Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Znasz przysłowie Bogu się kłaniaj a Diabła nie gniewaj? :p
     
  2. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    wy nie przestawajcie hahaha a ja skocze po Cole i Chipsy:D
     
    MOD_Demoniczny lubi to.
  3. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ja tu zaraz ochłodzę atmosferę. ^^
     
  4. Oojjj Mrozikowi się nie podoba cała ta sytuacja :eek:
    Koniec zabawy, powtarzam: koniec zabawy!

    Postawisz staremu kuternodze kubeczek rumu w zamian za piracką opowieść? ;)
     
  5. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    ooooo szef wpadl hahahaha

    ~KAROL~ prosze bardzo:
    [​IMG]
    http://fs5.directupload.net/images/150927/4zw7lu6d.png

    nawet wiecej niz kubeczek
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 września 2015
  6. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    Ojjjjj, Edzia, widzę wzięłaś z naszej piwniczki nie tę flaszkę co trzeba..... Po tym "rumie" to się chyba nie doczekamy opowieści zza siedmiu mórz :D:D:D:D
    A mówiłam, że nalewka z muchomora jest w butelce z tym znaczkiem: [​IMG] a rum jest w beczułce.. [​IMG] :D:D:D:D
     
    MOD_Demoniczny i *Edyta* lubią to.
  7. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    ups :confused: a ja tu czekam na opowiesc....aczkolwiek na takiego pirata jak Demoniczny to ta nalewka moze zadzialac jedynie lekko przeczyszczajaco :p:p:p:D:D:D:D:D
     
    MOD_Demoniczny lubi to.
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Dziewczyny super te Wasze sygnaturki! :) Aż oko cieszą!
    Chłopaków w ogóle nie rozumiem, dwie kobitki im tu takie super rzeczy robią a oni marudzą :eek: Ehhh... "gdzie Ci mężczyźni!?" :D
     
  9. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    dzieki:) cieszy nas to, jesli nasze prace podobaja sie ogladajacym/zamawiajacym:) no widzisz....tutaj jeden chce byc grozniejszy od drugiego hahahahhaha a w rzeczywistosci zapewne jak dwa potulne baranki :D
     
    Diablątko, *Kami* oraz SMOD_*Angua* lubią to.
  10. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    :D:D:D:D

    A tymczasem po drugiej stronie forum groźni piraci.....


    [​IMG]
     
  11. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    hahahahahah leze..... nie podnosic.... zrobic plac do turlania hahahahahahahahaha
     
    Diablątko lubi to.
  12. Hmm nie dajemy im się nudzić bo nam uciekną i kto będzie nas ubierał?? Goli będziemy latać :( No i sprawdzamy możliwości dziewczyn a jak widać są duuuuuuuuuuże :)
     
    MOD_Demoniczny lubi to.
  13. Diablątko

    Diablątko Czeladnik forum

    :D
    Piękne. Dziękuje :)
    Haha :D Fajnie wymyślone, ale faktycznie groźni piraci bywają bardzo łagodni przy bliższym poznaniu i chyba ciut nieśmiali.
    No nie, nie wolno na forum siać zgorszenia.:D haha

    Dziewczyny wszystkie Wasze prace są boskie. Czy można by prosić aby zapisać moją sygnaturkę w Waszej galerii?
    Nawet zastanawiałam się czy czegoś tam nie wybrać dla siebie, ale ta sukienka mi się tak bardzo spodobała, że chyba zostanę przy niej na dłużej.
     
  14. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

    Cieszę się, że sygnatura Ci się spodobała :) Ciuszek już wisi w Szafie :)
     
    Diablątko lubi to.
  15. Diablątko

    Diablątko Czeladnik forum

    Super.:) Bardzo dziękuje.
     
  16. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    dzien dobry:D
    my sie wcale nie nudzimy Krzysiu i poki co, nigdzie sie nie wybieramy:D a jesli nawet to kiedys nastapi, to zawsze znajdzie sie ktos, kto wam zrobi nowe sygny:D
     
  17. Wątpię żeby ktoś mi bardziej przypadł do gustu ^^
    No więc... Nikt nie ma prawa twierdzić że nie wywiązuję się z zawartych umów. A nawet i tą butla nie pogardzi stary pirat :)

    To było dawno, bardzo dawno temu kiedy jeszcze Piraci byli panami Siedmiu Mórz i żadna Armada Anglii, Francji czy Hiszpanii nie były w stanie obalić tych rządów, żył młody pirat zwany Dawidem Przeklętym, zwanym też Morskim Diabłem. Był to człek twardy i zimny jak arktyczne lodowce a jego załoga składała się z samych szumowin gotowych sprzedać sztuczną szczękę własnej babci dla butelki rumu. O tak, to byli najbardziej niebezpieczni ludzie jakich można było spotkać. Łupiąc, grabiąc i dokonując innych raczej nieakceptowalnych uczynków stał się potęgą, którą podziwiali nawet Posejdon i jego orszak. Pewnego jednak razu po wysuszeniu o jednej(?) butelczyny rumu za dużo Morski Diabeł głośno zwymyślał Posejdona narzekając że przez lekko wzburzone morze kupcy boją się żeglować. Oczywiście nie spodobało się to Władcy Mórz. Niesamowicie rozeźlony na naszego bohatera wywołał tak potężny sztorm że nawet największy okręt nie miał szans przetrwać. Zatopił więc bryg piratów a sam Przeklęty starając się utrzymać na powierzchni został pożarty przez rekiny.
    Gdy zabrakło tak silnego pirata armada angielska natychmiast dostrzegła możliwość i zapanowała nad morzami które od teraz były pod jej kontrolą. Czcili Posejdona wiedząc, do czego Władca Mórz jest zdolny.
    Tak oto zakończyła się era panowania piratów a Posejdon już nigdy nie musiał mścić się na ludziach.
     
  18. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    hahahaha no piekna opowiesc:D teraz prosimy codziennie taka piracka historyjke:D oczywiscie za butelczyne rumu( tym razem sie nie pomyle hahahaha)
    [​IMG]
     
  19. Nie wiem czy codziennie da radę bo mnie tu o spamowanie oskarżą :oops::confused: Temat jest osobny do snucia takich pirackich opowieści... kto wie może w chwilach wolnych od łupienia usiądę w kącie tawerny i coś naskrobię :)
    P.S. Dzięki :) Od początku zapowiadał się nieciekawy dzień a już jest fajnie :D
     
  20. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    a za co ty dziekujesz?? :eek::eek::eek:
    musisz podac link do tej Tawerny:) bede wpadac na mala szklaneczke rumu:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.