Studio sygnatur *K&E*

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *Edyta*, 21 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mariochester

    Mariochester Czeladnik forum

  2. тαѕмαη

    тαѕмαη Czeladnik forum

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Mariochester

    Mariochester Czeladnik forum

    Przepraaszam Drogie Panie, skoro z taką dużą łatwością i tak efektownie (bynajmniej jak na moje potrzeby) to wykonujecie... To czy mógłbym również prosić o sygnaturkę? o wymiarach takich żebym mógł ją tutaj zamieścić? tematyka podobna czyli troche pirata trochę Fenixa. Przepraszam za problem
     
  4. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    sygnature juz masz:D teraz mozesz jeszcze dostac avatar:D oczywiscie nie bedzie problemu , zrobie, ale to juz jutro:)
     
  5. Mariochester

    Mariochester Czeladnik forum

    dokładnie o avatarze mówię, wybacz... ale tak mi się spodobało że myślę tylko o niej hihihi:)
     
  6. Tomaszowiak

    Tomaszowiak Forumowy żółtodziób

    witam, mógłbym prosić coś z nickiem DYNAMIC z tematyki mrocznych piratów lub coś innego jeśli uznacie za stosowne :D
     
  7. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    moze teraz bedzie odpowiadac:
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2015/10/04/Untitled-2.png

    Mariochester, Tomaszowiak : dla Was sygnatury i avatary beda dopiero jutro:)
    no chyba ze Kami wrzuci cos wczesniej:)
     
  8. TutiLimoni

    TutiLimoni Okazjonalny autor

    Duzy błąd jest w tej grafice :D
     
  9. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    Ostatnie edytowanie: 5 października 2015
    BA_Modlishka lubi to.
  10. •Prime•

    •Prime• Okazjonalny autor

    Miło, że ktoś dalej zajmuje się sygnaturkami , miło popatrzeć :D oby tak dalej dziewczyny :p
     
  11. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Witam Sz. Panie.
    Czy mógłbym tez poprosić o sygne :rolleyes: (zdj w linku, moze byc nawet animowany), no i oczywiście jakiś fajny awatarek :) (i tu liczę na wasza intencje twórczą.)

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/531fd4a229b3ec05

    Nick ..N.Y.G.U.$..

    Dziękuję baaaaaaaardzo. ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2015
  12. *Kami*

    *Kami* Okazjonalny autor

  13. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    *Kami* - Sygna - PIĘKNA: Będę o tobie teraz na wszystkich odpustach pieśni śpiewał. ;)

    A czy mógłbym prosić jeszcze inne propozycje. :rolleyes:
     
  14. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    bry:) alechyba nie z tego samego obrazka hmmm?? moze podrzuc inna grafike to cos sie wymysli
     
  15. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    A z tego samego obrazka to nie da się nic już "wymodzić" :rolleyes:
    Ja wierze w wasza twórczość, wyobraźnię i fantazje.;)
    Moja wiara w was jest niezachwiana.

    A awatarek możne być pasujący do nicku ?
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2015
  16. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    mam nadzieje ze mi wybaczysz... ale nie chce robic sygnatur z tego samego obrazka, bo to bez sensu jest hahahahah znalazlam oryginal tej grafiki ktora dolaczyles. Troche ja zmodyfikowalam, dodajac czache w stylu takim jak twoja grafika, jednak zanimowalam to:
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2015/10/07/nygus.gif

    jesli chodzi o avka, to musze poszukac cos odpowiedniego
     
  17. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert



    No i oto właśnie chodziło.
    Juz zaczynam szukać "odpustów" na których będę śpiewał o was pieśni. :)

    Mam jeszcze jedna malutka, bardzo malutka prośbę.
    Czy można by zamienić czachę z tego awka na ta z orginalnu i żeby tak samo wyskakiwała.:oops::rolleyes:
    Reszta jest medal.
     
  18. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

  19. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    "na naszym forum avki sa tylko statyczne:) animacje mozna robic w sygnaturach:)"

    Przepraszam, moja wina. Pomyliłem się. Chodziło mi o sygne (nie awatar) w poście wyżej. :(
    A awatary zabieram - są świetne.

    A ja już początek "ody do was i o was" mam. :D;)
     
  20. *Edyta*

    *Edyta* Zaawansowany

    ja juz wczesniej szukalam takiej czachy jak jest w oryginalnej grafice ale nie znalazlam. zeby zrobic animacje takiej czachy potrzebuje ja w takiej postaci jak avatary 3 i 4 czyli albo cbiala na czarnym tle albo czarna na bialym tle, wtedy przy robieniu sygnatury moge ja edytowac tak, by wygladala jak na oryginalnym obrazku i wtedy zrobic animacje. z tej gotowej grafiki ktora dales nie da sie takiej animacji zrobic
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.