Rozmowy: Morscy Msciciele - ostateczna rozgrywka

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 16 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!
    [​IMG]
    Morscy Mścicielem powracają!

    Dzięki czkawce w czasie (i pewnemu zielonemu kamieniowi Inya), Clara Murray i Rex Harrington ponownie kompletują Morskich Mściciel!
    Zdobywaj nowe projekty statków, pnij się w górę w rankingach, aby udowodnić swoją wartość i pokaż swoje umiejętności w walce z potężnymi przeciwnikami.
    Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać morskim mścicielem, Kapitanem?

    Zapraszamy do zapoznania sie z FAQ oraz rozmów.
    Wasza ekipa Seafight!
     
  2. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Bardzo mało npc na mapach. Tragedia
     
  3. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    na gl 8 stanowczo za mało npc bo jak się rzucili to nie ma co bićo_O
     
  4. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Na każdej mapie po 9-11 automatów. Event do pominięcia nie idzie nic ubić a o duszach już nie piszę. Mam nadzieje że po evencie posypią się chociaż bany bo to już nie jest gra człowiek vs człowiek tylko człowiek vs NPCTY automaty
     
  5. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Ten event to jest jakieś nieporozumienie. Biłem najeźdżce od samego początku prawie na hp wziąłem, a dostałem tylko 4 zielone dusze i 4 tys kul przeciwpancernych... a rozświetlaka poszło jakoś ponad 100 tys. Jak tu zdobyć 3,7 tys zielonych na design jak z małych botów wgl nie lecą tylko z najeźdżcy i to jeszcze takie śmieszne ilości? A żółte to już wgl nie ma...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2022
  6. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Jak zdobyć pomarańczowe dusze? idzie w ogóle je zdobyć???
     
  7. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Wbij sobie 50 reputacji morskich mścicieli i z każdego zepelina będziesz dostawał 5 pomarańczowych ;)
     
  8. zaglada

    zaglada Forumowy żółtodziób

    I standardowo zabierze magiczne jak wyrzuci z kolejki i nie oddaje jak co roku rzygać się chce tą grą
     
  9. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Jak wbić ta reputację ? :D tłukę te boty i nic
     
  10. Aszlik

    Aszlik Forumowy żółtodziób

    • Misje akcji specjalnej dają tą reputację
     
  11. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Tak jak kolega wyżej napisał, reputacja jest z misji.