Sigma

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika wlaziak, 1 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Moja propozycja jest zmiana bonusów za sigme .
    Niestety jeżeli się jej nie wykupi przez 24 dni nie ma możliwości uczestniczenia w wojence . A trzeba dalej pamiętać że niektóre konta maja walutę turecka gdzie jest to dużo tańsze niż w przypadku polski prawie 400 zł co jest bardzo dużym wydatkiem w tureckiej około 120 zł.
    Można by było żeby w sigmie było to przeładowanie ale było większość bonusów dodatkowych co do dochodów a nie bonus armat na maksa 15 % ...
    jak walczyć z kimś kto ma sigme jak ma nagle sie okazuje z 900 aramat . Mam prawie full statek każdy mnie bije po 300 to jest maks a ktoś z sigma nagle mi bije po 600-800 To jaki to jest sens sami odstraszacie ludzi od tej gry .
     
    Obuziara[EvO] lubi to.