Szlak Bestii - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Wystarczy, jezeli masz duzo czasu na reperke ;p Pamiętaj aby wczesniej sprawdzic te filmiki aby wiedziec jak wykonac dana mini gre :

    https://board-pl.seafight.com/threads/szlak-bestii-od-18-sierpnia-do-5-wrzesnia-2015-faq.56060/

    Cierpliwosci i dasz rade. Bedzie ciezko ale wierzymy w Ciebie :D
    Daj znać jak poszło ;p
     
  2. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Moim zdaniem możesz mieć kłopot.
    1 minimapka potrzebujesz na wszelki wypadek "setek" dla syreny i ew amulety i musisz uważać na szkody.Jeśli zrobisz sprawnie to się uda.Potrenuj kilka razy naprowadzanie undine na macki to cię nic nie kosztuje tylko pustaka a to "klucz" do sukcesu.
    2 minimapka jak dla ciebie tylko z pomocnikiem też amulety
    3 minimapka świnka ma 18mln , najpierw zbijasz ok 5mln a za drugą serią aż śwince zostanie ok 2mln .W tym czasie świnka bije dość mocno i tu też mam obawy czy to wytrzymasz.
     
  3. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Potrenuję na wersji testowej, dam znać co i jak, dzięki wielkie.;)
     
  4. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    A nie szkoda trochę kulek? Ja bym Ci takie rozwiązanie odradzała, tym bardziej, ze goliata na herby można bić nawet pustakiem.
     
  5. SmialY***

    SmialY*** Okazjonalny autor

    Witam nie mozna bic z pustaka . :) wiec nie mydl nam oczu ;D
    sprawdz sama :)
     
  6. Goliaty można bić z pustaka, sprawdź sam :)
     
  7. Errew

    Errew Hrabia forum

    nie szkoda kulek na minimape bo one z elitara. a goliaty mozna pustakiem na zwyklych mapach

    troche nie zrozumiales wypowiedzi minimapy rzeczywiscie nie mozna z pustaka natomiast goliaty tak

    dokladnie tak :)
     
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Trochę nie rozumiem, co masz na myśli :) Napisałam, że kul elitarnych szkoda, by robić mapę "na próbę". Tym bardziej, że aby zdobyć herby wystarczy zbić goliata, a to boty, które można zbijać kulami za złoto. Mapka próbna to strata kul elitarnych i oszczędność herbów- wolałabym na miejscu gracza po prostu spróbować zrobić mapkę.
     
    Errew lubi to.
  9. Errew

    Errew Hrabia forum

    wiem dokladnie zrozumialem o co tobie chodzi nie wiem jak inni :D
     
  10. Sympatyczny[USS]

    Sympatyczny[USS] Czeladnik forum

    od kiedy za zbicie goliata sa magiczne herby?
     
  11. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    A w którym miejscu piszemy o magicznych?
     
  12. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Naprowadzanie undine to łatwizna (w wersji treningowej potrenowałem) salwa 110k z łamacza, więc jeżeli calipso nie stopi to spokojnie przejdę, o pozostałe mapy się nie martwię bo wiem co i jak, pozdrawiam.;):)
     
  13. ZuchwalY

    ZuchwalY Czeladnik forum

    acojesli sie niema lamacza serc i perel na klucze ? co w takim wypadku trza zrobic jesli chodzi o mapke z calipso?
     
  14. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Bez łamacza tej mapki nie przejdziesz, ja mam w zanadrzu kilka pergaminów, więc o perły się nie martwię, pozdrawiam.
     
  15. ZuchwalY

    ZuchwalY Czeladnik forum

    no to co mam z tego ewentu? wraki? chyba juz nic nie naprawi mojej negatywnej opini o sf i bp ;/
     
  16. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Smiało te wszystkie mapki można robić ze zwykłego wybucha.
     
  17. oti83

    oti83 Forumowy żółtodziób

    czy jest ktos kto dostal armaty za ranking nie bedac na 1 miejscu? pytam o nagrody dodatkowe bo chyba to sciema
     
    CM_Sunshine lubi to.
  18. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Tak, ja dostałam wczoraj 2 armatki.
     
  19. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    tez dostałem 2 miotacza ognia:)
     
  20. Errew

    Errew Hrabia forum

    to jakas kpina czekam juz z 1h i nikogo niema zebym mogl wejsc na prastara legarnie w dodatku jak opuszcze kolejke to strace magiczne herby to jakas katastrofa tyle perel wydalem na skrzynki zeby kulek nazbierac i mapki porobic zeby tam wejsc a teraz lipa :/
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.