Teorii ciag dalszy...

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika Aga_Khan, 15 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Moze zechcecie przekazac do BP by wywalili w cholere tych partaczy?
    Co jakis restart to problemy... Wprowadzaja debufy i inne pierdoly a nie potrafia zapewnic w miare normalnej gry...
     
  2. superelita

    superelita Czeladnik forum

    Popieram ja na kliencie to nie moge już gierki dopalić od 3 miesięcy, a nawet nie moge re-instala zrobić bo nie da sie tego pobrać. Gram więc sobie na przeglądarce a po dzisijeszym restarcie co włączam gre to wyskakuje napis "new version of the game is available. Please close this window and click Play again". Wciskam te Graj i ciągle to samo.
     
  3. Potwierdzam - po aktualizacji klienta i patcha w grze rozlacza mape morza - serwer gry niedostepny - natychmiast uruchamiam oraz klikam polacz i dziala dalej na kilka minut i znow rozlaczenia. Nie da sie grac normalnie,
     
  4. Odinstaluj klienta i zainstaluj od nowa nowa wersje. Jezeli nie pomoze to przeinstaluj Windowsa.
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Problemy po restarcie zgłoszone.
     
  6. sþєєd77√iþF00

    sþєєd77√iþF00 Okazjonalny autor

    nie mozna sie zalogowac znowo psujecie ale naprawiac nie umiecie
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    My nie naprawiamy. Przekazujemy informacje o problemach.
     
  8. Fµ®ÏД™[ZŁY]

    Fµ®ÏД™[ZŁY] Czeladnik forum

    nie można sie zalogowac zrobcie cos z ta gra !!!
     
  9. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Oni nie zrobia, bo nie moga... A sprawe spieprzylo BP... przez klienta wejdziesz, ale przez przegladarke nie...

    Wlasnie odbyl sie poranny restart... ale dalej przez przegladarke grac nie mozna.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 września 2021
  10. ŁOWCA31

    ŁOWCA31 Forumowy żółtodziób

    u mnie gra nadal nie chodzi.
     
  11. superelita

    superelita Czeladnik forum

    U mnie tak samo
     
  12. fryderykwielki

    fryderykwielki Zaawansowany

    U mnie mapa niby się otwiera, ale nie ma żadnych funkcji. Nic. Zero. Statek niby pływa i nawet strzela. I to wszystko. Brak jakiegokolwiek menu. Goła mapa.
     
  13. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Jakie to szczescie ze ten caly cyrk z logowaniem zdazyl sie w srodku tygodnia... Wyobrazcie sobie ze to by sie stalo w piatek po poludniu... Jak znam Niemcow, a troche znam bo w Niemczech mieszkam i to calkiem niedaleko siedziby BP, to od piatku do poniedzialku mielibysmy odboj...:)
     
  14. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Próbowałeś się przelogować?
     
  15. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    U mnie czasami jest tak jakby mapa odpalala sie sekwencyjnie... tez jest najpierw moj kajak, potem powoli inne, mapa i dopiero paski z menu itp.
     
  16. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    U mnie tak samo, ale jestem niecierpliwa i wolę się przelogować ;)
     
  17. *AiszaDiabel*XXX

    *AiszaDiabel*XXX Czeladnik forum

    Nadal nic nie działa ;p
     
  18. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    A był już zapowiadany restart?
     
  19. рrzypаdek

    рrzypаdek Forumowy żółtodziób

    I wreszcie weekend byłby naprawdę wolny :)
     
  20. *AiszaDiabel*XXX

    *AiszaDiabel*XXX Czeladnik forum

    Cieżko powiedziec bo przeciez nie moge wejsc na mape i nie widze komunikatów :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.