Sugestie Skrzynie ze Skarbami

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika daj_kamienia, 14 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. daj_kamienia

    daj_kamienia Czeladnik forum

    co wy na to aby było troche wiecej tych skrzyneczek bo zbieranie to jakaś masakra żeby zebrać 100 skrzynek to trzeba z 2-3h latac powinno byc ich minimum 2x wiecej na mapach napiszcie jakie macie zdanie o tym.
     
  2. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Przeniesione w bardziej odpowiednie miejsce ;)
     
  3. kociak

    kociak Generał forum

    Jestem za :)
     
  4. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Skrzynki są odpowiednio dopasowane oraz zbilansowane, podobnie nagrody są takie a nie inne, skrzynek jest sporo trzeba tylko szukać ;)
     
  5. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Osobiście bardzo dużo tysięcy otworzyłem na jednej mapie i mogę stwierdzić, że na mapkę wyskakuje około 5 do 7 sskrzynek. Jedna podnosisz i zaraz wyskakuje następna w innym zakątku mapy. Ale fajnie jakby zwiększyła się nagroda w nich bo jednak ciągle dostajemy więcej armat a kulek tyle samo xd kiedyś było dobrze, bo wypadało ponad 50tys kul xd
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.