Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    hahahaha no jak nie, jak tak! cos sie wymysli:D a to wy macie osobne watki dla czatu i dla forum??? wow.... jaki porzadek:D
     
    BA_Modlishka lubi to.
  2. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Tak, są osobne. W sumie sama nie wiem dlaczego, bo w końcu jesteśmy jedną ekipą, ale już się tak przyjęło.
    Jak tam maluszek? Raczkowanie mu pewnie idzie coraz lepiej, no chyba, że coś przegapiłam i już człapie na nóżkach. :D
     
  3. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    hahaa nie przegapilas:D maly raczkuje, smiga po calej chalupie, bylismy juz drugi raz w przedszkolu:D przygotowuje sie juz od teraz, poniewaz od stycznia wracam do pracy:) wiec chodzimy poki co tylko na dwie godzinki:)pozniej z tygodni ana tydzien bedzie dluzej zostawal:D zebolki ma juz 4 na dole i czubki dwoch zabkow u gory:D czyli mozna powiedziec ze 6 zeboli juz ma:D

    takie cos zrobilam:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 października 2015
  4. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Nie płacze gdy go zostawiasz na te 2 godzinki? W sumie maleńki jeszcze jest ale zawsze najlepiej u mamy.:) Za niedługo zacznie śmigać już na nóżkach .
    Grafika po prostu piękna, zaraz ją podmienię. :) Jeszcze tylko coś dla CMów i w końcu będziemy wyglądać porządnie. :D
     
  5. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    mlody nie zostaje sam w przedszkolu:D ja z nim jestem przez te 2 godziny:D
    jesli chodzi o grafike to mysle ze ekipa forum i czatu powinna miec taka sama grafike jako ze jestescie jedna ekipa:D
    jak myslisz??
     
    BA_Modlishka lubi to.
  6. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    O! To fajnie, w Polsce chyba by nie przeszło aby rodzic tyle czasu z maluchem mógł spędzić w przedszkolu.
    Jasne, że fajnie by było gdyby grafika była taka sama. :)
     
  7. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    prosze:
    [​IMG]
    jesli chcesz, to te grafiki przechowam u siebie na przenosnym dysku:)
     
  8. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Pięknie. :) Dziękuje Edytko ślicznie :*. Gdybyś dała radę byłoby super.
    Przy okazji chciałabym jeszcze prosić abyś w galerii do Szafy wrzuciła moją sygnę jeśli to nie problem.
     
  9. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Za caloksztalt Waszej "forumowej tworczosci" nalezy sie Wam medal:)
    [​IMG]
     
  10. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    Ada, zaraz wrzuce twoja sygienke do szafy:D

    SCM_margarites bardzo dziekujemy za medal:D
     
    BA_Modlishka lubi to.
  11. Mariochester

    Mariochester Czeladnik forum

    Witam:) Jeśli można prosiłbym o sygnaturę oraz w niej umieszczony mój nick : ٠•●†Pσмρєℓιυѕz†●•٠ , w tle może się też znaleźć jakiś Fenix;) co do całej reszty... liczę na kreatywność
     
  12. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  13. Artystki nasze kochane czy mogę jeszcze prosić avatarka 80x80 z huzarem? :)
     
  14. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  15. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    a nie ma za co:D zapraszamy ponownie:D
     
  16. тαѕмαη

    тαѕмαη Czeladnik forum

    Chciałbym prosic o avatar z napisem tasman, coś w stylu diabła tasmańskiego :)
     
  17. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    BA_Modlishka lubi to.
  18. тαѕмαη

    тαѕмαη Czeladnik forum

  19. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    jesli nieanimowane to znaczy ze nie takie:D bardzo prosze o podanie grafiki jakiejkolwiek z diablem tasmanskim:) wtedy poszukam sobie sama podobno grafike lub uzyje tej co mi podasz i polacze ja w piratem
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.