Rozmowy Wojna Domowa Wspólnoty Narodów

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 7 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Wojna Domowa Wspólnoty Narodów 2018

    Wydarzenie trwające od 9 października do 24 października 2018


    [​IMG]

    Wojna domowa zawiera następujące cechy:

    Dwie frakcje wojenne normalne NPC, 2 Admirały, 2 Admirały Admirałów
    Ranking Dzienny NPC dla frakcji
    Nowa Arena z dziennym rankingiem wydarzenia
    Trzy nowe designy
    Skrzynie eventowe i wraki
    Dwie serie misji dla frakcji i dzienna misja areny

    Zapraszamy do rozmów i FAQ.

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    W zeszłym roku event był bardzo opłacalny. Miejmy nadzieję, że w tym nic nie zepsują :D
     
  3. POLSKA

    POLSKA Młodszy ekspert

  4. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Oby byl taki jak w tamtym roku :)
     
  5. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Znając BP to kulki za korony będą :confused:
     
  6. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Znowu event dla koksów, botów i na dział płatności amonicja czaszek kto ją ma na pewno nie gracz z małym lvl tego nie mają, nawet nie potrafią napisać jakie armaty będą w krach skrzynkach, jeszcze z poprzedniego eventu nie wymienili dusz.
    Znowu boty będą 24h godziny na dobe latały rankingi na boty jedna wielka żenada
     
  7. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Jeśli kulki będą za perły to nawet kajak będzie mógł się wzbogacić. Jeśli dobrze pamiętam to w zeszłym roku na arene można było wejść za darmo, za przegraną dostawałeś 1k pereł i chyba 3 klucze eventowe. Czyli zawsze jakiś zysk dla kajaka. Armaty pewnie voodoo lvl 1. A co do dusz i kluczy to było info na forum, że jutro wymiana
     
  8. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Za ten 1K pereł to moze kupi się 1000szt amonicji czaszek normalnie szok prawie 3 salwy normalnie chyba 3 boty se ubije na 1
    Armaty voodoo lvl 1 normalnie szok najwyższa armata dostępna nie przez dział płatności tylko w evencie nie wiem czy się śmiać czy płakac

    A co było rok temu to nie wiem nie grałem i jak widzę takie dno jak teraz to pewnie niedługo też zrobię sobie przerwę bo jakoś nie będzę kupować te wasze pakiety na wszystko, albo latał na bocie 24h bo to widać coraz mniej kręci
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2018
  9. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Za wygraną całe 10k :D Możesz zawsze sobie postać i też dostaniesz. Nie wspominając o tych kluczach. Zysk sam w sobie :cool:
     
  10. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    No nie wiedziałem że jak wszyscy będą stali to się wygrywa ciekawy event
     
  11. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Miałem na myśli, że jak się postarasz to masz 10k. Jak nie to masz 1k za samo stanie :p
     
  12. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    W tamtym roku nie mialem super elity, nie moge powiedziec ze i w tym mam ale amunicja byla za perły w tamtym roku boty np zemsta regenta zakladalo sie patrola i sie bilo samemu bo byl to bardzo oplacalny event i o ile pamiętam to zarobiłem ok 7 milionów pereł nie używając żadnych wspomagaczy.. lecz poświęcając swój życiowy czas..
     
    **Jasiek** lubi to.
  13. Dokładnie to tylko zależy od nas ile poświęcisz czasu a nie jak wszyscy myślą że za darmo coś dostaną. Ja w tamtym roku zarobiłem 11 ml pereł i nie byłem jakaś elita pozdrawiam
     
  14. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    W tym roku jak nie dadzą kulek za perły to tak fajnie nie będzie o_O
     
  15. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    NORMALNIE SZOK

    Kolego czy ty widziałeś, żeby ludzie specjalnie kupowali eventową amo do bicia botów? Z reguły bije się ze świetlówki, bo wychodzi taniej jak za eventową, no chyba, że dadzą czaszki po 600 pereł, bo chyba po tyle były. Ale pożyjemy zobaczymy. Ja w zeszłym roku miałam kajaczka i pamiętam, że bardzo się na tym evencie rozwinęłam. Jak będziesz chciał to też podciągniesz swoje konto.

    Edycja Eviana: Używamy opcji edycji, aby dodać coś do swojej wypowiedzi. Nie piszemy postu pod postem. Proszę zapoznać się z Regulaminem Forum.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 października 2018
    Ghosted lubi to.
  16. juhas88

    juhas88 Okazjonalny autor

    Co to za event??zemsta powoduje szkody po 150k !!!!Tak ma byc?????
     
  17. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Dlaczego można wziąć misje tylko ze strony armady a od floty już nie? Dodaje pkt do dwóch frakcji. Misje mam tylko od armady dostepne
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2018
  18. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    2018-10-09 13:58:09
    Otrzymano 5x Armada Jayne Dalton reputacji.
    2018-10-09 13:58:09
    Otrzymałeś 18948 x Perły.
    2018-10-09 13:58:09
    Otrzymałeś 46414 PD (punkty doświadczenia).
    2018-10-09 13:58:09
    Otrzymałeś 2 x Moneta Platona.
    2018-10-09 13:58:09
    Otrzymałeś 1 x Królewski sztorm.
     
    Wiedźma i żabka1 lubią to.
  19. _nagual_

    _nagual_ Okazjonalny autor

    w zeszlym roku za boty sie dostawalo perly a w tym masz szanse na perly hehe
     
  20. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Armaty voodo na czarnym za 2k monet Platona i 2 k monet Solona, tylko że mogą je kupić Ci co nie kupili w zeszłym roku ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.