Rozmowy „Morderczy pomiot“ 2018

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 10 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !​

    Wydarzenie trwające od 12 do 28 kwietnia.

    Screenshot_2.jpg
    „Morderczy pomiot“ 2018
    Dołącz do Barnacle Ballard w serii przygód, ponieważ stara się dowiedzieć więcej o mapie wieczności. Ponieważ nauka i magia zderzają się z oceanami, to zależy od ciebie, aby pomóc mu, walczyć z mieszkańcami głębin i powrócić zwycięsko.
    Niech żyje renesans !​

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Wygląda nie ciekawie ;p
     
  3. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    hehe slabo? xd
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    kamyki w skorkach fajne wysokie
     
  5. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    raczej kielich bokora sa mocne kamyki
     
  6. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2018
  7. MickiMajcher

    MickiMajcher Czeladnik forum

    Popierwszych zatopieniach eventowych statków widać, że łupy z nich nie pokrywają kosztów zatopienia. Nagrody z misji może pozwolą wyjść na zero, może ktoś wytłumaczyć jaki jest sens eventu dla gracza? Bo dla BP to rozumiem.
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    rok temu na tym evencie reputacja zwiekszala zysk z botow i sie sporo zarabialo moze i tym razem tak bedzie widze ze reputacja jest wyzerowana :)
     
  9. Friko14marek.p

    Friko14marek.p Czeladnik forum

    dajecie limity na eventach na klucze i ammo a tak na dodatek w dziele płatnosci to ja dziekuje ja nie bede płacił nie bedę ffinansował was koniec eventu nara
     
  10. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Jednak miałem racje że event bedzie nieciekawy ;)
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    niezwykle zapiski ciezko zdobyc wprowadzcie szanse otrzymania za samo bicie malo tego i nic nie zdzialasz teleportem .. a kazdy chce go kolo siebie wyprodukowac
     
  12. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Niestety ta gra to już nie to co kiedyś... teraz bez pieniędzy nie pograsz :/
     
  13. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Oj bedziecie narzekać ;)
     
  14. ŵıţςђςяαғţ

    ŵıţςђςяαғţ Okazjonalny autor

    100 tys odmrazaka 50 kluczy :cool::cool::cool::cool:
     
  15. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Szkoda gadać
     
  16. Marley.

    Marley. Zaawansowany

    będzie możliwość kupna na czarnym rynku, bez limitów? bo te 100k amunicji wystrzelałem w ciągu 10 min i dla mnie to koniec eventu, a on trwa jeszcze 13 dni ... nawet jakbym zakupił parę pakietów to ile pogram? 5 godzin, to wszystko a tu 13 dni eventu, z takim rynkiem to event na 1-2 dni, a nie na 13 dni ... tylko legi będą bo nikt tych botów nie będzie bił
     
    dux-79pl- lubi to.
  17. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Niestety powoli trzeba kończyć z tą grą bo to już pay 2 win :/
     
    dux-79pl- lubi to.
  18. juhas88

    juhas88 Okazjonalny autor

    porazka jak zwykle,2 tys perel za zamaskowanego wojownika,hhahahaaaaa smiech na sali,po abardazu albo zloto albo 5 tys perel!!!!!!
     
  19. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Teraz się ocknąłeś ;) Zobacz że twoje życie jest niewolnicze musisz mieć pieniedzy aby pracować i żyć. Ta gra też polega aby konsumenci płacili pieniądze ;) Ja gram tak z nudów. Jak znajdę porządne zajecie to grę zostawiam ;)
     
  20. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    e tam dali byscie event z admiralem lucia na pozegnanie :-h
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.