Sugestie Skórka mayflowera do działu płatnosci

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika Borubar89, 29 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Borubar89

    Borubar89 Forumowy żółtodziób

    Pomysłem a raczej prośba jest to żeby wrzucić do działu płatności właśnie tą skórkę " Mayflower", ponieważ w evencie, który się właśnie dzisiaj skończył o 12:00 była ona do zdobycia ale niestety nie udało mi się jej zdobyć, a bardzo bym chciał ją mieć ja i pewnie kilku graczy również. Dawno już aż tak bardzo nie podobała mi się żadna skórka.
    Pomysłem może być taka mała zmiana, że jeżeli komuś chodzi tylko o samą skórkę to można ją zakupić za 19,99PLN bez kamieni a komu zależy jak i na skórce tak i na kamieniach to mógłby ją nabyć za cenę taką jak skórki innych statków w dziale płatności czyli 119,90PLN.
    poprosiłbym ankietę w miarę możliwości.
     
  2. Ozone

    Ozone Okazjonalny autor

    Będzie następny event to sobie zdobędziesz ;)
    A co do dzialu płatnosci to zdecydowani nie :p nich w tej grze zostanie przynajmniej pare rzeczy których nie można kupić :p
     
    Alferr lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.