Rozmowy " Polowanie na Śmiertelny Październik 2019 "

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 2 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Ty masz naprawdę jakieś fantazje. To że yulongi można zdobyć z gry to prawda ale w ilościach kompletnie nie do znaczącej produkcji armat. Robię misje na nie od początku kiedy się pojawiły , do tego topie boty i gwarantuje ci że w pół roku to sobie nazbierasz tyle ze hej . Ponadto boty tam biją więcej więc bez ożebrowań a więc bez działu ale nie tylko to sobie tam kajaki mogą pogłaskać . Oczywiście wszystko da się zrobić .Jeśli jedna rzecz jest twoim zadaniem ale przecież na wszystko trzeba zarobić , korony robić itd. . Teraz żeby zrobić tylko rozpadiny na sezony + misje na korony i yulongi musisz grać 4-5 h /dziennie . Do tego eventy , zarabianie , o zabawie to nie wspomnę . Osobiście rzygam tą grą wiesz dlaczego ? Bo zamiast się pobawić , spędzić fajnie czas jestem zmęczony .A mam dobre konto. Słabe nie wykona tego co ja nawet w 3x więcej czasu bo go wszyscy będą lali.
    I jeszcze jedno. Pewnie grasz w jednym z największych bractw które ochrania twojego kajaczka .Gdybyś sam zaczynał grę musiałbyś najpierw swój statek rozwinąć do przyzwoitego stanu , potem może dostałbyś się do jakiegoś słabego bractwa które nie wiele ci daje . Jeśli nawet byś wytrzymał . Fantazjuj dalej to nic nie kosztuje. Miłej gry. Ja mam bliżej końca ….i nawet nie będzie mi szkoda włożonego czasu i kasy.
     
  2. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    Faktycznie jestem w jednym z topowych bractw, tyle że w tej chwili mam jedną z mocniejszych elit na serwerze, bo gram aktywnie, od długiego czasu i większość rzeczy zdobyłem w grze bez działu płatności.
    A kto kajakom broni dołączyć do mocnego bractwa? wystarczy używam ts3 i nawet kajaka przyjmą do dobrego bractwa
     
  3. DJ_BLUE_MAGIC

    DJ_BLUE_MAGIC Okazjonalny autor

    Po raz kolejny mylisz pojecia :), bo raz piszesz kajaczkiem zrobilem 40 lvl, a nastepnie "z pomocą bractwa wszystko jest do zrobienia". Mozna to porownac do placzu na czacie jak sie "giganci" topia, "ale jak to klepsa, ale wez bez min, serio smocze"' takze pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2019
  4. hitaka

    hitaka Młodszy ekspert

    co jest z tym syfem inne serwery działają a PL jak zwykle stoi i nikt nic z tym nie robi
     
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Po porannym restarcie gra już działa ;)
     
  6. Άҝưм*tɡ

    Άҝưм*tɡ Forumowy żółtodziób

    przynajmniej mogli zostawić kulki do kupienia,, albo chociaż przedłużyć akcje
     
  7. Tarant88

    Tarant88 Czeladnik forum

    Porażka 21mln zostało do wbicia a tu przez was nie zrobione i takie gadanie po porannym restarcie działa . Rano ludzie pracują .
     
  8. marek***[WZ]

    marek***[WZ] Okazjonalny autor

    a w nocy ludzie spia :D to takie gadanie glupiego. miales pozostale dni an wybicie tego. Niektórym juz sie udalo w pierwszy dzien
     
  9. Tarant88

    Tarant88 Czeladnik forum

    Godzina około 21:40 serwery padają jak dla ciebie to jest noc to Dobranoc. Nie każdy lata za botami 24H. Takie twoje głupie gadanie.
     
  10. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Event zakończony, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.