Rozmowy: Mini-gry

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 1 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -MordimerPL-ZPP

    -MordimerPL-ZPP Mistrz forum

    Ja widzę ciągle tylko 5 liter.
     
  2. Aszlik

    Aszlik Forumowy żółtodziób

    2022-10-16 12:00:05
    Zamówiono 10 x Armata „Bastion” poz. 3. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-16 12:00:05
    Zamówiono 7 x Najemnik Wspólnoty Narodów (poz. 5). Powód: Pakiet płatności
    2022-10-16 12:00:05
    Zamówiono 7 x Dziedzictwo Pirackiej Flagi. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-16 12:00:05
    Zamówiono 1 x Boska sakwa z klejnotami. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-16 12:00:05
    Zamówiono 1 x Sakwa z klejnotami gwiezdnego chowańca. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-16 12:00:05
    Zamówiono 4000 x Safanad. Powód: Pakiet płatności
     
  3. Leszej.

    Leszej. Forumowy żółtodziób

    Widzisz tylko pięć liter ponieważ szukasz tylko na balonikach, a poza nimi już nie. Postaraj się a drugą literką znajdziesz na tle :)
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  4. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj piraci!
    Kto chce trochę gratisów?

    Spójrz na obrazek: w górnej części znajdują sie emotikony z liczbami, a w drugiej ich sylwetki. ALE! Nie wszystkie emotikony są przedstawiane jako sylwetki, niektórych brakuje i nie powiemy Ci, których brak

    emojispuzzle.jpg
    Gdy już uzyskasz odpowiedź, wypełnij formularz >> https://forms.gle/c63yaZo8ZCnyW9b28
    W zabawie należy wziąć udział do piątku do godziny 12:00 CEST. Pośpiesz się!

    PS
    Prosimy o zapoznanie się z pytaniami, na które zostawiasz odpowiedz i nie używaj żadnych dodatkowych słów, jeśli nie jesteś o to poproszony. Nasz skrypt wtedy szaleje

    Zapraszamy do komentarzy!
    Wasza ekipa Seafight!
     
  5. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Łatwa gierka :D
     
  6. -~~marcin~~-

    -~~marcin~~- Forumowy żółtodziób

    Jeżeli wysłałem dobrą odpowiedz to nagrodę dostanę dopisaną automatycznie?
    Pierwszy raz to robię i nie za bardzo jestem zorientowany:)
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie, nagrody zostaną dopisane po zakończeniu minigry.
     
  8. -~~marcin~~-

    -~~marcin~~- Forumowy żółtodziób

    Ok rozumiem:)czyli jak dobrze odpowiedziałem to nagroda zostanie dopisana automatycznie po zakończeniu minigry:)
    Czy po zakończeniu minigry będzie podana prawidłowa odpowiedż;):)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2022
  9. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Wiadomo już której emotki było brak ?
     
  10. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Jestem tez ciekaw jaką nagrode dostanę bo odgadłem prawidłowo. Narazie czekam
     
  11. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    zastanawia mnie jedno. skoro gra byla do 12 to powinna zostac zakonczona gra i przyznane powinny byc nagrody no chyba ze pomyslodawca gry nie wie jakie jest rozwiazanie gry tak jak przy liczeniu kresek ktore byly 3 tygodnie temu jak nie dalej. takze nagrody nie wiadomo kiedy zostana nagrody przypisane
     
  12. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Z tego co widzę to o 19 wrzucili minigre więc nagrody też pewnie o 19 będą dopisane
     
  13. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Sory za rozkopywanie grobów, ale:

    Sam zweryfikowałem kilkukrotnie film i mogę potwierdzić, że od czasu zniknięcia pierwszego ekranu wypełnionego kreskami pojawia się 71 kresek. (widziałem z 2, lub artefakty które początkowo uznałem za kreski, jednak z czasem udało mi się odkryć dowód na to, że były artefaktami.) (zrobiłem cały katalog (uwzględniający numer kreski, kolor kreski oraz numer kreski w serii) na papierze i w połowie przepisałem go na painta (na 31. kresce przestałem pisać dalej, bo wtedy uznałem, że nie będzie przydatne))
    BDW nie wiem w jakich momentach filmu pauzowałeś, ale to co zrobiłeś wygląda mi tak, jakbyś niektóre kreski pomijał, a inne zliczał kilkukrotnie.

    Jeżeli chcesz, to mogę dokończyć przepisywanie katalogu i umieścić go tutaj.

    PS: Chyba rozpoznałem sposób w jaki zaliczasz kreski.
    Niestety o ile kreski na ekranie startowym pojawiają się później na ekranie - o tyle twórca łamigłówki napisał, że należy liczyć kreski dopiero od momentu zniknięcia tych pierwszych.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2022
  14. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Nie dostałem zadneej nagrody nic niewidac nikt nic nie mówi nie rozumiem.
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wielu graczy robi podstawowe błędy zgłaszając się do konursów:

    - Błąd przy podaniu ID:

    58/6663/3 <<<< Błędnie
    Id 58/66633 <<< Błędnie

    - Wysyłają zgłoszenia z każdą możliwą odpowiedzią
    - Wysyłają więcej niż jedno prawidłowe zgłoszenie aby otrzymać kilka razy nagordę

    W tych trzech wymienionych przypadkach gracze nie otrzymają żadnej nagrody.

    Musicie uważnie czytac to o co Was proszą. Jeżeli pytają o numer serwera wpisujecie tylko np. 14,58,486 itd.

    Jeżeli prosza o podanie id wpisujecie np. 5189553.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2022
    pucek782 lubi to.
  16. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Nagrody już były dopisane?
     
  17. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    To ja tak zrobiłem i jeszcze nic nie dostałem o_O
     
  18. Poziomka

    Poziomka Forumowy żółtodziób

    To czyli jaka była prawidłowa odpowiedź jeżeli można wiedzieć
     
  19. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    apropo tego podawania ID to na tego rodzaju mini gry zaznacza sie swoj serwer a nizej wpisuje sie cyfry po koncowce
     
  20. _vis_

    _vis_ Młodszy ekspert

    Z tym prawidłowym zgłoszeniem 2 razy, wątpię aby ktoś umyślnie wysyłał kilka razy, tu raczej chodzi o to że nie ma podglądu w wysłane wyniki, i przez zwykłe niedopatrzenie może ktoś wysłać ponownie.
    Może lepiej zróbcie z tym porządek i napiszcie w warunkach konkursu że zgłoszenie konkursowe można wysłać tylko raz, że ponownie wysłane dyskwalifikuje uczestnika z konkursu, i że nieprawidłowe wypełnienie również.

    Nagród jak na razie nie przyznano, czas się skończył. Prawdopodobnie wszyscy źle odpowiedzieli, nagród nie będzie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2022