System Ligowy - dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 30 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. esoxx

    esoxx Forumowy żółtodziób

    Ja rozumiem doskonale ze to gra piracka, lecz to powinno być w inicjatywie BP aby dali możliwość rozwinięcia się kajakowi.Wkoncu nowy gracz =potencjalny zysk, a starzy jak wydają tak nadal będą wydawać bez względu na wszystko.
    Zresztą jak sam słusznie zauważyłeś zatopione kajaka to dosłownie kilka salw,co w przełożeniu na perły (kule) są śmiesznymi wartościami dla full elit, lecz jednak stracenie kul + pkt w rankingu to już duża strata, co bardzo by odstarszyło takich graczy.
    Wiadomo że to wymagało by dopracowania,dogadania szczegółów i rozwiązania tego w jak najlepszy sposób.
    Oczywiście jak juz wspomniałem to tylko mój pomysł i moja mała sugestia i nie każdy musi się z tym zgadzać :)
    Pozdrawiam
     
  2. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    W sumie gdy się tak bardziej nad tym zastanowię to ma to sens co piszesz, jednak pewnie będzie to przesadą według BP i takie coś nie wejdzie, ale ma to po części sens, bo nowych graczy brakuję, napiszmy szczerze, nie ma nowych graczy niestety.
     
  3. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    no dobra dali ten badziewny system ligowy to niech ktos madry najlepiej wydawca tej juz pseudo pirackiej gry sie wypowie co ja moge na tym zyskac majac maks eliet i pkt elitarne

    873'017'899 / 9'223'372'036'854'775'808 bo to co jest w tym jak sie wejdzie w ten smischu warty ranking i nagrody to nadaje sie na zal.pl niech dadza tym co maja maks elity za ten rankig armaty voodo aby mozna bylo doganiac tych pseudo lepszych graczy co graja za kase
     
  4. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Ale oprócz nagród, które przysługują Ci za samą należność do najwyższej ligi, inne nagrody jeszcze nie są opisane więc może nie będzie na co narzekać. Będą i inne, a jak atrakcyjne, to się wkrótce okaże :)
     
  5. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Sama idea w mojej ocenie nie jest głupia, tylko konsekwencji w działaniu BP nie widać. Były wcześniej deklaracje że celem jest zdynamizowanie rozgrywki na "morzu" i wyciągnięcie graczy z pergaminów i map szturmowych, ten system ligowy wręcz wpycha graczy na te mapy.
    Programiści w BP maja chyba płacone od linijki kodu, im więcej kodu "popełnisz" tym większy będzie przelew a czy to działa to już w sumie bez znaczenia. Nie wiem jak to możliwe że startuje się z tak dużym projektem i w zasadzie jest on w fazie tworzenia bo nie do końca wiadomo co i jak oraz jakie za to nagrody.
    Cały czas pozostaje nierozwiązany problem graczy korzystających ze skryptów, teraz mają dodatkową motywację i nagrodę by nadal ze skryptów korzystać, to już na dzień dobry wypacza ten cały system ligowy.
    Na koniec jeszcze mały błąd który zauważyłem, po zmianie nicka w lidze nadal wisi stary.
     
  6. PISTON

    PISTON Okazjonalny autor

    Jak to działa że niektóre dobre elity z top 100 sa w lidze meduzy lub konia morskiego ?maja łatwiej
     
  7. Np. dlatego że ligi można zmieniać w bezpiecznym porcie :)
     
  8. Coś za coś. mają łatwiej w niższej lidze ale na starcie mają 2%niższą salwe i po 10k mniej PV i HP a nie wiadomo jaka będzie nagroda za ranking;)
     
  9. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert


    Stracisz jeżeli, nie zdobędziesz 1.000.000 PE w ciągu danego sezonu... ponieważ spadniesz do niższej ligi... ;/


    Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie najistotniejsza linijka FAQ ?


     
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    po zmianie ligi wszystkie monety i te inne sie traci mam na dzieje ze przedmioty do kupna beda rozroznione te lepsze dla lepszych lig zeby fule nieschodzily do nizszych lig bo w zyciu nikt niezdobedzie lepszych nagrod
     
  11. ***ȻØÐΞX***[®1®]

    ***ȻØÐΞX***[®1®] Forumowy żółtodziób

    traci sie zmieniajac lige w trakcie trwania sezonu. po zakonczeniu obecnego mozna zmienic lige bez straty uzyskanych monet z poprzedniego . takie sa info na forach anglojezycznych.
     
  12. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    Dokładnie, to jedna z najważniejszych informacji pominieta w Naszym FAQ - o dziwo w angielskim tez jej nie było. Niedociagniecie Naszych tłumaczy czy proba wprowadzenia graczy w powazny bład? Przydałaby się wypowiedz BA odnosnie tego tematu
     
  13. kemoT

    kemoT Książę forum

    A mógłby ją ktoś przetłumaczyć na składny polski? bo jak wrzuciłem to w tłumacz google to niezabardzo łapię o co chodzi.
     
  14. 7_wcielenie_buddy

    7_wcielenie_buddy Czeladnik forum

    To nie najlepszy pomysl, gdyz gracze wzieli by takie tlumaczenie jako wyznacznik i sugerowali by sie tym. kazdy znajacy dobrz jezyk obcy a szczegolnie ang zdaje sobie sprawe z plynnosci poszczegolnych znaczen i zwiazkow frazeologicznych. Tekst mozna przetlumaczyc pod okreslone zapotrzebowanie:). Detale decyduja o sensie tlumaczenia takiego tekstu do gry:).
    Tlumaczeniami w grach online zajmuja sie firmy zewnetrzne i biora za to odpowiedzialnosc. Ponadto rozbieznosc w tlumaczeniu gracza (nawet jesli zna ten jezyk bardzo dobrze) a oficjalnym moze skutkowac banem za ,,wprowadzanie w blad'' spolecznosci Seafight. Mam nadzieje, iz wytlumaczylem w miare jasno brak sensu tlumaczenia przez graczy i ewentualnego umieszczania na forum:).
     
  15. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    No i mamy przedmioty na czarnym rynku za monety :D Nawet armaty voodoo idzie kupić :O
     
  16. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Gdzie niby można kupić ?
     
  17. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Czarny rynek, ceny w monetach rankigowych, 5 armat voodoo za 5 monet, 50 admiralskich za 5 monet ( :eek: )

    Ups. Są jakieś błędy z tym rynkiem, widzę podwójne wypolerowane lufy i armaty znikły :p Resetujcie Rynek to w pewnym momencie zobaczycie.
     
  18. -^-LECH-^-[RiW]

    -^-LECH-^-[RiW] Młodszy ekspert

    5 armat voodoo za 5 monet to dla tych co im brakuje 10-20 do fulla a nie zeby od 0 zbierac:D
     
  19. Bad*Dream*

    Bad*Dream* Czeladnik forum

    Właśnie modowie odnieście się do tego,że tylko pozycja w rankingu globalnym daje nagrody,a nie na poszczególnym serwerze.
     
  20. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    Support nie potrafi się odniesc a co dopiero MOD:)