Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Ok. Rozumiem.
    A wiec tak:

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/2cd174d67420d19e

    Z to zdjęcie (link powyżej)- jak się da :rolleyes: to wstawic do sygny. I albo napis animowany (w tej samej postaci co jest) albo czacha animowana lub jedno i drugie. Jak pasuje.

    A z tego "Pana" poproszę awatarek (możne być w kolorze i taka sama czcionka jak na sygnie) z napisem ZŁY (link na dole)

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/2f3a6bba4760d2f5

    Ale ja jestem upierdliwy i marudny. :oops::rolleyes:
    Sorkiiiiiii. ;)
     
  2. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  3. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    I tak oto przyodziany w piękną "koszule" i nowiuśkie "kalesony" chciałbym serdecznie PODZIĘKOWAĆ obu Paniom a w szczególności
    *Edycie* ;) za trud, wysiłek i poświęcony czas jaki włożyła w wykonanie tego "arcydzieła".
    Myślę ze nie pracowałaś nad tym w "pocie czoła" jak co poniektórzy. :D:rolleyes:;)
    Mam nadzieje ze mi wybaczysz marudzenie. :rolleyes:
    Jeszcze raz serdecznie dziękuje.
    Robicie kawal dobrej roboty.
    Pozdrawiam.

    A teraz zasuwam po gitarrrę i jadę na odpust pieśni śpiewać o waszej twórczości. :D;)
     
  4. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    jak nie?? normalnie tak sie spocilam ze po ,,robocie,, musialam wziac prysznic :) zarcik:D szczerze mowiac juz byli bardziej wymagajacy i bardziej marudni:) ale jak ktos przekroczy miarke, to grzecznie odmawiamy :) wszystko ma pewne granice:D poza tym to jest tylko forum i maly kacik sygnaturkowy a nie studio PIXAR:D noooo twoje nie byly takie trudne, wiec przymrurzylam oko na marudzenie:D jednak mysle ze to byl ostatni raz:D
     
    MOD_Demoniczny lubi to.
  5. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Jeśli już Jesteś tak łaskawa to pozwolę sobie zastrzec ze to był przedostatni raz. :rolleyes:;)
    A z tym prysznicem to trzeba było jakoś dać znać, to w ramach odwdzięczenia się przynajmniej ręcznik bym potrzymał i plecy wytarł. :D
     
  6. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    nad tym przedostatnim razem to pomysle :rolleyes:
    a jesli chodzi o prysznic, to nie wiem czy by nawet na podanie recznika pozwolil moj chlop:D predzej by zdzielil recznikiem przez potylice:D
     
    BA_Modlishka lubi to.
  7. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Ale zdzielił przez łeb mnie czy Ciebie ??? :rolleyes:
    Ok. Koniec żartów.
    Ale lepiej jest się śmiać niż płakać.
    Jeszcze raz wielkie dzięki. ;)
     
  8. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    bry:)
    moj maz swojej pieknej, zgrabnej, inteligentnej, uzdolnionej, bogatej i nadzwyczaj skromnej zony (czyli mnie), nigdy by nie zdzielil przez leb:D wiec kto by dostal to juz wiesz:D

    choc tutaj mozna sie posmiac i pozartowac:) w realu nie zawsze do smiechu jest....
    milego dnia :D
     
  9. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    "... wiec kto by dostal to juz wiesz:D"

    :eek: Sąsiad ???
    I biedak oberwał by za darmo.:oops:
    No cóż - takie jest życie (life is brutal) :rolleyes: :D
     
  10. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    sasiad by sie nie odwazyl nawet.... zapukac do drzwi lazienki hahahah a co dopiero podac recznik:D
     
  11. CM_Krzyżak

    CM_Krzyżak Guest

  12. CIENKA1***PL-

    CIENKA1***PL- Okazjonalny autor

  13. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  14. SMOD_*Angua* i SMOD_Mróz lubią to.
  15. CM_Krzyżak

    CM_Krzyżak Guest

  16. CIENKA1***PL-

    CIENKA1***PL- Okazjonalny autor

  17. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Dzień Dobry,
    Znów wpadłem po sygnaturkę tylko zupełnie nie związaną z tematyką gry (Oczywiście tutaj na forum będzie się ona znajdowała :p),

    poprosił bym sygne z motocyklem Honda CBR 1000RR Fire Blade w formie gifa. Nie wiem jak to zrobić czy dać poprostu link do filmika () dało by się rade coś z tym zrobić od czasu 0:00 do 0:52 i na końcu zdjęcie z tym motorkiem w kolorze czerwonym i nickiem °•.ƒяєѕн.•° . chyba nie mam za bardzo wygórowanych wymagań. Jeśli nie dało by rady dać tego filmiku lub za bardzo pracochłonna była by ta sygnaturka to proszę nie robić z tym filmikiem (ale fajnie by było :p) tylko ze samym zdjęciem i tym nickiem jak wyżej napisałem :) (o taki motocykl jak ten :)
    http://scr.hu/975z/citxs
    )
     
  18. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    ciesze sie:D
    nie ma za co :D
    ale ty musisz widziec tez plusy takiej pajeczynki.... jak spisz, to zadna mucha juz nie bzyka kolo ucha:D
    jesli chodzi o tej filmik to ani nie mam mozliwosci go sciagnac na kompa, ani tez przerobic na gif, nie zajmuje sie tym po prostu i nie posiadam do tego programow. moge jedynie zrobic sygne z tym motorem ktory podales wyzej, chociaz hmmm postaram sie poszukac takiego w jakiejs lepszej jakosci:) jak znajde material i troche czasu to cos pokombinuje:)


    milego wieczoru wszystkim odwiedzajacym:D
     
  19. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Ok będę bardzo ucieszony, dziękuje :D
    Tobie również życzę miłego wieczorku :p
     
  20. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.