Rozmowy " Wrony Halloween "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 29 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_2.jpg

    Strzeż się, strzeż się, święta wrony, strzeż się, strzeż się, gdy słyszysz ich kraczące echo na polach, uważaj, bo koniec jest bliski!
    Dołącz do Loreeny Barrett i Williama Bloodaxe w ich walce z mrocznymi i tajemniczymi siłami Wigilii Insygniów. Ale kapitanie, uwaga, ta straszna przygoda nie jest dla osób o słabym sercu!

    Zapraszamy do rozmów !

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Dobrze, że ten event jest przewidziany na kilkanaście dni, bo widać, że będzie co robić:D Cóż, do zobaczenia jutro o 12.00:D
     
  3. req

    req Okazjonalny autor

    Troche tego za duzo zrobili, zobaczymy jak z jakoscia :)
     
  4. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    To jest wszystko to samo co przez ostatnie kilka lat,tylko nowi towarzysze i statki. Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości sifajtowskiej :p
     
  5. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    ,
    LAAAGGGGGGG
     
  6. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Ja ostatni raz na evencie Halloweenowym grałam ok. 8-9 lat temu, więc dla mnie to totalna nowość :) Przez co się jaram:oops::D:p
     
  7. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Dlaczego w FAQ nie ma info o błędach, bugach i lagach które będą? Bo to jest przecież oczywiste warto to dopisać dla nowych graczy.
     
  8. **mijagi**

    **mijagi** Czeladnik forum

    a bedzie nagroda korsarza? przydała by sie -)
     
  9. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Ahoj Piraci!

    Niebawem odbędzie synchronizacja w celu naprawy błędu z banerkiem eventowym w grze.

    Wasza Ekipa Seafight
    No to naprawiliście teraz nic już nie działa!!!!
     
  10. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    Co sie stalo z botami eventowymi i wrakami godzina 19:00 wszystko zniknelo?
     
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Jeśli glob 7 to zgłoszone.
     
    wadaaa.74 lubi to.
  12. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    ogranijcie klienta. mam odpalone wszystkie animacje i nie widze kolek na mapie specjalnej. nie slysze dzwiekow salw mimo iz mam dzwieki wlaczone. jeden wielki burdel.

    i po jakiego grzyba sa 2 komunikaty czy zapisac haslo??? raz nie wystarczy?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 października 2020
  13. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    Burdel to ty masz na strychu,wylacz wzmocnienie zeby salwe widziec to i strefy bedziesz widzial,a to ze nic nie slyszysz to twoj problem u innych jakos dziala.
     
    BA_PP187 lubi to.
  14. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Do czego potrzebny jest sznur wisielca ?
     
  15. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    Do wytworzenia dobudowek np: ozebrowan,lamp,lodek,itd.
     
  16. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Ktoś ogarnia tę minimapkę solową? :p
     
  17. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor


    Chb link wolno wkleić do tego jak robić solową ;d
     
  18. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    Za dlugo tak sie robi klepsydre jak odpalisz to mozna przez srodek plynac od macki do macki i klikac reperke od czasu do czasu
     
  19. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    A jakie mocne masz konto, że tak Ci się udaje zrobić? Ja na razie nie próbuję tam wchodzić, bo póki co nie mam cierpliwości:eek: Pewnie za 1,2,3 razem by mi nie wyszłoo_O:D
     
  20. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    Konto jak konto ubijam macke pierwsza lece do lewej ubijam pozniej wale do kolejnej i nie zwracam uwagi na efekty jak voodu zbije to odpalam blogoslawienstwo oguna dobijam ostatnia macke i grubego to okolo 1.30 robie na spokojnie ale mozna szybciej to zrobic
     
    Ostatnie edytowanie: 2 listopada 2020
    KIELCE lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.