Rozmowy - Nowy Server Global Europa 7

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    W którym miejscu widzisz błąd? Możesz podać zrzut ekranu?
     
  2. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Na zrzut trochę za późno, bo już mi ranga spadła xd wchodzę w moja aleja sław i według tych wyliczeń powinienem mieć rangę brązowy ten najbardziej rozbudowany znaczek przed blachą, a miałem złoty znaczek ten nieco mniej rozbudowany przy czym następna ranga to srebrny ten bardziej rozbudowany. Trochę to zagmatwane, ale nie wiem jak inaczej wytłumaczyć xd fakt jest taki ze brakuje 1 rangi. Ale to jest mało istotne , istotniejsze jest to ze nie mam możliwości abordowania klertu drakirow, pomimo że wyskakuje nowy bot, nie ma tej szabelki do abordazu, zalogę itp wszystko mam, inne boty bez problemu aborduje jak coś.
     
    BA_Tefnut lubi to.
  3. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Nie jest to element który w istotny sposób wpływa na jakość gry i ciężkie do powtórzenia. Jakby ktoś dosłał zrzut ekranu do PT to można będzie to pokazać magikom. Coś mi się jednak wydaje że i na innych żywych serwerach może to występować.
     
  4. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Racja nie jest to zbyt istotne, istotniejszy jest problem z abordazem, nie wiem tylko czy pojawia się tylko u mnie , czy to problem ogólny
     
  5. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Po ostatniej synchronizacji serwerów wystepuje jakis błąd z logowaniem że czasami mapa morza nie chce sie załadowac i potrzebny jest magiczny przycisk F5.
     
  6. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jak. wyglada malejacy przychod na serwerze. pve ktos tam gra ?
     
  7. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Była o nim mowa w poście dotyczącym walki z automatami, jak na niego natrafię to dołączę odnośnik.
     
  8. ♥Daria♥

    ♥Daria♥ Okazjonalny autor

    Jest taka ikonka w lewym gornym rogu z dopiskiem "10%"
     
  9. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Młodszy ekspert

  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    to to ja wiem czytalem chodzi mi o zastosowanie w praktyce jak im to wyszlo opinie itp
     
  11. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    hehehe nowy serwer żeby nowe przelewy szły. W końcu kto teraz szybciej wyda więcej będzie miał tym większą przewagę. A baranki idą w to jak talala….I znowu będzie płacz że dysproporcje itd....To taki instynkt zwierzęcy :D:D:D
     
  12. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    Dla mnie to poroniony pomysł, nie ma to jak nie wiesz kiedy i gdzie wyskoczy kozak i cie zatopi, a tak to piractwo mija się z celem. Oby tego na pozostałych serwerach nie wprowadzili.
     
  13. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Jaki problem z abordażem? Sprawdzałeś czy siła Twoich piratów jest większa niż siła obrony przeciwbordażowej przeciwnika?
     
  14. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Problem rozwiązany samoistnie, miale większą wartość siły piratów itp .
    Nie wiem czy to błąd czy nie, według postu na forum powinno zmniejszać nagrody po jakimś czasie, mi zaś zmniejszają o 10% od początku. Nie wiem jaki jest zakres działania tych 10% ale mi tylko obcina PD czyli w sumie nic. Nie wiem tylko jak jest z koronami bo nie mam jeszcze lvlu
     
  15. BlueMagic

    BlueMagic Forumowy żółtodziób

    [​IMG]
    Pierwsza godzina (+10%)

    Następne 10h bez bonusu ani reduckji nagród.

    [​IMG]
    Po 10h aktywności na mapie.
     
    BA_Tefnut lubi to.
  16. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    czyli wystarczy co 10h logaut i wraca do normy, tak to wygląda:)
     
  17. BlueMagic

    BlueMagic Forumowy żółtodziób

    Redukcja resetuje sie wraz z dziennym restartem.
    Dodatkowo -10% wskakuje co godzine (wiec po 11h mamy -20%, po 12h - 30% itd)
     
    BA_Tefnut lubi to.
  18. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Z freedomow i na eventach tez będzie redukcja?
     
  19. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Założeniem mechanizmu było zniechęcenie do używania automatyzmów ale w taki sposób aby nie cierpieli na tym zwykli gracze. Zysk z gry po czasie gry przekraczającym możliwości żywego organizmu miał być redukowany aż do zerowego zysku. Zgodnie z zapowiedzią, obecnie funkcjonujący mechanizm będzie rozszerzany.
     
  20. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Mój zywy organizm może grac 16h a co 2 dzień 24/24 :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.