Rozmowy: Powrót Crystal Raidera 2020

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 5 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. °☆Cristiano☆°

    °☆Cristiano☆° Czeladnik forum

    w zasadzie mi pomogło :D
     
  2. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    2020-08-07 23:16:50
    Zatopiłeś statek pirata Crystal-Queen.
    2020-08-07 23:16:50
    Otrzymałeś 684679 x Perły.
    Zatopiłem ją, zadałem najwięcej obrażeń a przychylności nie otrzymałem ..
     
  3. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Sprawdz, czy nie dostałeś jakiejś innej nagrody jeszcze :p (ponieważ słowo klucz brzmi: "albo"- w przypadku hp lub "niewielka szansa" - w przypadku ostatniej salwy)
    Jeżeli nic więcej nie dostałeś oznaczało by to iż albo nie zbiłeś najwięcej hp albo jest błąd...

    • W zależności od zadanych uszkodzeń otrzymasz pewną liczbę PD, pereł, koron i monet yulong. Masz również niewielkie szanse na zdobycie przychylności królowej na 1 dzień.
    • Gracz, który zada największe uszkodzenia, otrzyma smoczy proch albo czarny proch oraz przychylność królowej na 3 dni, albo korony.
    • Gracz, który odda ostatni strzał, ma niewielkie szanse na zdobycie przychylności królowej na 1 dzień.
     
  4. Akicja

    Akicja Czeladnik forum

    jak zwykle dział płatności działa bez zarzutów:) jeżeli chce się kupić kule trzeba kupić za prawdziwe pieniądze bo na koszyku wywala z gry :( Czyli to jak zwykle dowcip ze strony BP żeby zainwestować prawdziwa gotówkę:)
     
  5. Dziku

    Dziku Forumowy żółtodziób

    Królowa mogłaby mieć chociaz 1mld hp bo bardzo szybko schodzi jak tyle graczy ją bije o_O
     
  6. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Także event skończony. Z botów lecą same perły, vuura ubić się nie da
    kicha
     
  7. złotko$

    złotko$ Okazjonalny autor

    i co z tymi vuurami mialo byc 5 min a nadal jest 2 rynek wciąż nie działa ... co bp na koniec da żałosny kod na 2 armatki i będzie git z ich strony ? to jest parodia co się dzieje
     
  8. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Nie pierwszy i nie ostatni raz..... Boty pływają po mapach i nikt ich nie bije :p po co więc dawać event na którym nic nie można zrobić???
    Zapomniałem,przecież pakiety działają bez zarzutu ;)
     
    SUMO1 lubi to.
  9. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    Za całego bota:
    Otrzymałeś 1765934 x Perły.
    Zatopiłeś statek pirata Crystal-Queen.
    Otrzymałeś 559 x Korony.
    Otrzymałeś 758220 PD (punkty doświadczenia).
    Otrzymałeś 100 x Proch czarny.
     
  10. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    jakim sposobem nie zniknął???;>
     
  11. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    to admirał a nie vuur ;)
     
  12. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    i kolejny raz cofneli pe w lidze
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Event zakończony - temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.