Silencio

Temat na forum 'Gracze' rozpoczęty przez użytkownika **silencio**, 23 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **silencio**

    **silencio** Forumowy żółtodziób

    Witam :)
    Zapewne wielu z Was mnie kojarzy :)a także nie lubi, ale nie dbam o to, bo to jest gra wirtualna :) Mam na imię Patryk, starszy Silencio. Co do tych, którzy mnie określali niepełnoletnim to zapewniam, że 18 lat ukończyłem ponad 5 lat temu :) niestety :D. Otóż zakładam ten wątek żeby Ci, którzy mnie ''nienawidzą'' wiedzieli przynajmniej jak mam na imię :pa druga sprawa jest taka, że póki co przejrzałem na oczy i kończę z grą na przynajmniej kilka miesięcy :) dla wścibskich- mam na czym grać:p- sami wiecie.
    Kończąc swą przydługą wypowiedź chciałbym pozdrowić wszystkich tych, którzy mnie nie znają i znają np: Flypper, Treu, Pablo, Pyta, Niewinny, Dziku, Hagen, a także wielu innych :) no i nie zapominam o Constaninie-Krzysku:) pozdrawiam i być może do zobaczenia na morzu :)
     
    Mondragon*38 i Drobek.XXL lubią to.
  2. Mondragon*38

    Mondragon*38 Forumowy żółtodziób

    Gra ktoś jeszcze z dawnej ekipy ?
     
  3. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Młodszy ekspert

    ja wrocilem jakis czas temu :D

    hagena tez widuje co jakis czas na morzu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 października 2024 o 20:19