Skarga na CM_Sekretna

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika MINI☆BARÇA☆.PL-, 4 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Skarga na CM_sekretna
    Witam Dzisiaj doszł‚o na czacie do masowego ł‚amania regulaminu czatu.
    W tamtym wydarzeniu brał‚a udział cm-sekretna, gdzie nie
    zareagował‚a na ł‚amanie regulaminu. Chodzi o to, żee gracz wklejał‚
    prywatną… korespondencję™ z supportem na czat, a sekretna mu
    odpowiadała. A przecieź to jest zabronione. Gracz nawet nie pytał
    czy moze wkleic, tylko wklejał‚ wszystkie wiadomości na czat. Dopiero
    jak ja umomniał‚em cma to sie™ ogarneła‚. Ale zbanował‚a go za
    obraźliwego priva, tak by nie zbanował‚a za korespondecję™. Ten cm
    nie ma pojęcia o regulaminie. Wydarzenie miało miejsce dzisiaj o godzinie ok 16:40

    p.s Pisałem do supportu ale jakiś błąd z wysłaniem meila mam
     
  2. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    Po pierwsze wszelkie skargi mają być wysyłane do supportu, teraz forum nie jest od tego. W Twoim przypadku jeśli nie mogłeś wysłać jest też ogólnodostępny formularz do pomocy technicznej (ten powinieneś znać i wiedzieć gdzie można znaleźć na forum), gdzie spokojnie wszystko zostałoby wysłane >> http://pl.bigpoint.com/pomoc-techniczna/ <<.
    Sytuacja z czatu zostanie sprawdzona i w razie wszelkich wątpliwości będzie przeprowadzona odpowiednia rozmowa. Ale na przyszłość proszę nie zaśmiecać forum skargami na Ekipę.
     
  3. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszystko jasne, odpowiedz została udzielona. Tak jak wyżej skargi proszę kierować do Suportu. Temat - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.