Szlak Bestii - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -_TROPICIEL_-

    -_TROPICIEL_- Naśladowca mistrzów

    tylko pozazdrościć ;)
     
  2. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    czy dało by rade.. żeby przesunęli zakończenie eventu o kilka godzin np do 24 ? bo reset wejściówek jest o 00.00... a nie każdy będzie miał czas by w te 12h zrobić ostatni raz mini gry
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    przedluzyc ;/ chyba skrocic ! wieksza czesc graczy niechce brac udzialu w tym evencie ....
     
    michuolo19 lubi to.
  4. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    wiesz ten event jest chyba jeden z najbardziej opłacalnych i nie musisz się bić o bota starczy ze masz 5 ogarniętych osób i perły lecą :) ja wiem może nudny ale starczy posiedzieć 2-3h i masz spokój przez cały dzień w porównaniu do niektórych eventow jest to bardzo mało :)
     
  5. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    A ja tylko się zastanawiam co za idiota wymyślił mapkę ze świnią,nic na niej nie działa jak należy,bjorgoldy po jednym dwóch strzałach znikają a świnia wciąż skacze z kry na krę jak walnięta,bociki kupione jako pomocnicy zamiast pokazywać które bjorgoldy bić po kolei to pływają tylko jak cienie po mapie i nic nie robią.Jak tak mają wyglądać te ichne urozmaicenia w grze i nowe eventy to ja podziękuje za taką gre.Toż to kompletna beznadzieja,żal.
     
  6. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Widzisz, gdybys przecztyał FAQ i zobaczył zamieszczone tam filmiki byś wiedział dlaczego swinka skacze i dlaczego bjorgoldy znikaja po jednym strzale. Pretensje mozesz mieć jedynie do siebie. Event jeden z najlepszych jakie byly na SF.
     
  7. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    A ile kulek musisz zużyć żeby zdobyć te trzy magiczne herby pozwalające wejść na mapkę grupową?Ile czasu poświęcić?Tego nie liczysz?Przekalkuluj to i wtedy policz jaka jest opłacalność tego eventu.Przez ten czas to więcej na pergach zarobisz i to nie tracąc elitarnych kulek tylko pustaka.
     
  8. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Zaczynajac event miałem 60k perel, w tym momencie mam 1.98 mln więc moim zdaniem mi sie opłaciło, a Ty jak sądzisz ? + Kazdego rodzaju amunicji eventowej od 200 k do 450k. Grając srednio 4h dziennie.
     
  9. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    Filmiki oglądałem i niestety z tym co się u mnie dzieje na tej mapce to się nie pokrywa,wiem dlaczego świnka skacze i w jakiej kolejności powinienem i po ile strzałów oddawać do Bjorgoldów ale niestety to u mnie się nie sprawdza,pomocnicy nie działają bo niczego nie robią i nic nie pokazują więc schowaj te swoje ironiczne prztyczki bo akurat nie błysnąłeś z tą odpowiedzią i w dodatku ma ona niemiły podtekst chyba że jesteś taką osobą która mierzy wszystkich podług siebie i uważasz się za jedynego inteligentnego człowieka na tym globie a myślisz że inni to rozumu nie mają i takich prostych rzeczy jak te wskazówki w filmikach nie są w stanie pojąć to poprostu gratuluję Ci Twojej pseudointeligencji.
     
  10. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Po pierwsze nic na tym nie tracisz bo kulki śniegowe ci nie "przepadają" bo co zbijesz hp świni to zostaje.Amuletów może parę ale jak nie trafiasz w Bjorgoldy to świnia skacze a ty w tym momencie regenerujesz PV więc też nie wiele.Oczywiście do Bjorgoldów strzelasz pustakiem.Wszystko sprowadza się do precyzyjnego i szybkiego wycelowania w kolejne Bjorgoldy.Wystarczy minimalna niecelność myszki lub zbyt wolne celowanie i strzał nie zostaje przeniesiony i strzela tam gdzie wcześniej. Utrudnieniem jest oczywiście poruszenie Bjorgoldów.
    Ale to nie jest powód do frustracji.Powtórki spowodują tylko wolniejszy czas przejścia minimapki ale to w opcji z pomocnikiem i tak nie ma znaczenia bo czas jest ważny do dziennego rankingu danej mapy bez pomocnika.
    "Najfajniej" robi się świnkę a tu lagi :D
     
  11. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    A dzięki dzięki, polecam sie na przyszłość :)

    Co do mapki ze swinka, tak naprawde pomocnicy nie sa tam potrzebni, wystarczy obserwować kolorki i po problemie ;p
    Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy wg Ciebie bardziej sa oplacalne pergaminy czy ten event ;p
     
  12. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    Jak dla mnie szczerze i bez frustracji napinki jak najbardziej pergaminy;-)
     
  13. «†ρισяu膻ρℓ-

    «†ρισяu膻ρℓ- Okazjonalny autor

    015-08-31 20:00:28Otrzymałeś 17000 PD (punkty doświadczenia).
    2015-08-31 20:00:28Otrzymałeś 5000 pkt. elitarnych.
    2015-08-31 20:00:28Zatopiłeś statek pirata Nesaia.
    2015-08-31 20:00:28Otrzymałeś 1 x Egzekutor.
    2015-08-31 20:00:28Otrzymałeś perły (ilość: 120000).
     
  14. FoK3R

    FoK3R Forumowy żółtodziób

    mozna dostac armatki z wraka? jak tak to jakie??
     
  15. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Oto wszystkie nagrody z wraków
    • kule wybuchowe
    • czarny proch
    • amulety Oguna
    • oko myśliwego
    • kryształy
    • armata 55 lub 60 funtowa
    • klejnot 3/4/5/8 poziomu
     
  16. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    ile mam czekać w tej grupie czekam juz 50 min nie ma przycisku którym mógłbym rozpocząć sam ani nie ma opcji zaproszenia graczy jak sie siedzi juz w status kolejki. Coś to kiepsko wymyślili.
     
  17. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Najlepiej na mapke grupową wchodzić jak ma się ogarniętą grupę 5-osobową, wtedy po prostu zaprasza się wszystkich po kolei i bez problemu wchodzi na mape. W twoim przypadku musisz czekać tak długo aż jakieś osoby wejdą tak samo jak Ty do losowej grupy, niestety mało kto tak robi bo jednak lepiej jest sobie wpierw ogarnac te 5 osób i dopiero potem je pozapraszać, jeżeli jestes już w kolejce w grupie to nie możesz nikogo do nie zapraszać, pozostaje tylko czekanie aż kolejne osoby wejdę do twojej grupy w ten sam sposób jak zrobiłeś to Ty.
     
  18. volvoxkt

    volvoxkt Czeladnik forum

    czy wiadomo na co będą wymieniane dusze z evenciora ??? o_O
     
  19. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Akcja "Szlak Bestii" kończy się jutro. Czarny rynek zostanie zamknięty 3 dni póżniej, 6 września o godz. 23:59 (LST). Kolejnego dnia, tj. 7 września godz. 12:00 w południe po zamknięciu czarnego rynku dusze promieniujące i przeklęte zostaną zamienione na amunicję łamaczy serc w przeliczniku:
    • 1 dusza promieniująca = 200 kul łamaczy serc;
    • 1 dusza przeklęta = 50 kul łamaczy serc.
    Klucze ewentowe zostaną wymienione w przeliczniku:
    • 1 klucz eventowy = 5 kluczy normalnych do tajemniczych skrzyń.
    Herby oraz monety zostaną usunięte z kont i nie zostaną na nic wymienione.
     
  20. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    2015-09-03 12:00:00Otrzymałeś 4 x Miotacz ognia.
    A miało być 5 :eek:

    Otrzymałeś 5 x Armata Voodoo. Ostatnia gra :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.