Stary seafight

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika ¥αмαтø™, 21 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

podoba sie pomysł?

  1. tak

    136 głos(ów)
    84,0%
  2. nie

    26 głos(ów)
    16,0%
  1. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    ale się rozmarzyłem :) gdyby można było ot tak przyciskiem włączyć serwer 8 taki stary z lat 2008-2010, tak ja chciałbym bardzo, nie wiem jak inni ale myślę że dużo chętnych by się znalazło i nie chodzi to o liczne trudności jakie wtedy występowały z tym można było sobie poradzić, w kociołku było słynne 1000hp :) to na pewno pamiętają Ci którzy musieli szukać błyskotki z 0 hp, generalnie chodzi o prostotę tak zwykłą rzecz a tak w dzisiejszych czasach potrzebną, bo co mamy teraz kasztele umiejętności talenty ulepszenia armat kamienie itd itd powiedzmy sobie prawdę żeby nowy gracz poznał wszystkie przedmioty w grze musi najpierw spędzić bardzo dużo czasu na poznawaniu co gra w sobie kryje a chyba nie na tym ma to polegać większość zrezygnuje zanim zacznie a tu chodzi o rozrywkę coś co pozwoli zainstalować grę lub zalogować się w przeglądarce dokonać zakupów jeśli ktoś chce, i fruuu na mapę morza korzystać z przyjemności grania, prostota to klucz to sukcesu tej gry tak było na początku gdy gra święciła największe trumfy i tak mogło by być teraz a jest jak jest :(
    Pozdrawiam
     
    ¥αмαтø™ lubi to.
  2. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Również masz rację :) między full kontem z początku gry a tym kiedy ja zaczynałem była ogromna różnica. z tego co wiem to nawet prochu na początku nie było a co dopiero mówić o kasztelach i talentach itd. Więc tak jak piszesz, każdy miał swój początek ale w rożnych etapach gry.
    Mało jest głosów ale widać sporą przewagę na tak. Może by coś dalej w tym kierunku popchnąć i ustalić jak by ten ''stary'' serwer miał wyglądać?
     
  3. -NoMercy-

    -NoMercy- Czeladnik forum

    A ja mam trochę inna propozycję. Wystartować nowy serwer od nowa ale niech wszystko będzie do zdobycia za perły a nie tylko za kasę w dziale płatności.
    Albo niech ten serwer się stopniowo rozwija i również za perły wszystko do zdobycia:)
     
  4. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    Z tego serwera BP nie wyzyje nigdy takieo czegos nie bedzie
     
  5. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Ok, salwa była niska, z tym że nie było graczy mających po 800k hp i 400k pv, botów z ogromnym unikiem i salwą 50k, potworów po 35k hp itd
     
  6. zlonczek

    zlonczek Czeladnik forum

    mi by pasowalo gdyby w is bylyby tylko rzeczy takie jak podwajacz,rabat,premka ew jakies klucze eventowe etc. a jak juz bardzo by chcieli to raz na kilka miesiecy jakis grubszy pakiet, a nie co dwa dni
     
  7. Doker199

    Doker199 Czeladnik forum

    ja juz 3 lata marze o powrocie pokladow i starego sf ale to sie pewnie nigdy nie spelni:(
     
  8. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    zapomnij. To już tylko miła i dobra przeszłość. Ja już od ponad roku nie gram. Ta gra upada jak cała Unia Europejska :(
     
  9. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Ale takie rzeczy jak premka, rabat, podwajacz itp... przecież jakoś żyli z tego na początku. Myślę że tego powinni się trzymać a nie ładować rożne pakiety w dział płatności gdzie co 20 gracz może sobie pozwolić na wydanie kasy.
     
  10. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Nie tylko kiedyś z tego się potrafili utrzymać, ale jakie były nagrody w jackpot i gra była dla wszystkich nie było takich kolosalnych różnic, wszystko można było zdobyć kupić za walute gry, a nie jak teraz wszystko przez dział płatności, to przecież nie da się nazwać grą

    Dodatkowo można było przez pare tygodni nie grać i się miało to samo jedynie kupiło się niewolników i można było grać a nie jak teraz bo wszystko się pokończy tyle badziewi terminowych wprowadzili
     
  11. SEBA[MSZ]

    SEBA[MSZ] Okazjonalny autor

    I to jest dla Ciebie stary SF?

    Stary SF to 105 armat i nic wiecej, pozniej proch i tarcze, to była gra
    Pomysł jednak popieram


    dokładnie, czasy o których pisze, my już nazywaliśmy porażką i nowymi "dziwactwami" xD
     
  12. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Dla mnie to jest stary SF ponieważ wtedy zaczynałem gre :) a zmiany wtedy wprowadzone nie były chyba aż tak rażące jak dziś i każdy mógł zdobyć te pokłady talenty itp.
    Ale nie na tym się skupiajmy, chodziło mi głównie o wystartowanie od początku a wprowadzanie zmian zależałoby od graczy.
     
  13. Damiano™[Widmo]

    Damiano™[Widmo] Czeladnik forum

    Dla mnie stary SF to czasy gdzie posiadanie statku elitarnego budziło respekt i nie koniecznie musiały się tam znajdować armatki 50/55f na samych armatkach 30f salwa wynosiła 1200 :D a na elitarnych 2500 przy maskymalnej ilosci 105 armat i gdzie podstawa statku wynosiła 80k hp.Czasy gdzie 1/4 serwera pływała statkami za złoto :D a jak sie zobaczyło elitke 7 lvl na mapie to sie uciekało gdzie pieprz rośnie. Czasy gdzie bota eventowego (niepamietam ile hp chyba około 30 baniek) biło sie calymi aliansami a nie w kilka osób.

    W tamtych czasach to była gra godna polecenia typowo piracka i o piratach gdzie statek wyglądał jak statek a nie jak poduszkowiec :D
     
  14. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    Wszelkie zmiany zależne od graczy i to jest doskonały pomysł
     
    Ghosted lubi to.
  15. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Kiedys to byla gra mozna bylo wszystko zdobyc i gracze grali a dzisiaj kpina, zenada tylko przez dzial platnosci wszystko i 90% obecnych graczy lata na botach a jasnie bp nic z tym nie robi, eventy normalnie zenada nawet kajakiem takich latajacych na botach mozna topic nawet z pustaka, super elity ze zlotymi blachami 24h na dobe biją boty do rankingow, normalnie wzor taki jak bp i caly sf jedne wielkie dno, kiedys z checia sie w to grało a dzisiaj jedynie czlowiek patrzy jak dobra gra upadła na same dno
     
    MSMOSSAD lubi to.
  16. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    Nie mamy wpływu na to komercja teraz Panem
     
    Ghosted lubi to.
  17. Damiano™[Widmo]

    Damiano™[Widmo] Czeladnik forum

    Lecz nadal jestem ciekawy, jeśli by tak zaproponować BP stworzenie takiego testowego na jakiś pewien okres czasu serwera gdzie ta gra byla w zlotej erze nie mowie tu o calkowitym powrocie do korzeni bo taka prawda ze 105 armat zdobyc i nic pozatym to dość nie jest problematyczne lecz do czasów gdzie elita 21 lvl lub do 26 20 pirat, 3 kasztele (5 poziomow) 50 talentów poklady 10 i byc moze armatki admiralskie i 60f. Bylo by juz wiecej zabawy i pokazało by (mam nadzieje) szanownemu BP ze to co oni teraz robia chyba odbiega od tego czego gracze oczekują od tej gry. Bardzo dużo bym dał aby wrocic do tamtych czasow i chyba nie tylko ja....

    Pozdrawiam
     
  18. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    I oczywiście wszystko do zdobycia w grze lub kupienia za perły a nie tylko dział płatnosci :) wiadomo ze premka czy jakieś rabaty, perły do kupienia w dziale płatności ale bez przesady tak jak jest to teraz.
     
  19. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Jeszcze trzeba zaproponować na czym wtedy będzie producent zarabiał i z tych zarobków co miesiąc płacił pracowniką pensje :D
     
  20. Damiano™[Widmo]

    Damiano™[Widmo] Czeladnik forum

    A na czym kiedyś zarabiali? BP moglo zrobic serwer PvE. Moim zdaniem tam bedzie mniejszy popyt na dzial platności bo nikt nie bedzie musiał sie ścigac o wyposarzenie statku w armaty z działu czy inne dziwactwa. Do bicia botow na spokojnie mozna sobie konto rozwinac. A wracajac do tematu starego sf jak myslicie ile osob by zaczelo gre na takim serwerze? 3/4 ludzi by zapewne wróciło zostali by tylko ci którzy wpakowali nie małe pieniądze juz w istniejace konto taka prawda :)