Stary seafight

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika ¥αмαтø™, 21 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

podoba sie pomysł?

  1. tak

    136 głos(ów)
    84,0%
  2. nie

    26 głos(ów)
    16,0%
  1. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Jasne stary Sf był bardziej dochodowy niż to coś ile nawet kasy BP mogło wyłożyć na nagrody jacpot a teraz nic nie ma, grało wtedy mnóstwo osób wiekszość kupowało premki i sporo osób kupowało perły na MMH i mozna było normalnie pograc nie to co teraz grają ci co ładują kasę bo jaśnie bp wszystko daje w pakietach i nic nie mozna zdobyc, miedzy graczami jest olbrzymia dysproporcja to cos to gry wogole nie przypomina
     
  2. Damiano™[Widmo]

    Damiano™[Widmo] Czeladnik forum

    Skoro martwisz sie o swoje zarobki to niech BP zrobi serwer taki ktory bedzie płatny jednorazowo ale taki serwer jak my chcemy. Producent i tak bedzie zarabiał bo dział płatności trzeba czasami odwiedzic chociażby dla samej premki wiec napewno nie byli by stratni.
     
  3. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Ja się o nic nie martwię tylko uważam, że BP nigdy czegoś takiego nie wprowadzi, bo nie będzie zarabiał na tym chyba, że wprowadziłby abonament, jest jedna taka gra w której sprawuje się to bardzo dobrze i jest najpoularniejszą grą MMORPG. Moja opinia jest taka, że trzeba jakoś wyrównać poziom p2w, bo jest zauważalna różnica między tymi co płacą a tymi co nie. Pytanie jest tylko jak, żeby owca była cała i wilk syty. Z drugiej strony jeżeli nic nie zmieniają to taki marketing może im działa i nie chcą zmian.

    Premium masz za darmo w skrzynkach dodatkowo kupujesz premium raz na rok lub pół a wypłaty programiści i cały zespół, otrzymuje co miesiąc oni pracują jak zwykli ludzie w zwykłej pracy do tego programiści nie zarabiają podstawowych pensji :p

    Kwestia jest też taka, że jak gra się nie rozwija i stoi w miejscu to tak naprawdę się cofa :)
     
  4. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Jak jaśnie bp nic nie zmieni to niedługo same bedzie grało w to coś, może kiedyś sf bylo popularne kiedy gracze mieli równe szanse a płatności jedynie przyśpieszały uzyskanie bonusów, dzisiaj sf sięga dna
     
  5. Damiano™[Widmo]

    Damiano™[Widmo] Czeladnik forum

    Każdy mówi ze gra musi się rozwijać, owszem lecz co w tej grze sie rozwinęło? Dział płatności chyba.... BP zniszczyło tą gre.

    Rozwoj gry chyba powinien polegac na rozwoju a nie kupowaniu takie mam zdanie powinni wprowadzac nowe lvl elity i pirata trudniejsze pergaminy do ułożenia a nie kupienia. Mozliwosci rozwoju gry jest masa a BP chyba poszło na skróty i wpakowało wszystko w płatności.
     
    ¥αмαтø™ i DarkShark lubią to.
  6. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Dokładnie,stare skóreczki do zdobycia w jakiś fajny sposób to nie ciach w nagrodę za pieniążki xD
     
  7. CamtePL

    CamtePL Czeladnik forum

    Tak tylko zauważ, że kiedyś, nie było takiego nacisku na payment, i wtedy gra na prawdę była cacy. Było multum ludzi, kupowali perły, nawet były reklamy na serwisach i w telewizji, tej gry, tak samo było z DarkOrbit, a teraz? ani widu ani słychu, grają tylko albo Ci co mają jakikolwiek sentyment, albo Ci co są tak uzależnieni, że ich przyjacielem jest tylko zakładka sklep i każdy pakiet który tam się pojawi. Ta gra jest już na dnie, ale czuję w kościach, że niedługo zrobią kolejny odwiert i pójdą jeszcze bardziej w dół :D
     
  8. Damiano™[Widmo]

    Damiano™[Widmo] Czeladnik forum


    To można jeszcze bardziej tą gre pociągnąć w dół?. Myślałem ze BP już to osiągnęło. Ale zgodzę się z Tobą gram tylko z sentymentu do tej gry i ciągle baty dostaje bo nie ma się najmniejszych szans żeby wygrać z tymi co pakują plny
     
  9. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    po co takie tematy i tak tego nie wprowadza
    a poza tym narzekacie idzie gra w dół nic nie idzie w dół
    gracie dajecie kasę i się kręci takie to proste irytują mnie takie tematy brak logiki z przyczyną i skutkiem. dajecie kasę=dalszą gra hahaha
    rozumiecie
     
    MISIO.GIT lubi to.
  10. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    w pełni sie z toba zgadzam nikt nikogo nie trzyma na tej grze przymusem ani nie każe kasy placić nie podoba sie to nie loguj i nie graj
     
  11. CamtePL

    CamtePL Czeladnik forum


    Hhahahahahah! Jestem normalnie medium!
    Wprowadzają nowy pakiet do działu płatności! Premka v. 2.0 :D
    tak jak pisałem, za niedługo zrobią kolejny odwiert i cyyyyyk mammy to!! :D
     
  12. janusze_syfajta

    janusze_syfajta Czeladnik forum

    tez sie zgadzam, po co takie tematy, po co tematy zwiazane z łączeniem serwów bo jest mało graczy.
    Przeciez WY płacicie dużą kase na bezsensowne pakieciki XD
    kiedys gra byla tania i jakos było duzo graczy,
    teraz dla odmiany jest droga i mamy takie tematy.
    faktycznie brak logiki, brak przyczyn i skutków .
     
  13. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Jest mało graczy i będzie coraz mniej. Mnie w sumie już nie mam w grze od paru lat bo i czasu mało było i nie zawsze się chciało bo co wejdę do gry, na forum to dział płatności... dział płatności, premka, pakiet, pergi...W innych grach z bigpoint takich jak drakensang czy pirate storm nie spotkamy czegoś takiego.
    Kiedyś kupiłem premke czy wysłałem smsa na perły w mhh ale teraz to trzeba grubo płacić by coś mieć w tej grze a nie każdy chce płacić aż tyle bo nie każdego stać na to a chciałby pograć.
    Zaszkodzi im otworzyć osobny serwer? raczej na tym nie stracą a może i sporo zyskają ale nie to nas powinno interesować ile zarobią. Nie wszyscy muszą tam grać, kto chce niech gra na starych serwerach i ładuje kasę albo na nowym pve gdzie nie trzeba się obawiać o topkę. Ja chciałbym pograć na takim serwerze gdzie każdy ma równe szanse bo wtedy jest równa rywalizacja która zachęca do dalszej rozgrywki i wtedy jest zabawa.

    Takie jest moje zdanie w tym temacie. Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2018
  14. -NoMercy-

    -NoMercy- Czeladnik forum

    ale "janusze" płacza bo za duzo "płaca"... zawsze sie taki znajdzie. o ładowanie kasy w gre chodzi czy o dobra rozrywke?? gra sie rozwija ale tylko w jednym kierunku, dział płatności. a za wszystko co nowe trzeba zaplacic... i niech taki misio itp. nie piszą ze sie nie podoba to nie płać i nie graj. mi sie podoba ale nie chce placic ale sytuacja w grze tego wymaga. dajcie taki serwer i problem rozwiazany. ludzi kupa bedzie i dzial platnosci zasilany bedzie...
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2018
  15. -mumifix-

    -mumifix- Okazjonalny autor

    TYLKO STARY SF !! :)
    Co prawda dziś przyszłość konta w tej grze leży w dziale płatności, ale pomimo że teraz jest pełno dodatków, kaszteli, armat itp. to i tak moim zdaniem jest dużo łatwiej. Wystarczy kilka godzin i już ma się salwe z pustaka ponad 3k a to kiedyś było marzeniem :D Gram od pół roku, średnio 2 - 4h dziennie i jestem zadowolony z mojego statku. Topkami się nie przejmuje i póki co to nawet nie podejmuje walki bo wróg ma mnie na salwe :D Nie włożyłem w grę ani złotówki i nie zamierzam (chyba że wygram w totka). Pozdro dla wszystkich którzy potrafią znaleźć jeszcze przyjemność z gry. Bądźcie wytrwali i z głową prowadźcie rozwój konta bo to klucz do sukcesu.
     
    Shokaku lubi to.
  16. ...Art...

    ...Art... Forumowy żółtodziób

    Dokładnie, moje początki najpierw na serwerze globalnym fajnie wspominam, później pierwszy polski serwer i mega faja zabawa. W 2012 roku sprzedałem konto, ale pozostawiłem sobie drugie (tzw skarbonkę, starzy gracze wiedzą :)). od 2012 miałem przerwę, aż w wolnej chwili do 2019 roku sporadycznie grywam i jak część rozmówców pamięta lata 2006-2008 gdzie każdy miał równe szanse. Owszem kupowało się perły na HH lub MHH, ale jak zobaczyłem co się teraz dzieje i jaka jest ilość rzeczy i przede wszystkim przepaść to nie chce się grać. Jak ktoś napisał, iż teraz jest mało statków na mapach co mogę potwierdzić grając w dawnych czasach. Tak więc teraz gra nie ma klimatu, bo ktoś za pieniądze czuje się panem mórz :), a nie o to chodzi. Gra jest po to by się dobrze bawić z ludźmi szczególnie z tymi, których w życiu na oczy się nie widziało tylko na TS.
     
  17. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Wszystko super, ale wątpię że BP zrobi coś, z czego nie będzie miało przychodu :D
     
  18. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    czemu odrazu nie mialoby przychodu? byly by do kupienia premka, perly i co tam jeszcze bylo na poczatku. wiecej ludzi gra to wieksza szansa ze ktos cos kupi
     
  19. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    premke masz ze skrzynek, perly tez sa do zarobienia ;)
     
  20. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Wolałem kupić premke raz na pól roku i czasem na mhh i normalnie grać mając takie same szanse niz to co sie teraz dzieje ogromna ilość pakietów zawierające istotne rzeczy do gry normalnie nie do zdobycia inaczej jak przez dział płatności, ogromna ilość błędów lagów i latających botów.
    Jakoś w starym SF bp potrafiło zarabiać na mhh premkach i nawet potrafiła dawać duże nagrody w jacpot a dzisiaj co jest, to sie grą nie da się nazwać totalny upadek nic dziwnego że tak mało w to gra skoro nie ma sensu jak za jeden pakiet kupuje się wypasioną grę w którą można pograć i mieć równe szanse a nie jak w to coś