Rozmowy: Klątwa Królowej Lodu

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 28 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    12.12.2020 18:48:59
    Otrzymałeś 61 x Pierniki.
    12.12.2020 18:48:59
    Zatopiłeś statek pirata Strażnik Mai.
    12.12.2020 18:48:59
    Otrzymałeś 16025 pkt. elitarnych.
    12.12.2020 18:48:59
    Otrzymujesz 72606 PD (pkt. doświadczenia).
    drugiego zbiłem i ani pereł ani koron jakiś błąd jest dzisiaj?
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Strażnik mai nie daje ani pereł ani koron tyko pierniki.
     
  3. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    pomyliłem nagrody za boty. nie było tematu!
     
  4. milek7956

    milek7956 Forumowy żółtodziób

    Do której fali dochodzicie na tej nowej mapce? I jest jakiś tip żeby jakoś daleko dojść?
     
  5. *SoloMarinero*

    *SoloMarinero* Czeladnik forum

    teraz ... event bo powoli zarobic najgorzej, lepszy rok temu niz teraz ... !!!
     
  6. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Nikt nie każe w nim brać udziału ;) Wyjdź na spacer i ochłoń ;))
     
  7. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Dochodzę do 30 i 21 ( po pierwszym 30 resetuje się i następne npc są silniejsze). Czyli można powiedzieć, że 51 fal. Osobiście polecam powietrze, ładnie to działa, ale chyba najlepszym rozwiązaniem by była grupka 3 osób co się dobrze potrafi komunikować i mieszać to w konkretny sposób. Jeszcze tego mi się nie udało ogarnąć, ponieważ jak nie zagram czy solo czy z grupą to 51 fal.
     
  8. milek7956

    milek7956 Forumowy żółtodziób

    To tak nieźle bo ja to do 30 i 18 dochodzę z trudem i za te ostatnie nie dostaje nagród
     
  9. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Żeby otrzymać nagrodę za falę wszystkie NPC z danej fali muszą zostać zatopione. To, że fala się rozpoczyna nie ma znaczenia :)
     
  10. superelita

    superelita Czeladnik forum

    Siemka, mam pytanie co do wymiany pierników na pałeczki. Bo widzę że w sklepie jest tylko jednorazowa możliwość kupna 700 pałeczek za 250 pierników. Ale właśnie jest jednorazowa, czy w przyszłości na tym evencie będzie jeszcze jakaś możliwość wymiany pierników na pałeczki, którą będzie można robić pare razy? Pytam się bo będzie mi brakować pałeczek na jedną część i zastanawiam się czy będę mógł sobie tę część kupić.
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Od kilku lat istnieje tylko jednorazowa wymiana pierników na pałeczki.
     
  12. superelita

    superelita Czeladnik forum

  13. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Nie załamuj sie jeszcze jest wymiana bez limitu pln za paleczki:D
     
  14. superelita

    superelita Czeladnik forum

    Noo prościutko za pln to wszytsko jest bez limitu :D
     
  15. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Czy wie ktoś dlaczego na grupówce "Zimowa Kraina Cudów" czasami nie działa mi ulepszanie wież? Wydaje mi się, że żadnych misji nie pobierałam. Znaki zapytania szare i koniec. 2 razy tak miałamo_O:rolleyes: Coś popsułam?:p
     
  16. superelita

    superelita Czeladnik forum

    Czy jest jeszcze jakaś misja po zadaniu "Już po wszystkim" którą sie dostaje od Sigurda Lundgrena? Pytam sie bo średnio mi sie widzi je robic ale może jest jeszcze jakaś misja po niej z dobrymi nagrodami. A i jeżeli jest jeszcze dalej misja to jakie sa niej nagrody :p
     
  17. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    Nie wiem która to misja po angielsku ale tu masz opisane poszczególne misje

    https://board-en.seafight.com/threads/the-curse-of-the-ice-queen.179069/#post-556563
     
  18. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Mam pytanie dotyczące sklepu z okazji eventu. Były takie zestawy po 10 szt np (wypolerowane lufy) za bodajże 400 pierników. Wykupiłem pojedyncze, lecz tych zestawów po 10 szt już nie widzę u siebie. To jest czymś spowodowane?
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Najpierw kupujemy pakiet 1 x 10 dni dopiero później pakiet 10 x 1 dzien.
     
    Ks.Natanek lubi to.
  20. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Czy coś jeszcze za pierniki bedzie, miesiąc to samo to porażka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.