Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. W moim przypadku to zawsze jestem wdzięczny za urocze towarzystwo :)

    Nie widzę już tematu historyjek a pamiętam jak było kilka fajnych historii:(
    Ale to nie problem założyć nowy :)

    https://board-pl.seafight.com/threads/pirackie-opowiesci.56287/#post-376593
    Każdy pirat który umie trzymać pióro może się wykazać :)
     
    *Edyta* lubi to.
  2. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    hihihi moze Kami cos skrobnie:D kobieta urodzila sie chyba z piorem w jednej rece, a w drugiej z Photoshopem:D ja zamiast piora mialam olowek w rece:D
     
  3. -KAROL-

    -KAROL- Aktywny autor

  4. [AMG]

    [AMG] Forumowy żółtodziób

    Witam poprosil bym o sygnature z napisem MECHANIK AMG w tle jakis dobrze po tuningowany merc z duza ilascia fantazi
     
  5. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  6. [AMG]

    [AMG] Forumowy żółtodziób

    Piękne dzięki
     
  7. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Hmm to ja też poproszę jakąś ładną sygnaturkę :rolleyes: myślę, że sam Tesla jako wynalazca da wam dużo inspiracji na temat tego co ma się na niej znaleźć :D, możecie się także inspirować pojazdem elektrycznym Teslą.;)
     
  8. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  9. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Może :D, bardzo ciekawa sentencja tak BTW.Hmm miałbym jeszcze małą prośbę czy nie dałoby się zrobić tych błyskawic animowanych tj aby wyglądały jak prawdziwe :). Ale ogólnie to bardzo ładna.
     
  10. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    no latwy temat to to nie byl :D jesli chodzi o animacje, to sprobuje zrobic ruchome te blyskawice, jednak nie obiecuje ze cos z tego wyjdzie hahahaha tylko raz robilam taka animacje i to bardzo dawno temu..... zapomnialam jak to ,,leci,, :D

    prosze bardzo:
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2015/09/29/t1.gif
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2015
    SCM_Spacja i BA_Modlishka lubią to.
  11. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    To próbuj, próbuj liczę ,że Ci się uda:), bo w końcu jak nie TY to kto :D
     
  12. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    sygna jest w edytowwanym poscie:D
     
    BA_Modlishka lubi to.
  13. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    OK, dziękuję ślicznie :cool:
     
  14. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    nie ma za co:D polecamy sie na przyszlosc:D
     
  15. Heϊsenberg

    Heϊsenberg Forumowy żółtodziób

    Siemanko. Mógłbym prosić o coś genialnego do nicku Heisenberg? Z góry dziękuje. :)
     
  16. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    Ostatnie edytowanie: 30 września 2015
    BA_Modlishka lubi to.
  17. Heϊsenberg

    Heϊsenberg Forumowy żółtodziób

    Bardzo ładna. Nieśmiało zapytam czy dałoby jeszcze radę zrobić drugą - bo lubię się przebierać raz po raz, z twarzą, którą mam w avatarze? ;)
     
  18. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

  19. Heϊsenberg

    Heϊsenberg Forumowy żółtodziób

  20. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Cześć dziewczyny. :) Mam ogromną prośbę do Was. Jak wiecie nie mam zdolności graficznych, a tak sobie pomyślałam, że przydałoby się odświeżyć grafiki pożegnalne dla Moderatorów Forum i czatu. Ogólnie dla Moderatorów Forum mamy coś takiego.

    [​IMG]
    Jednak tak sobie myślę, że z Waszym talentem zrobicie coś naprawdę pięknego. :) Natomiast 2 grafikę z moderatorami czatu w ogóle nam amba wcięła. :confused:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.