Statki - pytania/dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Leonardo, 6 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .KontoBezNicku.

    .KontoBezNicku. Młodszy ekspert

    mam pytanie jesli trafiłem statek za pierwszym razem moge kolejny raz strzelać czy tylko 1 raz można ?:)
     
  2. Jeden raz.
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    sprawdzajcie swoje trafienia bo juz cele sie powtarzaja chyba chcecie cos ustrzelic :)
     
  4. Za kilkanaście minut mapka zostanie zaktualizowana. ;)
     
  5. Proszę nie spamować. Każda osoba może oddać tylko JEDEN strzał.
     
  6. †๖ۣۜŁobu๖ۣۜZ†

    †๖ۣۜŁobu๖ۣۜZ† Czeladnik forum

    nawet jesli wczesniej byl zajety?
     
  7. Trzeba patrzeć na mapkę i kilka wcześniejszych postów.

    I tak jak napisane jest na początku ogłoszenia:

    "tak więc przed podaniem współrzędnych, upewnijcie się czy ktoś ich wcześniej już nie podał, bo mogą być one jeszcze nienaniesione na planszę"
     
  8. Pozostało jeszcze 13 nagród. ;)
     
  9. 1wolusXXL

    1wolusXXL Forumowy żółtodziób

    niezauwazylem i wpisalem takie same wspolrzedne jak kolega kilka minut wczesniej SMOD Leonardo mozesz usunac mojego posta?
     
  10. Przykro mi, ale niestety nie mogę.
    Każdy ma jedną szansę..1 post, bez poprawek.
    Bez wyjątków - proszę przeczytać posty wyżej. :oops:
     
  11. Szymon_USS

    Szymon_USS Forumowy żółtodziób

    4-masztowiec (cesarska sakwa)
    El-Polaco80 / 13554314 / INT1 / I12
    .†.ßỡ๓๒å.†. / 16750273 / PL1 / F8
    ๖ۣۜMikołaj™² / 20123749 / PL1/ F8


    To błąd czy tak ma być? Jeśli tak to ja też obstawiłem I12 bo nie zauważyłem, że ktoś już to obstawił.
     
  12. Jeśli nie pisałeś w tamtym wątku, to napisz strzał. Tutaj się nie liczy.
     
  13. Szymon_USS

    Szymon_USS Forumowy żółtodziób

    Napisałem w tamtym wątku, chodzi mi o to, że dwie osoby napisały F8 i obu zaliczyło.
     
  14. Zwyciężył bomba ponieważ był pierwszy. Znalazł się na liście zwycięzców, jednak nie naniosłem jego posta na planszę (mój błąd). Poszedł kolejny z tym samym kordem, dlatego przez moją pomyłkę i ten uznałem.
     
  15. Szymon_USS

    Szymon_USS Forumowy żółtodziób

    Mam nadzieje, że zostanie to naprawione i ten drugi gracz zostanie usunięty z listy.
     
  16. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Witam
    Kiedy nagrody zostaną dopisane:)
    Pozdro
    NAVAL'ZŁY
    ZŁY PREDATOR PL1
     
  17. Zabawa zakończona, gratulacje dla szczęśliwców.
    Zwycięzców proszę o napisanie do supportu podając link do konkursu, nick, ID oraz serwer.
    Należy napisać z konta, z którego zostało wysłane zgłoszenie.
     
  18. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Osoby które wygrały nagrody w postaci pereł oraz kul, proszę o nie zgłaszanie się do Supportu. Nagrody zostały już dopisane do Waszych kont. Gratuluje.:)
    Osoby które wygrały pozostałe nagrody proszone są jak wyżej o zgłaszanie się do Pomocy Technicznej. Nagród troszkę jest więc proszę o cierpliwość jeżeli chodzi o ich dopisanie. Postaramy się zrobić to tak szybko jak będzie to tylko możliwe.
    Dziękuje Wam za wspólną zabawę, wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w przyszłych konkursach.
     
    SMOD_Mróz lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.