Rozmowy Święto Dyń 2018

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. shougan94

    shougan94 Weteran forum

    Napisze ktos jak zrobic mape gantrila i labirynt widmo?
     
  2. Tolo-Banan*PL-

    Tolo-Banan*PL- Aktywny autor

    Zgodzę się jak już masz wypasione konto. Ale ja dla niektórych graczy to jestem na 7 strzałów więc raczej nie powalcze :)
     
  3. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    ja też jak mnie biją po 100k a ja ich po 50, więc raczej nie wypasione:D ale do bota bije z flar po jakieś 100-120k to mniej więcej możesz sobie to uśrednić
     
  4. Bimber2016

    Bimber2016 Okazjonalny autor

    WŁĄcza sie wszystko w grafice na full i nadal nie pokazują sie gregi zmienia sie przegładarki i nic dalej znowu gra dla szczęściarzy co dobrze gra chodzi
     
  5. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    mam problem w labiryncie dostaje po 66k od czegoś nie wiem co mnie bije i takie same mam obrażenia na patrolu i najemniku, czy bp coś zrąbał i zaś nie działają?
     
  6. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    też miałem taki problem, wyłącz w ustawieniach grafiki :wzmocnienia.

    Doradzi ktoś jak przejść labirynt, zbijam 4 macki ale na ostatniego nie starcza mi hp. da się wyrypać gdzieś w koncie przed tym ostatnim bosem? amulety nie nadążają mnie repać
     
    Ostatnie edytowanie: 2 listopada 2018
  7. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Napisze ktoś w koncu jak to jest z tą mapką labirynt? dlaczego takie szkody zadają?
     
  8. shougan94

    shougan94 Weteran forum

    Napisze ktos jak zrobic mape gantrila i labirynt widmo? Albo gdzie znalezc jak je zrobic.....
     
  9. ##ziper##[GIT]

    ##ziper##[GIT] Zaawansowany

    wpiszcie na youtube tam gosciu nagrał jak je przejsc
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

     
  11. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    gracz z normalnym kontem na tyle strzalow co dostalo konto na filmie juz dawno mialby denko ;D
     
    007timon lubi to.
  12. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    hahhahahahahahaha zabwne a skąd ja mam wiedziec gdzie są te słoneczka których niewidac ludzie moze mi ktos odpowiedziec
     
  13. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    W opcjach na mapie >>Grafika>> Animacje>> pozaznaczaj pokazuj efekty (wszystkie rodzaje)
     
  14. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    Poubiciu jakichś 200 wraczków wpadło mi około 10. Na ogół wpada wiedza zwiadowcy i deszc odłamnków, trochę prochu i tarcz, często kulki w ilości około 1,5kk a tak z dziesięć razy po 4,5-5,5 k.
     
  15. Bimber2016

    Bimber2016 Okazjonalny autor

    KOLEGO A jakiej przeglądarki używasz bo tyla razy to próbowałem i innych rzeczy i nadale też mi sie te kółeczka pojawiają i też juz niie wiem dlaczego tak sie dzieje
     
  16. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    robiłem wszystko nie widac nadal tych kółek moze podaj przegladarke na jakiej tobie towychodzi ok
     
  17. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Gram na Operze i gdy zaznaczyłam, to kółeczka pięknie widać jak latają dookoła
    [​IMG]
    Tak mam zaznaczone.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 listopada 2018
  18. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    ok a jakość szczegółów widoku jak masz ? niska czy wysoka
     
  19. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    szablak pisałem że miałem to samo,,odznacz wzmocnienie w animacjach, ustaw tak jak ma foczka i wszystko będzie ok
     
  20. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    w FAQ jest blad z wujaszka dostanie sie sie desing wigilia wszystkich swietych a nie hallowenowy wieczor ( taki nawet nie istnieje, nie wiem kto to tlumaczy ale niech sie bardziej stara bo nie wychodzi cos)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.