Sugestie Seafight na blockchain

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika obrzygany_pawełek, 14 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

SEAFIGHT na BLOCKCHAIN

  1. TAK

    66,7%
  2. NIE

    33,3%
  3. idz na grzyby

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. dawać dzwig fadrome zaprawe i cegły

    0 głos(ów)
    0,0%
  5. nie wiem

    0 głos(ów)
    0,0%
  6. nie znam sie mam sporo do ogarniecia w stodole

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    A co sądzicie dało by się połączyć seafight i blockchain dało by to fajne połaczenie grania i zarabiania kryptowalut.
    Dało by to Bigpointowi tez zarobek, gracz bijąc boty zarabia czesc dla siebie czesc dla firmy i wik syty i owcza w ciąży. pomijajac fakt botów ale to juz wasz problem że sie nie da bo sie da tylko nie chcecie ale nie moj problem botów.
    Ja proponuje blockchain i seafight moze nawet porfel kryptowalutowy ciekawe by to było dogadac sie z ethereum na blok ERC 20 np albo inny. Nie wiem stworzyc nowy własny produkt BOGPOINT czyli BGT token, nie wiem na jakim bloku jakims gamingowym fajnie było dostawac troche BTC czy innej waluty, albo nowej BGT wymienialnej na inne.
    Idąc dalej stworzyc NFT do zdobycia i sprzedarzy handlu zamiany miedzy graczami czy to w postaci skórek czy obrazków.
     
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    A co dla tych ktorzy chca po prostu pograc?
     
    BA_PP187 lubi to.
  3. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    no ot niech grają.... nie rozumie pytania