Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wzajemnie Wesołych, rodzinnych Świąt. Dzięki za wszystko i do zobaczenia w Nowym Roku na forum. :)
     
  2. Wesołych świąt dziewczyny :)

    Mam dla Was robotę ale to już po Nowym Roku ;)
     
  3. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Dziękuje Edytko. :) Przepiękna.

    Dziewczyny życzę Wam spokojnych, wesołych, zdrowych i rodzinnych świąt. :*
     
  4. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

  5. CM_Sunshine

    CM_Sunshine Guest

    Witam Was serdecznie drogie Panie w Nowym Roku. Święta święta i po świętach zabieramy się do pracy ;) Zgłaszam się jako pierwsza z gorrrącą prośbą o nową sukienkę. Zdaję się na Was tym razem i mogę poczekać, by było z czego wybierać (nie to co pewien MODzik w gorącej wodzie kąpany) :D Jeszcze raz wszystkiego dobrego na nadchodzący roczek ;)
     
  6. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

    Witam jak mozna prosic o sygne:p nick ●๖Zєяσ●™ hmm co do sygnaturki :p cos z diablami :p migajacy napis:p dziekuje;)
     
  7. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    ahoj piraci:D wrocilam niedawno z Polski:D zostalam ciocia,siostra urodzila sliczna coreczke:D noooo wrocilam do domu, jak pisalam wczesniej ...z zabkujacym synusiem, normalnie sajgon mam ... zeby ida, jak grzyby po deszczu.... a wiadomo jak to u dzieci, placz, marudzenie, no i najlepsza oczywiscie mamusia jako lek przeciwbolowy:) mam nadzieje, ze szybko to wszystko przejdzie:)
    tym czasem mam sygne dla Sunshine:
    [​IMG]

    http://phototive.com/uploads/137/25376/uudbtpcnhzj01vih.gif

    dla MOCARZ_RONNI_USS® moze dam rade jutro.... jak synus pusci nogawke:D
    milego wieczoru
     
  8. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Trzymam w kciuki za to aby to ząbkowanie jednak odbyło się jak najmniej boleśnie.:) Moja mama też zawsze była dla mnie lekarstwem na wszystko, więc wierzę, że małemu się ciężko z Tobą rozstać choćby na chwilkę.
    Mam nadzieję, że w Polsce spędziłaś miło czas i nieco odpoczęłaś o ile się dało.:)
    Edytko, gdybyś znalazła czas to ja przypomnę się z zamówieniem sprzed nowego roku. Prosiłabym o sygnaturkę na forum z jasnym tłem( więc sygna może być ciemna) z nickiem Modlishka i jakąś fajną Panią pilot lub stewardessą.
     
  9. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    BA_Modlishka lubi to.
  10. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Edytko, na spokojnie jak znajdziesz chwilkę czasu. :)
     
  11. -Zefirek-

    -Zefirek- Forumowy żółtodziób

    w jakim programie robione są te sygnaturki?
     
  12. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    prosze:
    [​IMG]
    http://phototive.com/uploads/137/26138/5ofkrxopylqydlms.png
    Wszystkie sa robione w PhotoShopie, animacje dodawana sa w roznych programach do animacji.
     
    BA_Modlishka lubi to.
  13. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Dziękuje Edytko, śliczna.:)
    Czy udałoby się jeszcze na przebranie uszyć coś z tego obrazka?

    [​IMG]
     
  14. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Jeśli można prosiłbym o sygnaturę oraz w niej umieszczony mój nick : ♥Kamil♥PL♥ i
    Urząd Ochrony Polaków PL♥ Rosja 2
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 stycznia 2016
  15. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    sorki ze tak dlugo to trwalo, ale moje dzieci maja urodziny z odstepem 2 dni hahahaha i musialam dla jednego urodziny przygotowac i dla drugiego:) tym bardziej ze synus konczyl rok:)
    [​IMG]
    http://phototive.com/uploads/137/28381/qo3sfi4m7r84xkt3.png
    w jakim temacie ma byc sygna??
     
    BA_Modlishka lubi to.
  16. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    coś z Husaria :D
     
  17. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    ZBEER i SMOD_Mróz lubią to.
  18. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

  19. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Dziękuje Edytko.:)

    heart-level-6.png
     
  20. Hej :)
    Tak jak obiecałem mam robotę :D
    Na inne potrzeby chciałbym sobie stworzyć sygnaturkę - nieco niższą niż tutaj. Temat: Burzyciel Światów (Anioł Zagłady, Abaddon) - coś skrzydlatego z mieczem stalowym, nie żaden świetlny, świetlisty czy jakiś tam boski :) Resztę zostawię na waszej wyobraźni. Da radę? :)

    Znalazłem odpowiedni obraz:
    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lutego 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.