Spersonalizowane Skrzynie ze skarbami

Temat na forum 'FAQ - Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 23 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Czym są Spersonalizowane Skrzynie ze skarbami ?
    Po zdobyciu wymaganego klucza będziesz mógł wybrać przedmioty, które chcesz kupić z dostępnego wyboru skrzyni skarbów powiązanej z tym kluczem. Zasadniczo jest to funkcja, którą posiadasz w grze Seafight, pozwalająca wybrać elementy, których najbardziej potrzebujesz dla swojego konta lub stylu gry.

    Gdzie mogę je znaleźć?
    Można je znaleźć w sklepie, w nowej zakładce o nazwie „Spersonalizowane Skrzynie ze skarbami”.

    Screenshot_46.jpg

    Jakie są rodzaje niestandardowych skrzyń skarbów i jakich kluczy potrzebuję?
    Obecnie mamy trzy rodzaje niestandardowych skrzyń skarbów:

    Mała skrzynia skarbów
    • Mała, ale znakomita, ta skrzynia skarbów zapewnia miejsce na trochę tego i trochę tamtego. • Ma niewielki wybór przedmiotów do wyboru, aby stworzyć własną niestandardową skrzynię skarbów.
    • Wymaga Szmaragdowego Klucza

    Średnia skrzynia skarbów
    • Średniej wielkości skrzynia skarbów gotowa do przechowywania cennych łupów.
    • Ma średni wybór przedmiotów do wyboru, aby stworzyć własną niestandardową skrzynię skarbów.
    • Wymaga Szafirowego Klucza

    Duża skrzynia skarbów
    • Duża skrzynia skarbów z wystarczającą ilością miejsca, aby zmieścić całą Nauticę – lub przynajmniej dużo łupów!
    • Ma duży wybór przedmiotów do wyboru, aby stworzyć własną niestandardową skrzynię skarbów.
    • Wymaga Rubinowego Klucza

    Jakie przedmioty mogę znaleźć w niestandardowych skrzyniach skarbów?
    Chociaż określone przedmioty będą się zmieniać za każdym razem, gdy skrzynie będą dostępne, będziesz mieć wybór przedmiotów w oparciu o kategorię przedmiotu, na przykład możesz mieć do wyboru dwie różne ilości/rodzaje armat wraz z wyborami załogi, przedmioty akcji, torpedy, rozszerzenia itp.

    Nie mam klucza, czy nadal mogę zobaczyć zawartość różnych rozmiarów skrzyń skarbów?
    Tak! Po prostu przejdź do Sklepu, kliknij zakładkę spersonalizowane skrzynie skarbów, a zobaczysz możliwy wybór przedmiotów do wyboru, klikając ikonę trzech skrzyń skarbów po lewej stronie. Po prawej stronie zobaczysz wybór przedmiotów dostępnych w wybranej skrzyni skarbów. Najechanie kursorem na obraz przedmiotu pokaże szczegółowe informacje o tym elemencie, w tym nazwę, obraz i opis. Kwota, którą otrzymasz, jeśli wybierzesz ten przedmiot, jest wyświetlana pod ikoną.

    Jak zdobyć klucz?
    Szmaragdowe, szafirowe i rubinowe klucze można znaleźć w sklepie w zakładce „Przedmioty”.

    Jak wybrać moje przedmioty?
    Gdy już zdobędziesz klucz, przejdź do zakładki spersonalizowane skrzynie skarbów w sklepie, kliknij skrzynię, do której masz wymagany klucz, a następnie po prawej stronie zobaczysz przedmioty, spośród których możesz wybierać. Aby wymienić klucz na zawartość niestandardowej skrzyni skarbów, musisz najpierw wybrać przedmioty, które chcesz otrzymać! Wybierz po jednym przedmiocie z każdej z wymienionych kategorii, a kiedy już to zrobisz, po prostu naciśnij przycisk „Odbierz”.

    Uwaga: Musisz wybrać jeden przedmiot z każdej kategorii dostępnych przedmiotów, a możesz wybrać tylko jeden przedmiot z każdej kategorii.


    Wasza Ekipa Seafight!​