Rozmowy Święto Dyń 2018

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Święto Dyni

    Screenshot_3.jpg


    Wydarzenie trwa od 30 października do 13 listopada

    Święto Dyni zawierać będzie:

    · 8 statków akcji specjalnej (3 normalne, 3 sługusów i 2 admiralskie)
    · 1 zestaw misji, w tym 6 normalnych i 4 codzienne
    · 1 nowa minigra: Labirynt widmo
    · Mapa bossa Gantrila
    · Mapa grupowa „Duch Gantril”
    · Mapa „Pogoń za duszą” (mapa PvP wydarzenia specjalnego)
    · 3 nowe projekty statków: Destylator Posoki, Świder Umysłu i Zabójca Duszy
    · 1 nowy towarzysz: Styksowy Ekstraktor
    · Skrzynie wydarzenia
    · Wraki
    · Czarny rynek wydarzenia

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafoght !​
     
  2. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Miejmy nadzieję, że tak dobry jak w zeszłym roku :)
     
  3. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    No już mi się nie podoba :mad:

    Żeby wejść na Labirynt Widmo i Mapę Bossa Gantrila potrzeba prastarych herbów które można zdobyć :
    - misja dzienna 1 herb prastary
    - cyt: Istnieje także szansa na łup w postaci …..oraz prastarych herbów dla gracza, który odda ostatni strzał lub zada najwięcej uszkodzeń. ( Wujek Jack- na mapie Pogoń za duszą)

    Jeśli to będą jedyne możliwości na zdobycie herbów prastarych to będzie wielka kicha . Dla wielu graczy pozostanie 1 herb z misji dziennej .
    Magiczne będą również z misji (20 jednorazowo + 5 dziennie ) no i z Gantrila na którego nie wejdziemy bez prastarych.
     
  4. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Czyli zabawa dla tych co im zostały z wcześniejszych eventów
     
  5. shougan94

    shougan94 Weteran forum

    Napisze ktos jak robic mini mapki?
     
  6. ramok

    ramok Czeladnik forum

    Jak wykonać misję "Zbierz 6 (Pogoń za duszą szt.) (0/6)"?
    Co tu trzeba zrobić?
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Musisz zebrać 6 dusz na mapie na która wchodzisz używając " medalu duszy ". Takie bony w kształcie dyń na środku mapki pojawiają się co kilka minut.
     
  8. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    Siema, robiąc labirynt widmo nie widzę tych obszarów które zadają zniszczenie i po kilku sek mam topkę. To jakiś błąd u mnie? Na filmikach youtube normalnie widać obszar który należy omijać, u mnie widać tylko morze i jak płynę zaraz topka???
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ustaw wysoką jakość szczegółów na mapce.
     
  10. ToniOO

    ToniOO Forumowy żółtodziób

    ustawiłem i nadal nic nie widać, jakieś pomysły?
     
  11. Ðέþяўร

    Ðέþяўร Czeladnik forum

    Ten event to dno wywalanie perel w bloto i nic wiecej :D Pozdro za 13 dni wejde
     
    hamal5 lubi to.
  12. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Przeloguj się może, wyczyść ciasteczka w przeglądarce i upewnij się czy dobrze zapisało Ci zamiany w ustawieniach.
     
  13. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Event jest akurat bardzo opłacalny
     
  14. Ðέþяўร

    Ðέþяўร Czeladnik forum

    Co tu jest bardzo oplacalnego? boty ktore bijesz 10 min i daje ci 10k Perel na+? szybciej na drakirach zrobisz 20k :)
     
  15. skronio

    skronio Czeladnik forum

    Boty na normalnych mapach są opłacalne ale mało się zarabia. Nie wiem jak ma się sytuacja na "pogoń dusz" bo ciężko tam popływac bo topią :/
     
  16. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    Jaki cymbał wymyslal mapke labirynt ? Kolka nawet jak w nich sie nie jest pobieraja ponad 150k na patrolu 2 bez ozebrowan a gantril bije grubo ponad 100k .. Zeby zrobic mapke trzeba perfekcyjnie plywac nie mozna stracic w ogole pv a potem trzeba jak najszybciej uzywac amuletów simbi i koron trytona bo inaczej nie mozna tego zrobic . Moze od razu napiszcie , ze mapka do zrobienia dla graczy ktorzy placa i maja ozebrowania bo dla slabszych i srednich graczy nawet nie ma po co tam wchodzic a nawet jak ktos ma lepsze konto to rowniez moze miec duzy problem i zeby cokolwiek sie pojawilo trzeba wlaczyc efekty w animacjach a nie zmieniac jakosc grafiki . Nie pozdrawiam tego kto to robil .
     
    Cezary.1992 lubi to.
  17. shougan94

    shougan94 Weteran forum

    Napisze ktoś jak zrobić mini mapke?
     
  18. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    zrobiłem wszystko co kazałeś, do tego grafika na maxa i włączone animacje i dalej G****. herby stracone. Bez sens totalny dziękuję
     
  19. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    Musisz wejść w ustawienia grafika > animacje i zaznacz tylko pierwsze od góry pokazuj efekty i będzie działac a nie tam czyszczenie ciasteczek .
     
  20. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Wzmocnienia trzeba odznaczyć
     
    barteQ11 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.