Rozmowy: Morderczy pomiot 2021

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 27 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    fb_ad_chilling_brood_2021.jpg

    Morderczy pomiot 2021

    Event rozpocznie sie w piątek 29 stycznia o godzinie 12:00 (lokalnego czasu serwera).

    Dołącz do Barnacle Ballarda i przeżyj serię przygód, próbując dowiedzieć się więcej o Black Toll i klątwie, która się po nim rozprzestrzenia. Gdy nauka i magia zderzają się na oceanach, twoim zadaniem jest pomóc mu w walce z mieszkańcami głębin i powrócić z niej zwycięsko. Z nowym wyglądem i nie tylko, czas na Viva la Renaissance!

    Zapraszamy do zapoznania sie z FAQ oraz rozmów.

    Wasza ekipa Seafight!
     
  2. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    to złoto z aborda Zamaskowanego to błąd?
     
  3. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    misja Zapiski Szaleńca-Zbierz raz Niezwykłe zapiski!!! Co to jest gdzie jak je zebrać???
     
  4. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    A wystarczy tylko przeczytać <FAQ> :rolleyes: Z zamaskowanego strażnika (szansa na otrzymanie zadając minimum 1% obrażeń oraz szansa otrzymania zadając ostatnią salwę).
     
  5. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    OK moja wina nie zdążyłem przeczytać. Dzięki za odpowiedz
     
  6. Bhall™

    Bhall™ Forumowy żółtodziób

    Czemu jest limit na klucze?
     
  7. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Bo drzwi z zamkami jest malo...
     
  8. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    może warto zedytować FAQ i usunąć ten wpis:
    • Każdy gracz, który spowoduje przynajmniej 1% uszkodzeń, ma szansę na zdobycie niezwykłych zapisków.

    Prosiłbym następnym razem o informowanie graczy w oficjalnym ogłoszeniu że event będzie się odbywał w dziale płatności
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 stycznia 2021
    KrYs1916 lubi to.
  9. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    2021-01-31 05:56:57Otrzymałeś 1 x Nautilon.
     
  10. odyn

    odyn Czeladnik forum

    ktos wie jaka jest wartosc abordazowa straznika ?
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight


    15 000
     
  12. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Ciekawi mnie jak wielką głowę ma ten co siedział nad tym eventem, dwa puzzle z misji, jeden za esencje, pozostałe za "prezenty".
    Tylko te prezenty krewini , 10k kulek itd a puzzle ?
    Masakra nawet ta mądra głowa nie pomyślała żeby dać do działu płatności dodatkowe części,
    Kolejny event z metką " za rok nie wysilaj się szkoda czasu " .
     
  13. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Na otrzymanie puzzla z prezentu jest tylko szansa. Logiczne jest też to, że im więcej części już odblokowałeś, tym ciężej będzie zdobyć kolejne. Możesz wymienić esencje kościane na części układanki, 300 sztuk takowej esencji jest do kupienia za parę sztuk promieniujących oraz przeklętych dusz na czarnym rynku. Jeżeli w dalszym ciągu będzie Ci brakować esencji kościanych na zakup kolejnych części to możesz wrzucić design z kamykiem specjalnym do łupu ze skrzynek i otwierać eventowe skrzynki. Z odrobiną szczęścia za jedną skrzynkę możesz otrzymać nawet 60 esencji kościanych. :rolleyes::D
     
  14. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Może jestem za słabo ogarnięty ale nie bardzo wiem jak i gdzie mam to zrobić i co wrzucić " możesz wrzucić design z kamykiem specjalnym do łupu ze skrzynek " kluczy kupiłem te dostępne i nazbierałem esencji aż 193 szt. poza potrzebnymi 500 na 1, część proszę o instrukcje.
    Zrozumiałem to wrzucić robiłem tak niestety nie za dużo dało.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2021
  15. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Otrzymałeś 1 x Nautilon. Desing w 3h. W jeden dzień zrobiłem wszystkie misje i mi ładnie polosowało z prezentów. Głupi ma szczeście :D Chociaż jestem kajakiem z 409 armatkami, udało się kilka strażników ubić samemu hihi.
     
    CM_Monstera lubi to.
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Event zakończony - Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.