System Ligowy - dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 30 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    po co jest ranking serwerów, skoro liczy się ranking globalny?
     
  2. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Dla porównania swoich możliwości :p
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  3. ☠Kaяaωaη☠

    ☠Kaяaωaη☠ Forumowy żółtodziób

    kurde wbiłem 8 elite a nie nie ma gdzie ja moge dostac
     
  4. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert

    Przedstawiają stan faktyczny wbitych punktów od wprowadzenia systemy ligowego :) Czyli od 30 czerwca :) Jeżeli w rankingu masz np.
    10 000 000 to tyle Punktów Elitarnych zdobyłeś od 30 czerwca :)
     
  5. -Mєpђistσ-75

    -Mєpђistσ-75 Czeladnik forum

    Mam pytanko, być może było ono zadane wcześniej ale nie nie będę wertował 8 stron wstecz :) Jaki jest sens tego rankingu skoro statki z wysokich miejsc "Alei sław" mogą przechodzić do niższych lig i zajmować czołowe miejsca np. w lidze Konika Morskiego, odbierając tym samym nagrody słabszym kontom / to jak pojedynek zawodowego boksera z 5 letnim dzieckiem /. Co tam robią :[...], itd i tp. Po co tworzyć 3 rankingi, skoro nagrody końcowe za zajęcie czołowych lokat w poszczególnych ligach są jednakowe ? Po co, skoro za chwilę wszyscy i ja też zrobimy tłok w lidze Meduzy?

    Znów bp dał [...]. Oddzew będzie natychmiastowy :)

    -------------------------
    Proszę za zachowanie kultury wypowiedzi.

    MOD_CHRISTOFORO
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 lipca 2015
  6. -Mєpђistσ-75

    -Mєpђistσ-75 Czeladnik forum

    A nie mówiłem :)
     
  7. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    zero przemyśleń dali to tylko żeby w jakiś sposób zarobić;] nie ma co robić na mapie morza brak misji itp...
    jakaś fabułaby sie przydała z prawdziwej gry pirackiej przecie byli wikingowie itp wile wojen na oceanie było:)
     
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest


    Nagrody nie są takie same, to, co można kupić na rynku ligowym w lidze Meduzy czy Konika Morskiego to całkiem inne nagrody niż te, które są do kupienia w lidze Barracudy. Jednakże ponowna zmiana (wejście do wyższej ligi) wiąże się z utratą monet.

    Proszę mieć na uwadze, że to dopiero pierwszy miesiąc rozgrywek. Gracze nie wiedzieli od początku, jakie nagrody będą otrzymywać i że przy zmianie mogą je stracić. Proszę go potraktować raczej jako miesiąc testowy :p

    Nie wiem, czy robienie tłoku w lidze Meduzy to taki dobry interes, zamiast sporej ilości armatek admiralskich pierwszego miesiąca może bardziej warto w lidze Barrakudy po dwóch miesiącach na dalszym miejscu kupić kilka armatek voodoo? ;) Poza tym jak tam będzie taki tłok to już i tak wiele się nie ugra ;)

    Na forum nie można podawać nicków z gry, edytowałam Twój post.
     
    -Mєpђistσ-75 lubi to.
  9. -Mєpђistσ-75

    -Mєpђistσ-75 Czeladnik forum

    Dziękuję za konkretną odpowiedź :) Zdecydowanie ma to sens jeżeli nagrody z rankingów będą dostosowane do poziomu graczy.
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  10. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight


    Jak zdobyć elitarne designy
    Designy elitarne, które dotychczas były nagrodą za pozyskanie poziomów elitarnych, niedługo pojawią się na czarnym rynku. Będą one widoczne jako dostępne tylko, jeśli:

    • Jeszcze ich nie masz
    • Jeśli posiadasz wystarczającą ilość Punktów Elitarnych, aby je nabyć
    • Są one dopuszczalne w Twojej lidze

    Zestawienie dostępności designów, przedmiotów oraz efektów wspomagających na czarnym rynku
    Meduza
    Elitarny Design Poziom 1-10
    Konik Morski
    Elitarny Design Poziom 1-10
    Elitarny Design Poziom 11-20
    Barrakuda
    Elitarny Design Poziom 1-10
    Elitarny Design Poziom 11-20
    Elitarny Design Poziom 21-27
    Przedmioty, Designy itp. zostaną niebawem ogłoszone.


    Więcej tu -> https://board-pl.seafight.com/threads/system-ligowy-seafight.55754/
     
  11. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Jest jedna wspólna pula nagród za miejsca rankingowe dla wszystkich serwerów.
    Nie ma osobnych pul nagród dla poszczególnych serwerów.
     
  12. -_TROPICIEL_-

    -_TROPICIEL_- Naśladowca mistrzów

    hehe ja dokładnie teraz wiem że głupio zrobiłem, bo zszedłem do ligi meduzy a teraz wyżej wejść nie mogę :p
     
  13. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    TEFUNT i ty jako ba uwazasz ze to jest feer bo moim zdaniem nie bo to dyskryminacja graczy ktorzy nie placa lub rzadko placa za gre a foryzowanie tych graczy co ciagle placa i moim zdaniem jak tak dalej bedzie to BP pozamyka serwery bo i tym co non stop placa gra sie znudzi bo nie beda mieli kogo topic a juz maja coraz mniej kajakow do topienia
     
  14. Jankes

    Jankes Okazjonalny autor

    Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem można wbić 300-400 mln pe jednego dnia ?? Ja rozumiem wszystko że można inwestować, ładować kasę w tą gre no ale jakim cudem ? Ja mając dzień pe +50% kasztel +25% , kamyk +10% wbijam max po 30 mln pe dziennie. Daliście jeszcze ranking ogólny (zbyt ogólny) skoro nagroda jest dla wszystkich serwerów to jak ma się czuć osoba 101 ? Skoro dostanie taką samą nagrode jak osoba np na miejscu 989 ? Nagrody powinny być przydzielane za miejsca 100-200, 200-300, 300-400 itp a nie aż tak ogólnie. Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2015
  15. kolejne utrudnienie dla nowych graczy według mnie totalnie bez sensu.dobranoc
     
  16. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Czy dobrze rozumiem, że skoro Azjatycki global1 jest połączony z USA 2 (Zachodnie wybrzeże) to pojęcie "wszystkie serwery" oznacza w tym przypadku tylko i wyłącznie te serwery?
     
  17. Pojęcie "wszystkie servery" oznacza wszystkie te, gdzie grają gracze w seafight :) i polskie i rosyjskie i tureckie itd :)
     
  18. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Skoro tak, to gdzie mogę sprawdzić swoją pozycję w rankingu dla wszystkich serwerów?
    Po wejściu w zakładkę "wszystkie serwery" widzę tylko wyniki graczy z serwerów wymienionych 2 posty wyżej.
     
  19. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Wchodzisz w zakładkę ranking na mapie morza, zamiast Polska wybierasz na samej górze "Wszystkie serwery" i w dolnym okienku "Osobisty ranking" pokazuje Twoją pozycję w rankingu globalnym.
     
  20. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    No tak, tyle że pytanie dotyczy serwera azjatyckiego i w rankingu w ogóle nie ma zakładki Polska.
    Poza tym napisałam już, że w zakładce "wszystkie serwery" widzę wyniki graczy jedynie z serwerów Azjatycki global1 i USA 2 (Zachodnie wybrzeże) czyli z dwóch serwerów.

    http://scr.hu/1l40/h4uzm

    W zakładce na PL1 jest tych serwerów wymienionych blisko 30, nie ma tam jednak serwerów o które pytam.