Rozmowy: Powrót Crystal Raidera

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 9 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Powrót Crystal Raidera

    [​IMG]

    Królowa powróciła! Gdy piraci ukradli większość kryształów, jej wysokość powróciła, aby je odzyskać!
    Wraz z królewskimi strażnikami planuje zebrać wszystkie kryształy, aby odzyskać swą moc. Jesteś właściwym kapitanem i masz to, co trzeba, aby pokonać królewskie zagrożenie?!

    Zapraszamy do zapoznania się z FAQ oraz do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    2019-08-09 13:38:57
    Otrzymałeś 1 x Młot przeznaczenia.

    2019-08-09 13:43:02
    Otrzymałeś 1 x Młot przeznaczenia.
     
  3. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    najbardziej nie opłacalny event bp na 100/150 kluczy 1 armatka to chyba jakaś pomyłka bp lub myśli że ludziska bedą pakować kase choć jest tu kilka osób co pakują kase nie moja broszka ale wolała bym zgłupieć żeby w ten event pakować kase pozdrowienia dla płacących za szajs:)))))
     
  4. ρσмρєlιυѕz

    ρσмρєlιυѕz Naśladowca mistrzów

    event to event a płatności to płatności ...
    po co to łączyć?
    być świetny event "Wojna Tytanów" wiadomo, że teraz będzie słabiej... ale wkrótce Bigpoint znowu odpali:) spokojniee...
     
  5. upadek

    upadek Czeladnik forum

    a ten ranking to codzienny czy na caly event ?
     
  6. ςzคгภץฬเςђєг[ยק]

    ςzคгภץฬเςђєг[ยק] Naśladowca mistrzów

  7. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Ten event pokazuje dobitnie umysłowy poziom twórców . Najpierw wprowadzają korekty , że niby walczą z automatami , a tu event , dobrze że 3dniowy. Patrzymy w ranking a tam nie uświadczysz żywych. Do tego boty na skrzynki , na korony itd. Dno
     
  8. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Ranking dotyczy całego eventu.
     
  9. upadek

    upadek Czeladnik forum

    oki dzieki
     
  10. pirracik

    pirracik Forumowy żółtodziób

    2019-08-10 17:29:33
    Otrzymałeś 747272 x Perły.
    2019-08-10 17:29:33
    Otrzymałeś 1425 x Korony.

    Za prawie całego bota (95% na pewno) , tę królową czy jak jej tam ..

    Tam gdzie ilość koron powinno być jeszcze 0 na końcu to może i nazwał bym to wydarzenie iwentem a tak cóż nie będę kupował ammo za korony żeby zarobić perły.
    Na lampach i patrolu tak średnio się bije bo bot oddaje nieraz kilka razy pod rząd dość słusznie ;p

    Proszę nie używać koloru czerwonego ;)
    // MOD_Widmo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 sierpnia 2019
  11. jabbar123

    jabbar123 Młodszy ekspert

    Ten event to jedno wielkie dno po co piszecie ze mloty można dostac ze skrzyni zbieram skrzynie od 2 dni i nawet jednej armaty nie dostałem . Żenada
     
  12. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Event ten trwa 3 dni, a zazwyczaj te krótkie eventy, nie są jakieś obfite, a młoty ze skrzyń to kwestia szczęścia.
     
  13. zorza61

    zorza61 Czeladnik forum

    młoty też nie ale cztery armaty voodoo to trafiłem w skrzyniach.
     
  14. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    ok 400 skrzyn 1 mlot
     
  15. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Gratulacje :) kwestia szczęścia to jest, tak jak wyżej pisałem.
     
  16. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Dzieki bardzo bardzo slabo leca
     
    MOD_Widmo lubi to.
  17. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    ja 512 skrzyń i 1 młot beznadziejnie:(
     
  18. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Ci z Bigpointu powinni podawać % szans na otrzymanie nagrody z wraka/skrzynki :v
     
  19. marek***[WZ]

    marek***[WZ] Okazjonalny autor

    co wy swirujecie, czemu oczekujecie ze dostaniecie platne armaty za darmo i to najlepiej komplet od razu? Przeciez to oczywiste, ze jak ci sie trafi jedna armatka na kilkaset skrzynek to i tak super. Nawet na zwyklych skrzynkach niektore rzeczy niezmiernie rzadko wpadaja (patrz przychylnosc).
     
  20. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    w pierwszych 100 skrzynkach trafiłem 2 młoty w ciągu 5 minut,w kolejnych 400 ani jednego to i tak spoko chodź liczyłem na jeszcze jednego :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.