Rozmowy: Noworoczna Miłość 2021

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 8 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Noworoczna Miłość!
    fb_ad_love_is_in_the_new_year.jpg
    Akcja specjalna trwa od 10 do 17 lutego

    W tym roku, z okazji Chińskiego Nowego Roku w powietrzu unosi się miłość! Podczas gdy nasi ulubieni kochankowie, Romeo i Julia, próbują uciec do odległej krainy Gudai, to właśnie Ty Kapitanie będziesz musiał wcielić się w rolę najemnika i pokonać Wrzeszczące Smoki!
    Dołącz do Fang Weishenga i Monroe Robinsona na specjalnym wydarzeniu Noworoczna Miłość!

    Zapraszamy do zapoznania sie z FAQ oraz rozmów.

    Wasza ekipa Seafight!
     
  2. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    W jaki sposób można zdobyć 150 punktów reputacji Gudai? 1 misja niepowtarzalna daje 50 punktów reputacji, gdzie z tnącymi ostrzami jest 100, a wrzeszczące smoki dają reputację dopiero od 150 punktów.
     
  3. adax75

    adax75 Mistrz forum

    No właśnie jak ? Już chyba wiem , można powtórzyć po 24 h.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2021
  4. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    2021-02-12 09:42:38Otrzymałeś 1 x Metalowy Wół.

    I z głowy uff.
     
  5. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Dzięki, najwyraźniej jakiś błąd miałem wczoraj, bo dzisiaj normalnie mogę powtórzyć tą misję.
     
  6. xJUNN10Rx

    xJUNN10Rx Czeladnik forum

    Witam ja właśnie dziś nie mogę przyjąc tej misji na rep. co z tym zrobic
     
  7. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Wczoraj ją wykonałeś? Być może tak jak kolega wyżej napisał trzeba odczekać 24 godz. Ja miałam misje i mogłam je wykonać ale brałam je później niż dnia poprzedniego. Dziś sprawdzę czy będę mieć, czy pojawią się po 24 godzinach.
     
  8. Ciniak

    Ciniak Czeladnik forum

    Nikt nie może błąd jest, na kajaku co nie robiłem tez niema więc te 24h to nie to :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2021
  9. xJUNN10Rx

    xJUNN10Rx Czeladnik forum

    OK dzięki sprawdze
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Dzieki za info, problem z misja zgloszony.
     
  11. Ciniak

    Ciniak Czeladnik forum

    Jeszcze można zgłosić błąd z licznikiem od "Goldox" bo nie działa https://prnt.sc/z7zx40
     
  12. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Fajny event, taki z błędami :)
     
  13. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    24 h upłynęło misji jak nie było tak nie ma zapewne do poniedziałku nic się nie zmieni event super tylko nieliczni zdobywają nagrody za reputacje.
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wczoraj wieczorem odbył się restart, który naprawił problem z misjami.
     
  15. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Z Goldoxa lecialy wytyczne ,zguby teraz dwa razy tylko perly czy cos sie zmienilo?
     
  16. WULGAREK

    WULGAREK Czeladnik forum

    W faq za ranking miejsca od 21 do 50 mialy byc 2 x wytyczne na zgube 4 a w dzienniku wpis o jednej wytycznej....
     
  17. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Mam ten sam problem, przeslalem wszystkie wazne informacje do supportu, niestety nie posiadam screena z rankingu wiec problem jest analizowany. Chociaz nie ma tu czego analizowac support powinien zerknac na forum w faq plus screen z dziennika i w 5 min powinni dopisac to czego brakuje.
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Support nie ma informacji kto jakie miejsce zajął w rankingu, muszą przekazać do BP i czekać na odpowiedź.
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Brakujące nagrody zostały właśnie dopisane.
     
  20. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Wszystko sie zgadza thx.
     
    BA_PP187 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.