(SF)ilmy

Temat na forum 'Strefa kreatywna' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Lilith, 23 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. »乂Hawk™乂«

    »乂Hawk™乂« Naśladowca mistrzów

    Another Fighters vs. Farmers

    Enjoy :b

     
    SMOD_Mróz lubi to.
  2. »乂Hawk™乂«

    »乂Hawk™乂« Naśladowca mistrzów

    Seafight 2016 - Never Surrender

     
  3. ±.K.Д.C.±

    ±.K.Д.C.± Okazjonalny autor

    A tu coś wprawdzie nie ode mnie, ale ukazaujące pare ciekawych rzeczy w seafight ;] Może jakiś Mod się wypowie na temat tego filmu ;]
    ...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 października 2016
    Cezary.1992 lubi to.
  4. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ja sie wypowiem: nasze forum to nie miejsce na pomowienia - tego tolerowac nie bede.
     
  5. ±.K.Д.C.±

    ±.K.Д.C.± Okazjonalny autor

    Według Ciebie ten film jest pomówieniem? Bardzo ciekawe... No tak zapomniałem, że też należysz do ekipy. A filmik chyba wyraźnie pokazuje co się dzieje na tamtym serwerze. No chyba, że ty też potrafisz naraz sterować tyloma kontami i idealnie je schynchronizować. Piszecie o karaniu graczy na botach a tu widać wszystko jawnie, tyle własnie daje wasze "podaj dowody i wyślij je do pomocy technicznej (która i tak nic z tym nie zrobi bo ma to głęboko w poważaniu)". A na forum i tak to zaraz wykasuja bo to przecież godzi w "DOBRE IMIĘ" firmy BigPoint(czytaj: PayForPlay).
     
  6. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Dokladnie tak jak napisales - wraz z dowodami skieruj sie do Pomocy Technicznej a na forum tego typu oskarzenia nie powinny miec miejsca.
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  7. Malczik™

    Malczik™ Forumowy żółtodziób

    Film pokazujacy jak naprawdę wyglada gra jest oskarżeniem , pomówieniem ? a film pokazujący jak jeden gracz topi innego czego jest oskarżeniem czy pomówieniem ? oskarza że gracz gra w sea i zrobił film który zamiescił na forum ? :p film pokazujacy rzeczywistoś i dzien codzienny sea jest oskarrzeniem ? a jak zamieszcze film na którym jest ksieżyc to ktos oskarzy mnie ze ukradłem ten ksiezyc ? :d
     
  8. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight


    Powyzsza dyskusja - drogi Przyjacielu (albo nieprzyjacielu :D) - dotyczyla filmu, do ktorego link zostal przeze mnie usuniety, gdyz zawieral tresci, propagowanie ktorych jest niestosowne (delikatnie to nazywajac). Jako ze ten temat nie sluzy do takich rozmow - pozwole poprosic Cie abys sie przeniosl je tutaj.
     
  9. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Proszę zmienić ścieżkę dźwiękową tak aby nie zawierała wulgaryzmów. Tym razem tylko upominam.
     
  10. KayXoo

    KayXoo Forumowy żółtodziób

  11. Maitre.Templier

    Maitre.Templier Forumowy żółtodziób

  12. Klaus™

    Klaus™ Forumowy żółtodziób

  13. banqqq

    banqqq Forumowy żółtodziób

  14. banqqq

    banqqq Forumowy żółtodziób

  15. banqqq

    banqqq Forumowy żółtodziób

  16. banqqq

    banqqq Forumowy żółtodziób

    Sądząc po aktywności w tym dziale tylko ja jeszcze nagrywam na tym serwerze xD
    Najlepsze na koniec, 6 vs 12 wygrane ze stratą TYLKO 2 statków ....
     
    ~CopaCabana~ lubi to.
  17. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

  18. Principe_Nero

    Principe_Nero Forumowy żółtodziób



    / Twój temat przenoszę do odpowiedniego działu :)
    # CM_Widmo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 sierpnia 2017
  19. Principe_Nero

    Principe_Nero Forumowy żółtodziób

  20. banqqq

    banqqq Forumowy żółtodziób