System Ligowy - dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 30 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Moskitov

    Moskitov Okazjonalny autor

    Tylko u mnie po wciśnięciu zakładki 'Wszystkie serwery' brane są pod uwagę jedynie Globalny Azja 1 i USA 2.
     
  2. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    [​IMG]
    U mnie tak to widać ;)
     
  3. Moskitov

    Moskitov Okazjonalny autor

    [​IMG]
    A u mnie tak. :)
     
  4. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    5/7 ujętych serwerów, a Ty masz pozostałe 2/7 czyli tak jakby się zgadza ...
     
  5. Moskitov

    Moskitov Okazjonalny autor

    Czyli jak to w końcu działa? Ja mam ranking na 7 serwerów, a nie 2 jak mam napisane, tak? Jakieś błędy w wyświetlaniu?
     
  6. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Ja Tylko sugeruję się "wybór serwera" tam nasz "świat"=Ameryka jest podzielony na 7 serwerów :p Możliwie, że to inaczej działa ;)
     
  7. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    ale kicha. Dajcie nagrody za ranking na jednego serwera i spokój będzie a nie na Global.
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    To jak jest z tymi rankingami ze sa dwa jakby globalne tak jedne bardzies europa drugi ameryka azja tak ?
     
  9. ARTUR.ŚMIAŁY

    ARTUR.ŚMIAŁY Czeladnik forum

    kiedy będą dawac monety za lige bo poprzednich nie dostałem ktos moze powiedziec co jest grane???Dzieki
     
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Nikt nie dostał jeszcze monet za ranking ponieważ jest błąd, oczywiście zgłoszony.
     
  11. JestPompa

    JestPompa Okazjonalny autor

    jak to wkoncu jest ? monety z rankingu są na jeden serwer czy na wszystkie ???
     
  12. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    "Nagrody będą są przyznane w zależności od miejsca, które osiągniesz w globalnym rankingu (wszystkie serwery)"
    Odpowiedź była stronę wcześniej ;)
     
  13. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    Kiedy w koncu dopisza nagrody za sezon ligi? Event szykuja a jednej rzeczy nie umieja doprowadzic do konca.
     
  14. Errew

    Errew Hrabia forum

    stwierdzili pewnie ceny ustalilismy kosmos to po co komu 1 moneta za misiac zlikwidujemy lige to wtedy na po cieszenie damy 1 monete zeby nikt nic nie mogl kupic :D
     
  15. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    Nie wszyscy czekaja tylko na jedna monete:) Ja np na troszke wiecej ale to co robia to smiech na sali, najpierw przedluzaja o kolejne 15 dni a potem nie umieja nawet ogarnac dopisywania nagrod, pranoja:)
     
  16. 7_wcielenie_buddy

    7_wcielenie_buddy Czeladnik forum

    hmmm a niech tam likwiduja lige....przeciez to nie jest cos co jest normalna rywalizacja:). 99% graczy stawia statki w bezpiecznym porcie na 24h i reperuje inne konta)-----pushing drodzy panstwo:p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2015
  17. -^-LECH-^-[RiW]

    -^-LECH-^-[RiW] Młodszy ekspert

    Jakie bonusy maja efekty wspomagajace ligi barrakudy,k.morskiego,meduzy ?czy bedzie jakas nowa liga... Manta ?
     
  18. =Bolek=

    =Bolek= Forumowy żółtodziób

    najpierw załatwcie sobie dobrego bota potem myślcie oi zastanawiajcie sie co to liga

    /*
    Regulamin Forum, 2.20. "BOT - rozpowszechnianie informacji o botingu"

    Smod *Angua*
    */
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 sierpnia 2015
  19. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Co się stało z pkt w rankingu ligowym?
     
  20. Cashmirek

    Cashmirek Czeladnik forum

    Czy wyzerowanie punktów rankingowych to powód do reklamacji w supporcie?