Rozmowy " Puchar Duchów "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    no to dobrze mi idzie ;) Ja mam 72 szt i gram po ok 4h dziennie.
    A te nadwyżki zdublowane będą jakoś wymieniane na inne których się nie uda odkryć ?
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2020
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Jutro około 10.00 ma się odbyć synchronizacja, która wprowadzi możliwość wymiany. Zgodnie z ogłoszeniem opcja ta ma być dostępna od 12.00 dnia jutrzejszego.
     
  3. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    ok, dziękuje
     
  4. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    ja 158 i pełno nadwyżki :p bez bota
     
    krzysiek7891 lubi to.
  5. (L)egionista_1916_

    (L)egionista_1916_ Czeladnik forum

    Aktualnie 60 części, grając po 4h dziennie, pozdrawiam ALI
     
  6. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    151.. na początku dużo leciało bo latałem za każdą włócznią a teraz nie dadzą mi spokojnie pobić bo jest komunikat.
     
  7. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    A wg mnie i innych niewydających kupy real kasy, czyli mniej rozwiniętych kont,graczy, to najlepsza, najrozsądniejsza i niezbędna zmiana, którą popieram w 1000%
     
  8. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    A co ma wydawanie pieniędzy do komunikatów? Właśnie dzięki nim mniej rozwinięte konta i słabsze bractwa ucierpiały, ponieważ duże bractwa nie dają szans innym na to by nawet zrobić misję ;) Wcześniej pływały NPC bez oznaczenia, znalazłeś to sam mogłeś zbić i nikt o tym nie wiedział ;) No ale co kto lubi :)
     
  9. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    Ale teraz wiem gdzie płynąć, a nie pływać bez ładu i składu po dostępnych mapach. A te pare mil pż do misji to teraz zbijam(sam to sobie mogłem 5 razy strzelić i dno) ,nawet jak 20 kont bije. A jak nie wiesz co ma kasa do tego to nic nie poradze. W czasie gdy słabsi ubiją 1 to koksiarze , a już bociarze , z którymi BP mało robi , bo ful kasy by odpłynęło, ubiją 5 albo więcej i u nich x razy częsciej włócznie wyskakują. To teraz wiem gdzie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2020
  10. jankos

    jankos Aktywny autor

    2020-06-24 20:53:33
    Zatopiłeś statek pirata Włócznia przeznaczenia.
    2020-06-24 20:53:33
    Otrzymałeś 1 x Niemcy – pospolity.
    2020-06-24 20:53:33
    Otrzymałeś 1 x Holandia – rzadki.
    2020-06-24 20:53:33
    Otrzymałeś 937903 PD (punkty doświadczenia).
    2020-06-24 20:53:33
    Otrzymałeś 1 x Niemcy – pospolity.
    2020-06-24 20:53:33
    Otrzymałeś 2318270 x Perły.


    Nie marudzić przykład z wczoraj o godzinie gdzie najwięcej graczy jest zalogowanych da się samemu ubić też .
     
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    A kto marudzi? Wyraziliśmy tylko swoje zdanie no i gratulacje ;)
     
  12. -KingVictorius-.

    -KingVictorius-. Czeladnik forum

    Jak już marudzimy to chciałbym zwrócić uwage, że zmniejszyli nagrody z włóczni :D
     
  13. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    z każdego bota zmniejszyli
     
  14. Niewinny*Vinetou{38}

    Niewinny*Vinetou{38} Młodszy ekspert

    Czytam i czytam i nic nie rozumiem najlepiej zrobcie czarny ekran i po sprawie event naprade udany nawet dla kajaka
     
  15. lord68a

    lord68a Forumowy żółtodziób

    Ilu cza piratów do aborda podziwiając swit
     
  16. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Nie ilość piratów, a próg abordażowy - 50.000 Nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć, ile potrzebujesz piratów dokładnie. Wszystko zależy od reszty wyposażenia do abordażu.
     
  17. Dajena

    Dajena Czeladnik forum

    Nie próg abordażowy a wartość abordażowa czyli "Bonus do abordażu".
     
  18. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    Trochę smieszne te aktualizacje , hp botom podnosza o 2 mln w przypadku switow , teraz duchow 200 tys hehe, przy salwach po 500 tys , gemini powinno leciec tylko i wylacznie z wloczni , toz to rarytas to powinien byc ciezej dostepny
     
  19. mozna wiedziec dlaczego psujecie tak fajny event??? teraz wszedzie komunikaty o duzych botach mniejsze bractwa teraz zostaly delikatnie mowiac wydymane takze gratuluje osobie ktora wpadla na ten debilny pomysł
     
  20. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Mam pytanko , skąd wziąć ( jak zdobyć ) przeklęte dusze ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.