Rozmowy Wojna Domowa Wspólnoty Narodów 2019

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 13 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -OBIBOK-

    -OBIBOK- Czeladnik forum

    czemu 5k? co wtedy to zmienia?
     
  2. DevilBoy

    DevilBoy Czeladnik forum

    im większa reputacja tym większe nagrody.
     
  3. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    mam nabite 5k do monet salona ... żeby zdobywać platona muszę odrobić to 5k ...
     
  4. co mam bić żeby dostać te monety platona?chodzi mi o to żebym mógł wymienić później na te drugie monety
     
  5. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    ciekawe czy dadzą taki sam kurs wymiany 1:4 solona na platona jeśli nie to nie kupie więcej ani jednego pakietu....
    reputacji nie opłaca się przebijać ponieważ za duże boty nie dostajemy nic pereł czyli lipa ...
     
  6. mm bić czerwone żeby móc wymienić,solona wymienia sie na platona tak?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  7. marek***[WZ]

    marek***[WZ] Okazjonalny autor

    a ile w koncu trwa ten event? bo w ogloszeniach jest ze 6 dni. Misji do wykonania na 50 monet jest 8- czyli nierealne. Dodatkowo w rankingach jest 15 faz. Cos sie chyba gdzies komus pomylilo
     
  8. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Bic czerwone, platona wymieniac na solona tylko po kursie 1:4 :)
     
  9. dzięki koleżko:D
     
  10. Stefano312

    Stefano312 Okazjonalny autor

    jutro to zmienia pewnie wiec nie wiem czy oplaca sie zbijac ta uzyskana reputacje.. ;d
     
  11. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Ilosc misji na 6 by zmienili
     
  12. (RaTaTuJ)[PL-]

    (RaTaTuJ)[PL-] Forumowy żółtodziób

    Nie płacz tyle bo ci co zbierają Platona nie mogą wymienić na Solona a wy odwrotnie
     
  13. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Nie ładnie tak kłamac
     
  14. Stefano312

    Stefano312 Okazjonalny autor

    Haha bez kitu jaki kłamca:)
     
  15. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    I lipa godz 16 ... brak info, i brak monet platona w sklepie ...
     
  16. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    Mam 8tys reputacji powiedzcie ktos czy warto zbierac dalej czy to mi sie przyda jesl8 tak to do ilu noe chce mi sie ale jesli warto a troche uzbieralem bede kontynuowal
     
  17. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    bij, bij wychodzi sie na +, tylko nic z rynku bardziej wartościowego nie idzie kupic ....
    PS Kiedy wytrzeźwieją programiści? :rolleyes:
     
  18. Stefano312

    Stefano312 Okazjonalny autor

    Ponad 5k reputacji i z tych małych botów po 30k pereł leci kule też to nawet kul się nie traci :)
     
  19. ๖ۣۜPor.Borewicz®

    ๖ۣۜPor.Borewicz® Czeladnik forum

    czy jest jakaś aktualizacja na grze?? nie da się zalogować na stronę i wyświetla się taki komunikat: This Bigpoint service is currently unplayable.

    We are working on it. Please try again later.
    Ktoś wie o co chodzi?;>
     
  20. Stefano312

    Stefano312 Okazjonalny autor

    Zrobią coś z tymi monetami czy nie? Na co mi 13k monet skoro nie mogę nic kupić za to.. Porażka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.