Szlak Bestii - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Nie stracisz :p Jeśli wyjdziesz z kolejki, a następnie zostaniesz zaproszony do mapki bossa, to wchodzisz za wcześniejsze stracone magiczne herby :)
     
  2. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    szkoda ze nie zrobili.. żeby było można dołączyć do danej grupy a nie takie losowe wchodzenie nie wiadomo gdzie :p bo czasami trafi sie taki zgniły owoc który nie za akceptuje zaproszenia i zepsuje pozostałym zabawę...
     
  3. Errew

    Errew Hrabia forum

    hmmm wole chyba poczekac :D bo jak czasem nikt mnie nie zaprosi albo sie wyloguje a tak blokuje kolejke :D
     
  4. SmialY***

    SmialY*** Okazjonalny autor

    ja czekam az event sie skonczy i czekam na freedomy :D <# <3 <3
     
  5. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Oooo proszę jaka niespodzianka :D Dzis pierwszy raz zrobilem minigry do rankingu :D

    http://prntscr.com/895x6p

    Miejsca 98 i 87 :D
     
  6. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Początek akcji18 sierpnia 2015, 16 LST
    Koniec akcji03 września 2015, 12:00 LST

    Akcja rozpoczyna się 18 sierpnia o godzinie 12 w południe, a kończy się 5 września o tej samej godzinie.

    W FAQ są takie 2 wpisy :p Który z nich jest prawdziwy?
     
  7. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Do 3 wrzesnia.
     
    BA_margarites i SMOD_Mróz lubią to.
  8. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Chcemy wiecej skrzynek !!!
    Uwek nie dadza ci duzego prawdopodobienstwa bo kazdy by skorki lapal
    a pozatym jakie jest prawdopodobienstwo dodatkowej nagrody typu legby itd bo od wczoraj peklo spokojnie 20 legarni i tylko 2 cos dostalismy dodatkowego a dzien wczesniej srednio na 2 do 3 wejsc cos bylo jakeis zmiany?:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2015
  9. CM_Sunshine

    CM_Sunshine Guest

    Ja dostałam 4 miotacze :)
     
  10. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Zabronione jest edytowanie swoich postów, które zostały edytowane przez członka ekipy. To po pierwsze, po drugie proszę o bardziej odpowiedni dobór wyrazów. Tym razem upominam.
     
  11. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    i stalo się tego się obawiałem stałem w kolejce na mapę grupową nie było nikogo chętnego więc wyszedłem a herby zniknęły pomimo tego że nie wszedłem na mapę kończę z tą grę po 7 latach namęczyłem się spędziłem wiele godzin żeby zdobyć herby 200 tys kul a tu proszę jak zwykle błąd i dziękuję
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    ja czekalem 2h i nic tez stracilem i w dodatku zapal do tej gry :(
     
  13. Mnie wylogowalo jak szukalem ekipy za magiczne i tez stracony czas..perly i magiczne..
    Powinno brac magiczne po wejsciu juz na sama mape a nie przed
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 sierpnia 2015
  14. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    dajcie spokój wymyślili event pełen błędów może to i coś nowego fajnego ale dopracowanie szczegółów jakby to jakiś Wasyl na pegazusie w Romanii programował pozdrawiam najbardziej zatwardziałych

    ale przecież tak jest na forum przez modów podane jest że pobiera dopiero po wejściu na mapę;] dlatego wyszedłem z kolejki sugerowałem się informacją z forum
     
  15. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Herby są ZWRACANE jeżeli tego samego dnia wejdziecie ( po porannym restarcie juz nie zwracaja ) i przejdziecie mapke grupową.
     
    BA_margarites lubi to.
  16. Errew

    Errew Hrabia forum

    ale nie idzie wejsc guzik na szaro byl nie moglem nawet sobie graczy wybrac :/
     
  17. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Najpierw wybierasz graczy, pozniej wchodzisz :p Spokojnie kazdy na początku tego eventu miał problemy i straty ;p
     
  18. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    a powiedz jak wejść jak zabrali herby za stanie w kolejce co to za polityka w ogóle
     
  19. Errew

    Errew Hrabia forum

    ale mnie juz nie stac zeby 2 raz uzbierac magiczne herby wiec wybacz :D
     
  20. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Trzeba tak dysponować zasobami kul aby starczyło na drugie wejscie ^^
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.