Rozmowy Festiwal Dyń 2019

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CM_Ozzy

    CM_Ozzy Guest

    Co 5 minut wyskakuje na środku błystka :)
     
    michbo15 i MOD_BRUTUS lubią to.
  2. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Otrzymaleś 1 x Zeliek. Kilkanascie podejsc :)
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  3. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Gratki :D
     
  4. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Ciekawe co za łeb wymyślił że nie zalicza czasów poniżej 1 minuty na mapie grupowej.. 1 czas wynosi 1 minuta i jakieś tam setne sekundy. Jak teraz się wbić żeby w te setne sekundy trafić.? ☺️ ☺️ Dodam że mapkę robi się później 50 sekund. żenuła...
     
  5. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    to wszystko proste a co to jest ksiega mam vovoi I klucz wiecznosci pierwszy zas widze to teraz tu na zdjeciu
     
  6. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    księga map vovoi to wejście na mapę zatoka kła, wykonasz misje vovoi to ją otrzymasz. Natomiast klucz wieczności była to wejściówka na mapki podczas eventu Mapy wieczności
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  7. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    Spoko dzieki to ja mam 27 lev I jeszcze nie zrobilem tych misji z 1 lev
     
  8. możne ktoś opisać jak zrobić ten Labirynt Widmo bo mi nie wychodzi szybko ginę z góry dzięki:D
     
  9. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Na początek wchodzisz na mapie morza w zakładkę zębatek>grafika>animacje i tam musisz mieć zaznaczoną pierwszą opcje haczykiem czyli "Pokazuj efekty" i nie możesz mieć haczyka przy opcji "Wzmocnienie" wtedy po wejściu na mapę będziesz widział takie żółte obręcze jakby i musisz tak pływać między nimi aby w nie nie wpływać bo one zabierają HP, musisz ubić 4 macki każda w rogu mapy jest mniejwięcej potem lecisz na środek mapy do Gantrila, który ma 5mln HP (Polecam włączać osłony lwa itp jeżeli masz słabsze konto bo trochę bije, i nie żałuj amuletów :D) Mapka stosunkowo prosta jeżeli nie robisz na czas więc powinieneś sobie poradzić.
     
  10. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    ubij 3 macki stan przy ostatniej I sie zreperuj wtedy ubijesz ostatnia macte I pozniej tego bosa
     
  11. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    Otrzymałeś 1 x Zeliek.
    Otrzymałeś 25000 x Perły.
    Otrzymałeś 6000 x Korony.

    2019-11-04 00:15:50
    Otrzymałeś 15000 x Korony.
    2019-11-04 00:15:50
    Otrzymałeś 25000 x Perły.

    Takie nagrody to ja lubię z grupowej :D
     
  12. wilczyrycerz

    wilczyrycerz Czeladnik forum

    trochę lekka przesada na tej mapie pogoni za duszą .... przy 60% unikania szkód prawie 100k obrażeń od npc i jeszcze zasięg 1.5 razy max normalnego zasięgu ... nie wiem na jakim levelu i z jakim wyposażeniem jest możliwe zebranie 6 błyskotek z tej mapy ....
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Załóż patrola zamiast najemnika i będzie lepiej :)
     
  14. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    ale co bedzie lepiej mnie bije po 20tys jesli zakladam patrona na 3 poziomie pisze 70% uniku a bot bije mnie po 14tys to gdzie to 70% ale mniejsza z tym powieccie lepiej jakim cudem niektorzy plywaja I te boty bija ich po 1600 a widzialem dzis osobiscie jak jednebo gracza te boty bily po 120hp jakim cudem ? skoro mam kamien na 245 na towarzysza na 18 w kasztelasz wszystko do obrony przez npc w talentach tez tarcze zalozone I patron na 3 poziomie to co jeszcze moge miec zeby z 14tys bily mnie tak jak innych po 1600?
     
  15. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    jesli masz z tym problem proboj po restarcie wtedy jest bardzo malo tych botow
     
  16. ożebrowania kolego najlepiej na poz 4
     
  17. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    sory zapomnialem dodac ozebrowanie tez mam na 5lev wiec co jeszcze nie mozliwe ze mam bot bije mnie po 14 na patronie a ich po 1600 oczywiscie nie wszystkich ale sporo ludzi a to po 100hp jak boty bily to juz szok cos tu nie gra dodam ze mam 91,8% unikanie szkod moze to nie wiele ale prawie wszystko mam to ile inni gracze maja sporo tak malo ich bija boty I watpie ze jada na patrol salwe maja dosc dobra ponad 330z dyniowych
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2019
  18. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Jakbyś miał wszystko (łącznie z buffem ściana mgły) to npc powinien cie bić poniżej 11k [nie mam jeszcze kamyków na ful] (bez patrola, bez super tarcz itd tylko standardowe rzeczy typu tarcza agwe ...) więc z "specjalnymi" rzeczami to nic dziwnego że ich tak mało bije ....
     
  19. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    jak napisalem kasztele talent na ful do obrony ozebrowanie na 5 kamienie 24% I 18%trener zwinnosci sciana mgly tarcza agwe takim zestawem wali mnie po 21tys jesli zaloze patrona to wtedy okolo 13tys patron 3 poziom piszesz ze nic dziwnego ze wala boty ich po 100 hp albo max 1600 to wiem ze dojdzie super tarcza I procenty w kamieniach nic wiecej to nie mozliwe ze az daka roznice to daje a sciana mgly chyba I tak nie pomaga bo to prawdopodobienstwo uniku
     
  20. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    prawdopodobieństwo uniku też działa... ja nie mam kamyków na full tylko na statku [22 unikanie 15 prawd. uniku] i na towarzyszu bodajże po 16% w unikaniu i prawd. uniku i bije mnie po 11k [oprócz super tarcz i patrola można jeszcze dać lwie osłony czy tam tarcze ]
    Pozatym jesli prawd. uniku nie działa to patrol by nie działał, zobacz dokładnie co on daje ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.