[Skarga] Skarga na gracza serwer Eu Glob 1

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Hi_Everybody, 26 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Hi_Everybody

    Hi_Everybody Forumowy żółtodziób

    Witam! Zauwazylem ze pewien gracz uzywa nadmiernie bota... od ok. 2 dni widze go tylko na bocie. Skad wiem, ze jedzie na bocie, a nie ze szkoda mu kulek? Otoz kilka razy go juz wczesniej utopilem, raz mialem 50k i z pustaka po 2600 go utopilem, i wiadomo, moja salwa 2600 bez rampy i niewolnicy za zloto, a on - brazowa blacha, zapewne salwa ok. 6-7k z pustaka i rampa na full :) Wiec nawet z pustaka by mnie ubil jesli bym go bil z elitarek... Dowod:http://www.sendspace.pl/file/e8e97e8fa07eada12c34405
    Trzeba pobrac - jest to po prostu plik .mp4 wazacy 10mb z dowodem...
    Nick: ☠.☆✠ДЙДЯQµ❶Д✠☆99.☠
    Serv: Europa Global 1


    PS. Prosze o nagrode za pokazanie gracza z botem - starczy chociaz 10-15k perel zebym odzyskal za kulki na niego i za czas poswiecony na napisanie tego, nagranie i wrzucenie, ale wolalbym wiecej (wiadomo, kasztele kosztuja, a rampa sie przyda)

    PS.2. Jak zobacze wiecej bociarzy - napisze tez temat :)
    Ps.3. No, ciekawe, czy wiara w administracje jest czy oleja sprawe i mnie zbanuja :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2014
  2. MOD_Lisica

    MOD_Lisica Guest

    Jeżeli posiadasz dowód to pisz do supportu forum nie jest od takich rzeczy.
     
  3. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Dajcie Mu premke na rok za fatyge. Czlowieku tyle ticketow co poszlo na kazdym serwerze to przy Twoim malym zadoscuczynieniu za stracone kulki i fatyge to BP by z torbami poszlo jakby mieli tak Wszystkim wyplacac perly. Nic tylko krecic filmy i wysylac tickety, a i tak nic to niedaje.;)
     
  4. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Tak jak wyżej, proszę pisać w tej sprawie do suportu. Brak dalszej aktywności w temacie - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.