Szakal - Koniec Gry :(

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Mя.Szaкal*PL*, 29 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

  2. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Wez Maniany nie rob chlopak : ) Pzdr Lusajfer :p
     
  3. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    taka gra. Nie oplaca mi się już
     
  4. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Ale zagladaj czasami do nas. Co jak co , ale ludziska sa spoko.:p
     
  5. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    Ts, Raid Call czasami odwiedze, ale juz nie mam tych checi do gry co chociażby tydzien temu :/
     
  6. Pozdrawiam , dzięki za wspólnie spędzony czas , szkoda tylko , że osoba ,której najbardziej dziękujesz sie nie zmieniła jak Ty w to wierzyłeś i nadal zachować się nie umie .
    Życzę powodzenia
     
  7. ☣$zczęka_Babci☣

    ☣$zczęka_Babci☣ Aktywny autor

    Szkoda, ale wszystkiego dobrego w realu
     
  8. Niezniszczalny

    Niezniszczalny Okazjonalny autor

    Witaj Szakal a zarazem Żegnaj... Szkoda ze musimy rozstawać sie w takiej sytuacji jaka nastąpiła.. No coż życzę Ci powodzenia w życiu...

    Szkoda ze zaufana Tobie osoba , nie jest taka dobra jak sobie myslisz.. No ale coż juz za poźno . Cześć..
    FIGHTER POLISH pozdrawiam
     
  9. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    Proszę cię przeciez juz o tym gadalismy na RC dobrze wiesz czemu kończe, zmienił się zmienił broni mnie, jest chamski do osob przez ktore koncze gre, fakt2. zmienil sie i chce zebym zostal na RU2 wiec dlatego was tak atakuje bo po czesci przez was odchodze ;) dzieki za wspolna gre.
     
  10. Niezniszczalny

    Niezniszczalny Okazjonalny autor

    Dominik, powiem Ci szczerze ze jak bys przyszedł sam do nas pogadać, a przy okazji nas wysłuchać nie było by całej tej sytuacji..
     
  11. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Ja czuje ze minie tydzien-dwa, troche czasu i sie ogarniesz, wrocisz napewno o ile konta sie nie pozbyles ; )
     
  12. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    konto jest w grze niestety nie przezemnie nie chce sie publicznei wypowiadac ( nie sprzedalem bo nie mozna) ale i tak narazie nie chce grac juz dostale propozycje z PL1 :))) Mr.Joint dawny kumpel z PL1 2 lata wspolnej gry, gildia, rada w gildi :pP + cienki alians :D
     
  13. Człowiek-Z-Ciemności

    Człowiek-Z-Ciemności Forumowy żółtodziób

    Widzę że macie sporo niedopowiedzeń.. SKoda ze się nie dogadaliscie bo na prawdę fajnie wygladaliscie w grupie :/ Filmiki i wgl, epicko. Więc PL cię wita drogi szakalu :)
     
  14. *NeroN*GIT*

    *NeroN*GIT* Młodszy ekspert

    Dziękuje Szakalowi mojemu przyjacielowi ;) który we mnie wierzył i nie zwątpił ... :) . Niektóre osoby myślą , że jestem Zerem .. I niech tak myślą ich zdanie mnie nie obchodzi .. Prawdziwe osoby wiedzą jaki jestem .. Dziś chce tez podziękować Szakalowi że miał dla mnie tyle Cierpliwości i zrozumienia .. :) .. Powodzenia Zomuś :] . By wiadomo o kogo chodzi ...
     
  15. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    ojej jak miło :) jesli serio to ty to jak sie widzielismy dzis nie chcialem ci nic mowic ze odchodze :(( xD
     
  16. ☣$zczęka_Babci☣

    ☣$zczęka_Babci☣ Aktywny autor

    Ciekawe kto myślał ze jestes zerem, bo jakos nic mi nie przychodzi do głowy ;)
    Chyba mylisz fakty kolego ;)
     
  17. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    szakal jak dobrze zakrecisz na pl-u , to wciagnij mnie: )
     
  18. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    da rade ;)) a co do Mateusza, Szczeka przyznaj byly chwile zwątpienia :/ moze nie ty tak mowiles ale niektórym sie zdarzało.
     
  19. ☣$zczęka_Babci☣

    ☣$zczęka_Babci☣ Aktywny autor

    wydaje mi sie ze zarty leciały w strone każdego, i to bez wyjątku ;)
    ale jakos nie moge skojarzyc faktu, ze mateusz był totalnie poniżany..
    wiec niech nie robi z siebie ofiary :)
     
  20. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    był był czesto był atakowany na początku problemy z mailem, potem gra z fighterem, nei wypalilo trudno, mateusz odezwij sie na GG sprawe mam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.