Rozmowy: Puchar Saby - Sierpień 2019

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 12 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    W tym miesiącu Puchar Saby rozpocznie się we wtorek, 13 sierpnia o godz. 12:00 (czas lokalny serwera) i potrwa do soboty 31 sierpnia do godz. 12:00 (czas lokalny serwera).

    sA-bg_lottery_august_2019_shop.jpg
    Główne nagrody zostaną automatycznie dopisane do kont graczy po zakończeniu loterii :

    • n x 15 x Panna(nowy design statku!) + 30 dni Królewska Łaska + 2 x boska sakwa z klejnotami + 25 armat Siewca zniszczenia poz.3 + 2 x mapa bonusowe Ryby
    • n x 30 x 15 armat Siewca zniszczenia poz. 3 + 30 dni Królewska Łaska + 1x boska sakwa z klejnotami, 1 x mapa ryb
    • n x 30 x 15 armat Dewastator poz. 4+ 30 dni Królewska Łaska + 1x sakwa gwiezdnego chowanca + mapa bliźniąt
    • n x 30 x 200.000 kul rozpadliny + 15 dni Królewska Łaska + sakwa pogromcy bestii + 15 armat Młot przeznaczenia poz. 5
    • n x 30 x 150.000 kul rozpadliny + 15 dni Królewska Łaska, sakwa pogromcy bestii + 15 armat Miotacz ognia poz. 5.
    n = ilość serwerów na megaserwerze

    Design Panny posiada następujące klejnoty:
    • Oszałamiający rubin: +24% Obrażenia zadawane armatami
    • Olśniewający koral: +23% Krytyczne szkody
    • Nieskalany szafir: +110000 Punkty Voodoo
    • Nieskalany sodalit: +14.5% Prawdopodobieństwo uniku

    Dodatkowo macie niewielką szansę na otrzymanie mapy bonusowej:
    • 1x Byka
    • 1x Wodnika
    • 1x Strzelca
    Ważne: Tylko mapę bonusowa, bez premium!

    Wasza ekipa Seafight !
     
  2. ρσмρєlιυѕz

    ρσмρєlιυѕz Naśladowca mistrzów

    ale pójdą skrzynie !:))
    Powodzenia piraci i piratki, udanych łowów...;)
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  3. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Również Tobie piracie :)
     
  4. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Pozwól że tak z czystej ciekawości zapytam, ile masz zamiar wrzucić skrzyń? Niby wygrana jest sprawą losową, ale ciekawi mnie w ile skrzyń trzeba obecnie zainwestować na polskim serwerze żeby myśleć o wygraniu czegokolwiek. Jak jeszcze 2-3 lata temu grałem na pl wrzucałem po 5-6 skrzyń i przeważnie coś tam wpadało. Ciekawi mnie jak jest teraz.
     
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Teraz wydaje mi się, że jest podobnie i wszystko jest kwestią losową, nawet 2 skrzynie wrzucone, słyszałem że wygrywały designy, ale wiadomo im więcej, tym większa szansa.
     
    *GTL_Eviana* lubi to.
  6. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    a 1 skrzynia ile daje % szansy? powinni podac jakas wartosc typu 0,03 albo ile :v
     
  7. ρσмρєlιυѕz

    ρσмρєlιυѕz Naśladowca mistrzów

    60 skrzynek
     
  8. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Niestety ale to jest wartość, której w żaden sposób nie da się policzyć. Każdego miesiąca na każdym megaserwerze różna liczba graczy wrzuca zmienną ilość skrzyń w zależności od wysokości nagród. Czasem dochodzi do tego jeszcze jakiś kod promocyjny, który daje możliwość wzięcia udziału w loterii każdemu z użytkowników za darmo. Jest tyle różnych zmiennych, że już chyba łatwiej byłoby obliczyć prawdopodobieństwo wypadnięcia wskazanej szóstki w lotka.
    To bardzo dużo. Na moim serwerze wrzucasz z 12 i masz bardzo duże prawdopodobieństwo trafienia głównej nagrody. Ja wrzucam ze 4 i zawsze wygrywam.
     
  9. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Tego nikt Ci nie powie, bo nikt tego nie wie, wszystko zależy od ilości graczy, którzy kupili skrzynie i ilości kupionych skrzyń.
     
  10. jabbar123

    jabbar123 Młodszy ekspert

    00:01
    Otrzymałeś 1 x Panna.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 30 x Królewska Łaska.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 2 x Mapa Ryb.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 25 x Armata „Siewca zniszczenia” – poziom 3.


    Takie nagrody to ja lubię :D
     
    BA_PP187 lubi to.
  11. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Wszystko jest policzalne, pod warunkiem odpowiedniego dostępu do danych.
    Ty nie jesteś w stanie policzyć, ponieważ nie znasz graczy którzy wzięli udział w loterii oraz nie wiesz ile oni dostali skrzyń.
    Mógłbyś policzyć pod warunkiem odpowiednich kontaktów z uczestnikami (2 graczy podało ilość skrzynek które wrzucili).
    Staff z góry ma dostęp do tych danych, więc można dopytać się ich o kilka danych na przełomie kilku sezonów (potrzebujesz liczbę uczestników, liczbę aktywnych graczy ogółem, łączną/średnią liczbę skrzynek wrzuconych przez uczestników przez okres 2-3 lat)
    Ile wrzuciłeś skrzynek ?
     
    Ostatnie edytowanie: 31 sierpnia 2019
  12. Niewinny*Vinetou{38}

    Niewinny*Vinetou{38} Młodszy ekspert

    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 25 x Armata „Siewca zniszczenia” – poziom 3.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 1 x Panna.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 30 x Królewska Łaska.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 2 x Boska sakwa z klejnotami.
    2019-08-31 12:00:01
    Otrzymałeś 2 x Mapa Ryb.

    heh 3 skora juz w ciagu 4 miesiecy takie nagrody to ja lubie
     
  13. jabbar123

    jabbar123 Młodszy ekspert

    Wrzuciłem 4
     
  14. LEGIONISTA

    LEGIONISTA Forumowy żółtodziób

    jaka sprawiedliwosc ? wrzucilem 20 i najgorsza nagroda zenada
     
  15. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    2019-08-31 12:00:05
    Otrzymałeś 1 x Mapa Ryb.
    2019-08-31 12:00:05
    Otrzymałeś 1 x Boska sakwa z klejnotami.
    2019-08-31 12:00:05
    Otrzymałeś 30 x Królewska Łaska.
    2019-08-31 12:00:05
    Otrzymałeś 15 x Armata „Siewca zniszczenia” – poziom 3.
     
  16. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    najgorsza nagroda w sensie brak żadnej nagordy głównej, czy ten zestaw z 15x miotaczami ognia?
    no to gratulacje.


    czyli już mamy z 3 dane:
    4
    20
    60

    do pożądanych obliczeń przydała by się funkcja decydująca o tym jaka nagroda przypadnie wrzucającemu. (nie chce mi się spekulować)
    przydały by się jeszcze sytuacje w których po wrzuceniu danej ilości skrzyń nagroda nie występuje (nie chodzi mi o niską nagrodę, a jej brak)
     
  17. jabbar123

    jabbar123 Młodszy ekspert

    Żadna niesprawiedliwość kwestia szczęścia
     
    Erdien lubi to.
  18. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Losowanie się odbyło, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.