Rozmowy Puchar Saby Styczeń 2019

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 12 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    o boziu tak na czacie jak i forum zle mowicie oto lista mega serwerow
    Ahoj Piraci! Ze względu na Wasze opinie i obawy towarzyszące nadchodzącemu połączeniu serwerów oraz możliwości wystąpienia problemów wydajności, przygotowaliśmy inną propozycję połączenia serwerów. Mamy nadzieję że ten pomysł polubicie bardziej.
    Mega Serwer 1 Global Europejski 1 Global Europejski 2
    Mega Serwer 2 Globalny Europejski 3 Globalny Europejski 4 Globalny Europejski 5
    Mega Serwer 3 Niemcy 1 Niemcy 2 Holandia
    Mega Serwer 4 Niemcy3 Niemcy 4 Anglia
    Mega Serwer 5 Hiszpania 1 Hiszpania 2 Skandynawia
    Mega Serwer 6 Włochy 1 Włochy 2 Rosja 1 Rosja 2
    Mega Serwer 7 Turcja 1 Turcja 2 Turcja 3
    Mega Serwer 8 Polska 1 Polska 2
    Mega Serwer 9 Francja 1 Francja 2 Francja 3
    Mega Serwer 10 USA Zachodnie Wybrzeże Azjatycki Globalny Ameryka Łacińska 1 Ameryka Łacińska 2
    Mega Serwer 11 USA Wschodnie Wybrzeże Amerykański Globalny USA Global 2
     
  2. janusze_syfajta

    janusze_syfajta Czeladnik forum

    powiedz mi , czy ciebie to bawi?
    na niektórych serwach szansa na wygraną dla zwykłych graczy spadła praktycznie do 0, ja na moim serwie słyszałem ,ze wygrała jedna osoba, reszta nagród poszła do innych.
    jest to kolejny upgrade co gracze narzekają a polscy admini nie mają jaj ,zeby chociaz na forum przyznacz graczom racje ,ze rozwój gry idzie w złym kierynku.
    i nie dziwi mnie to , bo trzymają takie cos na stanowisku admiów, co za darmowe pakieciki zrobi wszystko.
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    No sorry ale ta zmiana jest na życzenie graczy. Poszperaj na forum i zobaczysz ile było tematów z prośbą o połączenie losowania.

    Przykro mi ale nie istnieje taki megaserwer co ma w sobie 7 połączonych serwerów.
     
  4. jabbar123

    jabbar123 Młodszy ekspert

    No to co ze 8kola? To nie oznacza zeby rzeczy były aż tak drogie ale najwidoczniej Ci takie ceny odpowiadają
     
  5. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Jesteś w błędzie. W zasadzie nie dziwię ci się bo ja do niedawna też myślałem, że na MS10 jest 8 serwerów. Trochę mi to zajęło, ale sprawdziłem dokładnie i jest ich 7. Można poznać to choćby po wyspach bractw. Jest to jedyny megaserwer na SF, który posiada taką liczbę serwerów. De facto te serwery pojedynczo nie liczą tak wielu użytkowników, więc prawdopodobnie dlatego zostały połączone w takiej, a nie mniejszej liczbie.

    -USA West Coast - 146/
    -USA East Coast - 40/
    -Global America 2 - 634/
    -Global Asia 1 - 329/
    -Latin America 1 - 206/
    -Global America 1 - 85/
    -Latin America 2 - 205/

    Czyli rozumiem, że nagrody są w tym momencie mnożone. W takim razie powiedz mi jakie może być prawdopodobieństwo wygrania przy takim układzie jakiejś nagrody, nie mówiąc już nawet o skórce. Zakładając przy tym, że wrzucę powiedzmy tyle ile do tej pory czyli od 10-15 skrzyń. Tak jak napisał kolega wyżej. Wy i tak macie w to wywalone bo nie jesteście decyzyjni, poza tym raz na jakiś czas możecie mieć pakiety ze skrzyniami za darmo z racji pełnionej funkcji.
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Masz racje, przepraszam chyba jakieś ogłoszenie przegapiłem :D Co do nagród to w Waszym wypadku jest bardzo duza szansa na nagordy:

    • 105 x Wodnik (nowy design statku!) + 30 dni Królewska Łaska + Cesarska sakwa z klejnotami + 25 armat Siewca zniszczenia poz.1,
    • 210 x 15 armat Siewca zniszczenia poz. 1 + 30 dni Królewska Łaska + Królewska sakwa z klejnotami,
    • 210 x 15 armat Dewastator poz. 3 + 30 dni Królewska Łaska + Królewska sakwa z klejnotami,
    • 210 x 200.000 kul Pożeracza dusz + 15 dni Królewska Łaska + Królewska sakwa z klejnotami + 15 armat Młot przeznaczenia poz. 4,
    • 210 x 200.000 kul Super voodoo + 15 dni Królewska Łaska + Królewska sakwa z klejnotami + 15 armat Miotacz ognia poz. 4.
     
  7. 乂™๖ۣۜTomãşz乂♏

    乂™๖ۣۜTomãşz乂♏ Okazjonalny autor

    jak już scalają serwery ,wrzucić wszystkich na jeden wprowadzić 50 map i pogramy jak na BECIE , Turki i Niemcy Pro a reszta na kolanach
     
    54xenon45 lubi to.
  8. Witam BA ale skoro jest jasno napisane od stycznia i nagrody sa podane w taki sposób tez juz od stycznia to niech cofna losowanie i zrobia jeszcze raz ? bo dalej graczy ładujecie ...
     
    Shaitan lubi to.
  9. ujmujecie ze to od stycznia a w styczniu losowanie poszło po starej ilosci wiec jakim prawem
     
  10. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Coś ci powiem. Nie wiem jak jest na innych zagranicznych serwerach, ale na moim wiele osób już nawet nie potrzebuje programów. Pływają konta z Ameryki Płd. które lecą już tylko w ranking eventowy i pb. Mają w zasadzie wszystko za ciężki hajs więc po co im jakieś programy. Ja akurat jestem zwolennikiem połączenia globalnego, bo dzięki temu będę mógł chociaż trochę pogadać i pograć sobie z rodakami.
     
  11. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    skoro tyle osob pisalo na forum za polaczeniem losowania to zobaczcie ile jest przeciw-gram na angli i wiadomo mi o 1 osobie ktora wygrala-mam nadzieje ze wyciagniecie wnioski-zlodziejstwo i tyle w temacie
     
  12. a zaden BA nie raczy odpowiedziec brawo dla was Prawda boli ?
     
  13. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Oni wiedzą praktycznie tyle samo co my. To, że ma przy nicku SCM albo BA to nie czyni z nich osób decyzyjnych w firmie. Mają za zadanie przekazywać dalej przetłumaczoną propagandę otrzymaną z Hamburga. Jeśli chcesz "chwycić byka za rogi" napisz wiadomość mailową do ich głównej siedziby. Tam dostaniesz dokładną rozpiskę dlaczego tak, a nie inaczej. Jeśli dalej będziesz miał jakieś obiekcje to przedstawią ci regulamin z gry, który zaakceptowałeś. Sam przerabiałem to już parokrotnie.
     
  14. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Nagrody rozlosowano, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.