Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    BA_Modlishka lubi to.
  2. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Super, dzięki wielkie.
     
  3. ς๏ร๓๏ﻮเгl

    ς๏ร๓๏ﻮเгl Okazjonalny autor

  4. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    Kochanieńka, takie rzeczy pisze się w zamówieniu, wtedy wiem czego szukać i wiem, że ma być animacja. W myślach czytać nie potrafię :D:D:D
    Jeśli znajdę wystarczająco zołzowatą piratkę, to wrzucę sygnę, tak więc, kochanieńka, zaglądaj :D:D:D
     
  5. ς๏ร๓๏ﻮเгl

    ς๏ร๓๏ﻮเгl Okazjonalny autor

    Wybacz czas który na forum nie zagladalam jest ogromny :O pół roczku przerwy robi swoje aczkolwiek :) Zołzowata chyba jestem troszke mimo to sygna mi sie podoba :D i czekam na kolejną :D
     
  6. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

  7. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Młodszy ekspert

    Kami zrobisz dlamnie sygnatorke z nickiem √eηdettaSaηtaЯee.μηi licze na kreatywnosc cos zwiazane zegarkiem i zemsta :p
     
  8. ς๏ร๓๏ﻮเгl

    ς๏ร๓๏ﻮเгl Okazjonalny autor

  9. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    Bardzo proszę:

    [​IMG]
    https://vpx.pl/i/2016/03/12/ven.png

    Super, że pasuje :)
     
    BA_Modlishka lubi to.
  10. TRYTON

    TRYTON Okazjonalny autor

    To może i dla mnie by się udało coś stworzyć ? poprosił bym z nickiem иιєρσωтαяzαℓиy a w tle jakiś fajny mroczny piracki motyw :p
     
  11. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Młodszy ekspert

    Kami bardzo dziekuje :)):*
     
  12. •Xenok•

    •Xenok• Czeladnik forum

    Witam Poprosił bym o sygnaturkę na pierwszym planie żeby stał sobię Czarnobrody z zasłoniętą twarzą (np. kapeluszem i jeżeli jeszcze to byłby czarnobrody z gry Assasins Creed Black Flag to byłbym wdzięczny) na drugim planie Zemsta Królowej Anny płynąca na horyzont całość nie animowana a tło niech będzie deszczowy wieczór :) dziękuję


    PS. Z NICKIEM Shellerini
     
  13. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    Coś takiego mi wyszło:

    [​IMG]
    http://obrazki.elektroda.pl/3540787300_1457989241.gif

    [​IMG]
    http://obrazki.elektroda.pl/8996584400_1457989242.jpg

    Przykro mi, ale nie znalazłam żadnego Czarnobrodego z zasłoniętą twarzą :(. Jeśli masz taką grafikę, to podrzuć, proszę. A jeśli nie, to zdecyduj, czy może być z odsłoniętą.
     
    SMOD_*Angua*, *GTL_Eviana* oraz TRYTON lubią to.
  14. TRYTON

    TRYTON Okazjonalny autor

  15. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Ewelka śliczną masz nowiutką sygnaturkę, ale ta pierwsza od Kamili też super, w oko mi wpadła i pasuje do Ciebie :)
     
  16. •Xenok•

    •Xenok• Czeladnik forum

    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  17. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    BA_Modlishka lubi to.
  18. •Xenok•

    •Xenok• Czeladnik forum

    nie to nie ten ale jest świetne nawet lepsze niż sobie wyobrażałem dziękuję bardzo!
     
  19. a może i dla mnie by się coś udało proszę o motyw Abordażu i do tego jeszcze gdyby były animowane błyskawice w tle to by było super!
     
  20. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    Ten czarno brody coś lekko siwy ;)

    Drogie Panie, a dla mnie coś się znajdzie związanego z mym nickiem? tylko bez generała ;P
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.