Rozmowy: Walentynki 2020

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 8 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    [​IMG]

    Wydarzenie walentynkowe od 10 do 14 lutego 2020


    Zapraszamy do rozmów oraz zapoznania się z FAQ

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. edison1993

    edison1993 Czeladnik forum

  3. 2020-02-10 18:59:29Otrzymałeś 1 x Ciężka skrzynia. co to jest wpada ze skrzyn eventowych ?
     
  4. marbles

    marbles Czeladnik forum

    moim zdaniem event udany wpadają punkty do sezonu; brakuje może tylko trochę pereł za statki eventowe; wraków statków też jest bardzo mało za to kryształy, tarcze agwe np. zawsze się przydają; bardziej dla rankingowców expiących pd niż dla tych co chcieli by zarobić
     
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    To chyba grasz w inną grę skoro takie oderwane od rzeczywistości bajki wypisujesz. sezony jedna misja szok, przydatne rzeczy 25kk bota na 25 kryształów szok ile się jest w plecy tarcze agwe gdzie są już super tarcze, amulety oguma miotacze 0 same śmieci nie event
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lutego 2020
  6. marbles

    marbles Czeladnik forum

    jedna misja powiadasz - zabraknie ci punkcika i sezonu nie skończysz to jest mini event zaraz kolejny - ja tam nie narzekam z innych eventów nazbierałem pereł i jestem 14 na razie zawsze byłem 40-70 więc mnie się event podoba zresztą takie miłe święto a tu tyle narzekania i te freedomy jak wpadnie po 200-300 k pereł z jednego lub czasami mniej to i na amunicje jest nie trzeba od razu wszystkiego wydawać
     
  7. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    2020-02-13 01:30:03
    Otrzymałeś 1 x Duma Pegaza. :D
     
  8. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    2020-02-13 06:56:05
    Otrzymałeś 1 x Duma Pegaza. :rolleyes:
     
    żabka1 lubi to.
  9. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    ja otrzymałem 3 skórki, jednej brakuje a dokładnie czarnej róży :/
     
  10. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    2020-02-14 11:12:03
    Zatopiłeś statek pirata Julia
    Otrzymałeś 1 x Montecchi
     
  11. marbles

    marbles Czeladnik forum

    mnie zabrakło jakieś 1000 pln a wygrał bym event - 13 miejsce też nie jest złe opuściłem wysokość; czekam pakiet łańcuchów na harpuny szkody bo te na szybkość to chyba się przydają jak lampy burzowe zamiast tych no kadłubów na mniejsze szkody
     
  12. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Event zakończony, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.