Rozmowy - Zemsta Typhona 2018

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kajaczuś

    Kajaczuś Czeladnik forum

    przeciez przy tych talentach wbicie tego hajsu to kwestia kilku h ... a jeśli chodzi o stare bractwa które maja biliardy golda to dla nikogo nei stanowi problemu kupienie takich designów :D za perły xle i drogo... za złoto to samo co maja za darmo kazdemu leszczowi dać odrazu ?
     
  2. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    a dziwisz sie ze gracze maja malo zlota bo ja nie bo zrobilo wszystko zeby tylko koksy zarabiali dajac dak durny talent zeby 100% zlota dalo sie zabrac i koksy co mieli miliony perel bo oczywiscie slabszym nie daja zarabiac na rozwijanie statku juz se to zrobili na maks i jak tu ma graczy przybywac
     
  3. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    no dokladnie jak kajaczek ma nazbierac zlota na desing z czarnego rynku jak podleci koksik i zbiera zloto do 0 gdzie tu rozum BP coraz wiecej ludzi sie buntuje a oni i tak z tym nic nie robia jak tak dalej pójdzie to zycze powodzenia ej grze
     
  4. Kajaczuś

    Kajaczuś Czeladnik forum

    to jak jesteś leszczem który nie potrafi nawet złota nabić to na serwer pve idź i po kłopocie... do talentu z bonusem do złota dojść mozna w chwile dosłownie i nie trzeba być nie wiadomo kim :D mam nadzieje ze bp wysłucha żali tych pajacy z forum i na nastepne dadza designy po bańce albo najlepiej po 2 bańki pereł skoro za złoto nawet kajusom nie pasi:D
     
  5. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Wszystkie rozumy pozjadales :oops:
     
  6. $Psychopata-nr.1$

    $Psychopata-nr.1$ Forumowy żółtodziób

    na czym najłatwiej złoto nabić?
     
  7. Kajaczuś

    Kajaczuś Czeladnik forum

    nie pozjadalem tylko nawet kajus na 5 mapie z talentem po 5 baniek zlota za bota dostaje a wy placzecie ...
     
  8. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Dolaczam się do opinii graczy ,ze abord za dużo zabiera golda. Osobiscie przestałem zbierac złotko, zamieniam na pustaka i wyposażenie. Przestalem licytować . Zbieranie zlota tez się musi oplacac nie tylko abord chyba ze tak to ma wygladac .Nie chodzi o to ze mało golda się dostaje z bota bo jest ok tylko wielu ma problem z uzbieraniem go w większej ilości czy na skorki czy licytacje bo jednym abordem traca wszystko a to już nie jest z jednego bota. Kupione 200 armat teraz mogę licytować na codzienne wydatki
     
    Ostatnie edytowanie: 27 września 2018
  9. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Dla rozmów o talentach mamy osobno dedykowany wątek, o tu:
    https://board-pl.seafight.com/threads/przeglad-nowego-drzewa-talentow-rozmowy.61296/page-9

    Tutaj piszemy o evencie Zemsta Typhona 2018
    Proszę też o respekt dla każdego gracza. Każdy kiedyś zaczynał i każdemu na początku było ciężko. Cena od 100 mln do 1 mld złota za design jest relatywnie niską ceną zważywszy ile wysiłku kosztowało piratów zdobycie tych designów w poprzednich eventach.
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  10. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Jeśli BP ma zamiar dawać te limity na kulki za perły to niech chociaż więcej ich leci ze skrzynek, bo co to za event gdzie zamiast amunicji eventowej ciągle tylko z wybucha w boty muszę bić...
     
  11. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    no BP sobie z nas robi jaja limit na kulki wprowadzili
     
  12. Piratos70™

    Piratos70™ Czeladnik forum

    Prastare herby skąd brać ?
     
  13. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Robiąc mapki grupowe
     
  14. 1oonn

    1oonn Czeladnik forum

    Witam. Mam pytanie- co z promieniującymi i przeklętymi duszami które zostaną nie wykorzystane. Mam ich trochę i nie mogę za nie nic kupić bo już nic nie ma w ofercie na czarnym rynku
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    zostana wymienione na amunicje krakenowa
     
  16. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    Za ile można kupić te pakiety koron wieczorem w dziale płatności?
     
  17. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    one sa dosc drogie , ale teraz masz ''Żyła złota korsarskich skarbów!'' nie dosc ze koronki to jeszcze zapas fajnyc rzeczy :)
     
    Globetrotter™ lubi to.
  18. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    tyle że koronki poszły na te fajne rzeczy
     
  19. Do której godziny będzie czarny rynek dostępny? Na jaką dokładnie ilość amunicji z jadem krakena zostaną zamienione dusze?
     
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Czarny rynek zostanie zamknięty pod koniec dnia 1 października
    a przelicznikow juz nie podaja
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.