Skarga na MOD_Mróz

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Hi_Everybody, 3 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Hi_Everybody

    Hi_Everybody Forumowy żółtodziób

    Bardzo proszę o odjecie rangi MOD moderatorowi Mróz.

    Dlaczego?

    Otoz przejrzalem duzo tematow w ktorych on sie wypowiadal, i co?
    Albo pisze ze BP wie o wszystkkich bledach i baaaaardzo sie stara to naprawic, co kazdy MOD chyba przyzna, ze jedyna prawda z tego jest to ze BP wie o wszystkich bledach, ale kazdy wie zze bugi naprawiane sa w kilka minut tylko gdy sa na korzysc graczy...
    A w wielu tematach, zamiast pomoc komus, dac jakies rozwiazanie, to czeka az ktos cos napisze (jakis mod, smod, i tu bardzo chcialbym pochwalic SMOD Lilith, poniewaz to glownie ona odwala ta robote i pomaga tu graczom). A co robi Mróz? Otóż zazwyczaj tuz po poscie kogos kto pomaga, pisze czy problem sie wyjasnil i czy mozna zamknac, i to jest jak totalne ctrl c ctrl v te jego posty. Nie widzialem jeszcze jego postu ktory bylby w stanie komus pomoc, a jedynie jak juz to zirytowac.
    Przyklady?
    Nie trzeba daleko szukac... zajrzyjcie do dzialu pytania ogolne i otwierajcie tematy od gory ;)

    ps. Pewnie jak to przeczyta to albo usunie moj temat, albo dostane bana, albo jego posty beda edytowane... :)


    PS.2. Czemu nie ma tematu na skargi na moderatorow forum? O tylek w ekipie sie kilka osob martwi, czy co ?

    Ps.3. Wiem ze skargi w ticketach ale to skarga zwiazana z forum wiec pisze ja tu bo na ticketa dostalem odpowiedz ze rzeczy zwiazane z forum to nie w ticketach, wiec jak mnie ktos odesle do ticketow to sie naprawde zdenerwuje,,,
     
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Zasadniczo praca MODa na forum to nie tylko odpowiadanie na pytania, ale również mniej wdzięczne zajęcia, jak zamykanie tematów czy ich archiwizacja. To też ktoś musi robić. Nie każdy w ekipie ma encyklopedyczną wiedzę na temat mechanizmów i błędów gry, na obecnym etapie SyFajta to chyba niemożliwe. Osobiście nie oceniałbym tak jednostronnie pracy Mroza, bowiem przeglądając jego posty można znaleźć wiele pomocnych wypowiedzi i informacji.

    Generalnie rozumiem pewną obawę zawartą w tym poście, ale jest ona za daleko idąca. Czuwamy nad poziomem MODowania, widzimy mankamenty ale jednocześnie wiemy jakie oczekiwania i zadania stawiamy moderatorom.*

    *Tu pozwoliłem sobie na wypowiedź w imieniu wszystkich osób odpowiedzialnych za moderatorów forum.


    Nic z tych rzeczy nie ma prawa się wydarzyć ;)


    Przyjęte rozwiązania na nowym forum mówią o kierowaniu skarg na moderatorów wprost do supportu. Dlatego jestem zaskoczony, że odesłano Cię ponownie na forum. Zasada jest taka, że wszelkie skargi na MODów, BA itp. idą do supportu a am trafiają do odpowiednich osób, odpowiedzialnych za wyżej wymienionych.
     
  3. To przyjmujcie takich(np. jak Ja) co znają sie na grze. A nie takich co tylko dla perełek, zniżke, rabatów są w ekipie.

    Rzeczywiście ten mod tylko pyta się : " czy masz jeszcze jakies pytania", lub " temat zamykam".
    eheheheh poziom moderatorów jest równy poziomowi "depresji" poniżej poziomu morza :D
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2014
  4. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Będę brutalny ale Boże uchowaj przed takimi jak ty w ekipie.
    Sam wiesz co masz za uszami więc nie zgrywaj tu nie wiadomo jakiej świętości.

    Każdy ma prawo do własnej oceny.
     
  5. Coś tam miałem. Ale za to pomocny dla graczy byłem.
     
  6. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    hahahah :)
     
  7. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Dobra nie będziemy się bawić w przebijanie piłeczki.
    Odpowiedź na skargę została udzielona.

    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.