System Ligowy - dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 30 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert

    Jak te artykuły z takimi cenami będą dostępne cały czas to będzie OK :)

    5 monet za 5 armat voodoo
    5 monet za 25 armat 60 poz. 1
    5 monet za 50 armat admiralskich
    3 monety za 50 000 kul odmrażających
    3 monety za 50 000 kul super voodoo
     
  2. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Coś musi być błąd z tym czarnym rynkiem bo raz mi w amunicji pokazuje super voodoo i w armatkach to samo raz voodoo armatkę, 60 poz. 1 a raz tylko 60 do uszlachetnienia i admiralskie. Nie wiem co to jest :p
     
  3. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert

    Zapewne rodzaj armat, amunicji itp. dodatków będzie zależny od rodzaju ligii...
     
  4. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    No tak zależny a teraz na telefonie mam wszystko wszystkie armaty, kulki itp.
     
  5. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    Jakiś czas temu miałam o wiele mniejszy asortyment, teraz mam i nawet designy po 10 złota
     
  6. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Hehe te designy po 10 złota to ja mam wszystkie te które mi brakowały już kupione :p
     
  7. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    No okazuje się że monety to będzie cenna rzecz skoro za nie będzie można kupić armaty Voodoo.No ale taka sama ilość monet za zajęcie pierwszego miejsca w każdej lidze (i odpowiednio inne miejsca również)budzi poważne wątpliwości.Nagrody miały być inne dla lig tzn każda liga ma "swój" Czarny Rynek.Czyli to co wyświetla się graczom w najwyższej lidze nie jest dostępne dla graczy z niższych lig.W przeciwnym wypadku ten podział mija się z celem.A znając "fachowość" "fachowców" na pewno coś będzie działało "inaczej" niż powinno.Czekają nas chyba ciekawe rzeczy:D
     
  8. Bad*Dream*

    Bad*Dream* Czeladnik forum

    W najsłabszej lidze nie ma armat vodoo.
     
  9. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    Są różne, porównywałam z kontem w lidze meduzy to wielu rzeczy tam nie ma takich jak w Baraccudzie.
     
  10. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    czy tylko u mnie nie ma deasignów na czarnym rynku?
     
  11. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Nie ma designów :(
     
  12. MadLife

    MadLife Forumowy żółtodziób

    Tak jak przypuszczałem liczy się pozycja w rankingu globalnym :) Podniecajcie sie dalej armatami vodoo :D
     
  13. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Co trzeba zrobić aby awansować z ligi konika do ligi barracudy ( posiadam od dawna 27 elite)?
     
  14. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    wpłynąć do portu i wejść w zakładkę awans tam gdzie sa te ligi wszystkie i kliknąć awansuj do wyższej ligi i tyle ;)
     
  15. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Pisze ze nie spełniam wymagan koniecznych tego działania.
     
  16. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    powiedzcie mi w jaki sposób można nabić w przeciągu tygodnia miliard pe bo patrzę na ranking i szczęka mi opada w jaki sposób oni to robią tak szybko sam dużo biję z elitarnych ale 2 mln dziennie to max;] jak najszybciej nabijać PE
     
  17. -scandinavia-乂乂乂

    -scandinavia-乂乂乂 Okazjonalny autor

    punkty w rankingu nie przedstawiaja faktycznego stanu wbitych punktow elitarnych
     
  18. -scandinavia-乂乂乂

    -scandinavia-乂乂乂 Okazjonalny autor

    bos kajak :)
     
    -Uwek- lubi to.
  19. -Uwek-

    -Uwek- Czeladnik forum

  20. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    toć to logiczne było od początku że chodzi o ranking ogólny i nie wiem jak ktoś mógł myśleć żę jest inaczej
     
    CaptainSzabi lubi to.